קרור מים- מה כדאי פרטים בפנים.... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קרור מים- מה כדאי פרטים בפנים....

Episode-666

Recommended Posts

יש לי מחשב מאוד חזק הכולל:

מארז של טרמלטייק מסוג XASER 3

מעבד 3.0 XP

כונן קשיח: W.D 120 GB

כרטיסים מסך: RAEDON 9800 256MB

זכרונות : GEIL 256X2 GOLDEN DRAGON

בקיצור המחשב חם מאוד ומגיע לטמפרטורות של 60 מעלות ומרתיח את החדר... וגורם להאטה בפעולות המחשב

אני מתכנן גם בקרוב

בקיצור רציתי לדעת איזה קרור מים יתאים ביותר כמה יעלה ולמה ?

התקציב הוא לא משנה יש כסף... אני מדבר על קרור על כל חלקי המערכת ואם יהיה אפשר להשאיר את המאווררים מה מו ובדיוק אני לא כל כך מבין בזה..

בבקשה בלי תשובות לא ענייניות. תודה לכל העוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אים יש כסף ויש לך כוח לבנות הכל לבד אז עדיף לך לרכוש דרך האינטרנט ולהרכיב לבד משהו כולל (למעבד, לצ'יפסט ולכ.מסך)מכיון שיש מגוון אופציות בחו"ל.

לגבי הארץ:

יש בפנדה חלקים (חלקי מערכות קירור)

אים לא, יש מערכות קירור מים  דיי טובות:

CORSAIR

COOLERMASTER

נ.ב.

כמובן שהכי טוב זה קירור גז ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד גורם לרוב החום שהמחשב שלך פולט דבר ראשון אם רעש היא לא הבעיה שלך תקנה קירור נורמאלי למעבד....

ואז תקנה גם איזה סיילנסר לכרטיס מסך שלך וזה יוריד לך את הטמפרטורה של המחשב...

אבל אם ננעלת על קירור מים בקשה לך על זה ותמתין לאנשים שמבינים...

אה ואם אין לך בעיה כלשהי של תקציב לך על קירור גז חחח

http://www.asetek.com/main/page.asp?sideid=385

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר להניח שאתה לא תשקיע 3K שקל ע למע'

אתה יכול להזמין איזה בלוק נחמד של DD או פולארפלאו ועוד איזה בלוק לכרטיס מסך מאיזו חברה ...

משאבה קח משאבה של 1500 ליטר לשעה (אם יש לך את התקציב כמה שיותר יותר סבבה אבל שתידע שיש בלוקים שמעדיפים זרימה דיי איטית אז תבדוק בקשר לבלוק שאותו אתה חושב לקנות

ראדיאטור אם יש לך כוח וזמן תחפש בעצמך(!!!) במוסכים איזה ראדיאטור שימצא חן בעינייך וגם שיהיה מנחושת !!!

צנרת תיקח טייגון ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"משאבה קח משאבה של 1500 ליטר לשעה (אם יש לך את התקציב כמה שיותר יותר סבבה אבל שתידע שיש בלוקים שמעדיפים זרימה דיי איטית אז תבדוק בקשר לבלוק שאותו אתה חושב לקנות"

bs, למה אנשים סתם כותבים על דברים שהם לא מבינים בהם ומטעים אנשים אחרים ?

משאבה עם כמה שיותר ראש יותר טוב , ואין כזה דבר בלוק שמעדיף זרימה נמוכה. כל בלוק יתפקד טוב יותרברימה גבוהה יותר , רק שיש כבר נקודה שבה תוספת של זרימה לא תיתן הפרש שניתן לקרוא בכלל.

פותח הנושא ביקש מערכת גם לכרטיס מסך וגם ללוח אם בנוסף למעבד ככה ששלושה מערכות גז לא בדיוק הפתרון בשבילו.

קח איזה TDX\RBX\WW נחמדים , גם הבלוקים החדשים של סוויפטק לא רעים בכלל , ללוח אמ ולכרטיס מסך זה לא הכי עקרוני .. הפרשים גדולים לא תרגיש

תוסיף איזה lanin d4 או MCP600 , משאבות 12V שמתחברות לך לספק ללא צורך בRELAY פולטות כ 15-20W חום ובעלות זרימה סבירה וראש מעולה.. נבנו במיוחד למערכות הללו.

רדיאטור אני הייתי הולך על Heatercore (רדיאטור חימום פנימי) , אם אתה רוצה אתה יכול לקנות באינטרנט בחלק מהחנויות לקירור מיים , אם אתה רוצה לחפש בעצמך, אלו הנתונים של אחד מעולה:

1977 PONTIAC BONNEVILLE

Fedco # 2-199

GDI # 398219

כמה מטרים של צנרת טייגון וזהוא , אתה מסודר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך תקנה אצל הדובים או אצל מישהו אחר מע' קירור מים מוכנה של אזטק ותתכונן למחיר שלא ליפול מהכיסא ...

ותיקח את המע' שיש בה את האנטארקטיקה הבלוק הרגיל לא מציאה ...

NAS :אתה יודע איפה אפשר להשיג את הHEATER הזה בארץ ?? (או משהו דומה .. שיתאים ל 2*120 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא , אני גם מחפש אותן כרגע ללא הצלחה עד עכשיו ..

בארה"ב הם מאוד נפוצים , באיזור ה 20 דולר לאחד והוא עובר בביצועים ובעל פחות התנגדות מה BIX2 רק שצריך לעבוד עליהם קצת (DD מוכרים אותם מוכנים לשימוש ב 45 דולר) .. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...