סוף סוף קיבלתי את המצלמה שלי! - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוף סוף קיבלתי את המצלמה שלי!

Kill-Bill

Recommended Posts

היי

אחרי ציפיה ארוכה מאוד ושבועיים של המתנה, שלשום בערב קיבלתי את המצלמה (canon a60 )

וזה יצא ממש בהזמנה לקראת החג

בינתיים אני מאוד התרשמתי מהיכולות שלה ואני פשוט אוהב אותה

החיסרון היחידי שלה זה אכילת סוללות (שאני בטוח שזה ככה כמעט בכל דיגיטלית)

אני הייתי רוצה להביא תמונות אבל הבעיה היא שאני לא יודע איך בדיוק מעלים אותם לאתר

אז אני ישמח אם מישהו יגיד לי

תודה

זה פורום נהדר שרק בעזרתו הצלחתי למצוא נהדרת כל כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש על המצלמה!

דבר שני כן כל המצלמות שעובדות על בטריות רגילות זוללות אותן יש כאלה שזוללות פחות ויש כאלה שזוללות יותר לכן עליך להשתמש בסוללות נטענות.

עכשיו לגבי שאלתך כיצד אתה יכול להעלות לפורום אז קיימות מספר דרכים:

1. זה ע"י צירוף הקובץ של התמונה בהודעה שלך פה שאתה כותב אם תשים לב תחת האפשרויות נוספות (תקליק על זה) יש לך אופציה שם להוסיף קובץ/קבצים מצורפים כמו כן מפורט לך שם בדיוק על איזה קבצים אתה יכול לצרף ובאיזה גודל.

2. אתה יכול להעלות אותם לאתר של אלבומי לדוגמא photos.walla.co.il ולאחר שאתה עושה זאת פשוט לרשום פה בהודעה שלך קישור לאלבום שלך שם.

כמו כן אתה יכול להביא פה קישור ישיר לתמונה כזאת או אחרת ישירות מאותו שרת עליו שמת אותה וזאת בפשוט ע"י

[img]הכתובת של התמונה שלך על השרת באינטרנט[/img]

עכשיו עם יש לך הרבה אז עדיף שתציג פה נבחרות ולשאר תיתן קישור , כמו כן תמונות שברצונך שיוצגו פה ישירות ללא צורץ של לחיצת המשתמש על הלינק רצוי שלא יהיו גדולות במימדן כלומר מעבר לגודל של ה 1024x768 פיקסלים.

זהו בגדול אני מניח שאם תיכנס להודעה של כללי הפורום של צילום דיגיטלי וודאי תמצא עוד דברים שאולי לא עולים לי בראש כרגע אבל מומלץ שתקרא גם אותם.

זהו שיהיה לך המשך חג שמח ושנה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התמיכה והעזרה

אני צירפתי כאן את התמונה של הכלב הכי מתוק בעולם

ויש לי שאלה לMeshorer לגבי הסוללות

איזה נטענות לדעתך הכי מתאימות או טובות בשביל המצלמה שלי?

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...