המהרתי את כל המערכת- האם זה נחשב לOC רציני? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המהרתי את כל המערכת- האם זה נחשב לOC רציני?

shimmi1982

Recommended Posts

אוקיי המפרט שלי מופיע למטה- צירפתי תמונה שאומרת את התדרים של המעבד , את התדרים של הכ.מסך+טמפ' של הכ.מסך. והטמפ של כל המערכת...

האם זה נחשב OC רציני?

האם אני צריך להיות מרוצה מהטמפ'? (שיחקתי איזה שעה בדום 3 ואז יצאתי וצילמתי את התמונה- אז אני מחשיב את זה כמשהו בין IDLE לLOAD )

מה דעתכם?

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד מאוד

רק חבל שלא לקחת לוח J ומעבד 3200+ אבל חפיף :)

כן - אחלה של OC - וטמפרטורות יפות ( אם זה 36C לוח באיידל תראה אם תוכל להוסיף עוד מאוורר שיוציא אוויר) .

זה המקסימום OC שהצלחת להגיע אליו יציב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שמורידים תזמונים לזכרון כשהם לא רצים במהירות האורגינלית שלהם (במקרה שלי 500 MHZ ) אבל היות ועשיתי OC כך שהם רצים ב500 MHZ אז הבנתי שאני לא מוריד תזמונים כי הם לא יסחבו את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WOW!!!! :o

מה זה הטמפ' האלה??

בלי OC אין לי כאלה (יש לי 50).

אתה חושב שאם אני אקנה כמו שלך למעבד אז ירדו לי הטמפ למשהו כמו שלך?

גם לי בקרור סטוק המעבד לא ירד מ50.

אם אתה שם את הקרור שלי עם משחת AC5 אז כן זה מה שתקבל אבל קח בחשבון שזה עם SF2 במלוא עוצמתו- אז צריך להתרגל לרעש... (מ-מ-ש לא שקט) - אם אתה רוצה אתה יכול לדפוק טורנדו או דלתא במקום SF2 ואז יהיו לך תוצאות עוד יותר נמוכות אבל אז בכלל הרעש יחרפן אותך.

קח בחשבון גם שהקרור כ.מסך שלי משפיע המון - כי את כל החום (וברוך השם יש הרבה חום מ9800XT) הוא מוציא מחוץ למארז ולא על הלוח אם .

אגב גם על הכרטיס מסך שמתי AC5 אבל צריך להזהר שם שהמשחה לא תגע בכלום כי היא מוליכה- ובכרטיס מסך הכל הרבה יותר צפוף - אז צריך נורא להזהר .

אגב לHELLWARRIOR שכאן יש אותו קרור רק עם מאוורר טורנדו 92 ממ - יש לו תוצאות עוד יותר טובות בקרור - תשאל אותו לגביי נתוני קרור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה יכול לישון איתו?

יש לך אפשרות בכלל לכוון אותו? (אצלי בעקרון אני יכול אבל כמו טמבל שברתי פין בווסת - אז אי אפשר לכוון אותו יותר והוא פועל על שיא עוצמה כל הזמן וזה רעש מזה מעצבן - כמו יתוש- אבל כשסוגרים את המארז אז הוא מקבל צליל יותר נמוך- אז סביל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...