לוח אם ל AMD64 ושאלת כדאיות לעומת ה XP - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם ל AMD64 ושאלת כדאיות לעומת ה XP

tranquil

Recommended Posts

רציתי לשאול על איזה לוח אם אתם ממליצים ל AMD64 ואם יש באמת הבדל בין VIA לNFORCE3 ?

בנתיים EP-8HDA3+ (K8T800) - ATX נראה לי מצויין . (אני מחפש לוח עם כל הפיצרים החדשים וכרטיס קול משובח).

במקור חשבתי לקנות 2500 עם לוח NVIDIA2 ULTRA 400 , אבל חשיבה לגבי שדרוג עתידי גרמה לי לפזול ל64 ולהוסיף 700 שקל לתקציב , השאלה האם זה כדאי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכח מ"שדרוג עתידי". אף אחד לא מחליף את המעבד בלבד, תמיד מחליפים לוח-מעבד-.

תחשוב על זה כך: ה700 שקל שתחסוך עכשיו, הם בערך מה שיעלה לך הלוח בעוד שנתיים, כשתרצה לשדרג.

מצד שני, בכל מקרה, הAMD64 פשוט יותר מגניב, והצ'יפסטים והלוחות קצת יותר מתקדמים.

הייתי באותה דילמה, החלטתי לקנות את הAMD64 (ההבדל הוא לא 700 במקרה שלי, אלא 500, ובשביל 500 שקל זה נראה לי כמו שיפור נחמד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במעבדי ה 64 ביט של , בקר הזיכרון נמצא על המעבד ולא על הלוח, ולכן השפעת ה chipset על הביצועים קטנה ביותר. בחדשות האתר פורסמה פעם השוואה בין לוחות אם שונים, ושם היה ניתן לראות בבירור שההבדלים בין הלוחות הם זניחים. לכן עדיף לקנות את הלוח הזול ביותר עם הפיצ'רים הרצויים.

אם אתה מתכנן OC, הלוחות הכי מומלצים באתר הם הלוחות של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני, בכל מקרה, הAMD64 פשוט יותר מגניב, והצ'יפסטים והלוחות קצת יותר מתקדמים.

הייתי באותה דילמה, החלטתי לקנות את הAMD64 (ההבדל הוא לא 700 במקרה שלי, אלא 500, ובשביל 500 שקל זה נראה לי כמו שיפור נחמד).

זה כמו לקנות מעבד מגניב זה כמו לקנות היט סינק יפה...

בקשר ללוחות לסוקט A יש לוחות עם SATA, RAID, Firewire, Ethernet... כל הדברים שיש לסוקט 754 + Dual Channel (לא שזה ממש עוזר). אני חושב שהדבר היחיד שקיים אצל סוקט 754 זה Firewall וגם זה רק במעט לוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש 3000+ ואני מאוד מרוצה ממנו...

לפי דעתי תלך על ה 64 אלא אם כן אתה מענין לעשות OC אבל לא הייתי ממליץ על זה כי מעבדי ה 64 ממש לא טובים לזה והאמת שזה גם לא נחוץ

אתה משתמש בתכונה של Cool&Quiet של המעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בכיוון של OC בכלל , רק מחפש מחשב חזק עם ביצועים טובים שיחזיק לכמה שנים טובות.

אתם חושבים שברגע ש תוציא את ה 939 (יגיע לארץ) אז המחירים של AMD64 יירדו משמעותית ?

כלומר האם שווה לחכות קצת עם הקניה.. ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...