מכוניות קאסטום - איפה עושים רישיון ליצור/שפצור מכוניות בארץ? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכוניות קאסטום - איפה עושים רישיון ליצור/שפצור מכוניות בארץ?

R L

Recommended Posts

החלום:

אני וכמה חברים שלי מעוניינים לפתוח בעתיד מוסך לשפוץ מכוניות וקיסטום.

השאלות:

איפה אפשר לעשות רישיון עסק למוסך קאסטום?

איך מאשרים בטחוניות של רכב?

נ.ב.

אם יש לכם הצעות לעוד בעיות שיכולות לעלות בעסק זה

אנא העלו אותן וכמובן הצעות לפתרונן

בתודה מראש RL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם קוסטומייזינג בשבילך זה מדבקות NoFear ושאר "שיפורים", אז יכול להיות שהחלום שלך יתגשם, כי זה הכי רחוק שניתן להגיע במסגרת החוק הנוכחית.

כל שינוי במבנה הרכב נחשב לאסור מבחינת החוק, למעשה, רק בשביל לתת לך רושם נכון, מכל הרכבים בארץ עם Spec ייחודי כשלהו, רק אחת הורשתה להירשם כחוק כ"רכב ספורט".

כל השאר יקבלו הורדה מהכביש.

וזה תקף לשינוי בכל מכלול כלשהו,פנימי או חיצוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם קוסטומייזינג בשבילך זה מדבקות NoFear ושאר "שיפורים", אז יכול להיות שהחלום שלך יתגשם, כי זה הכי רחוק שניתן להגיע במסגרת החוק הנוכחית.

כל שינוי במבנה הרכב נחשב לאסור מבחינת החוק, למעשה, רק בשביל לתת לך רושם נכון, מכל הרכבים בארץ עם Spec ייחודי כשלהו, רק אחת הורשתה להירשם כחוק כ"רכב ספורט".

כל השאר יקבלו הורדה מהכביש.

וזה תקף לשינוי בכל מכלול כלשהו,פנימי או חיצוני.

אתה בטוח?

אני חושב שמותר פנימי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע

שיפורים חיצוניים מותרים כל עוד הם לא מסתירים את הנהג\מסתירים לנהג את הכביש,

ועובדה שיש הרבה מאוד מכוניות משופרות חיצונים ולא עושים להם כלום

(דרך אגב תאורה אסור נגיד בתוך האוטו כי זה מסתיר תנהג, מתחת לאוטו לא יודע)

שיפור פנימי אני יודע שאתה חייב להעביר אותו טסט אחרי כל שיפור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנמכות שינוי ברקסים שינוי גודל גלגלים שיפורי מנוע (שמוסיפים מעל 13% מהכח המקורי) וכו' אין צורך להסביר למה אסור (למרות שבחול הכל מותר)

אגזוזים מותר רק סופרספרינט וסברינג (נראה לי שאשרו אותם) כל השאר אסור בגלל שהרעש והזיהום אוויר שלהם גבוהה מדי למרות שאפשר להשיג אישורים...

ספויילר מעל 30סמ אסור

חצאיות כל עוד זה מעל 5ס"מ מהרצפה משהו כזה

נאונים אסור (תוספת תאורה לרכב) כל תאורה שאינה מקורית אסורה בחוק (פנסים שקופים מותר) והנימוק של הנאונים מתחת לרכב בחוק זה שהרכב תופס את תשומת ליבם של נהגים אחרים ואז נגרמות תאונות...

שינוי כסאות צבע וכו' (שינוי במבנה הרכב) אסור אלה אם מקבלים אישור

כל הזין בישראל

**למרות שבארץ התחום יחסית מפותח למרות שאינו חוקי וכל אחד יכול להשיג הכל בקלות

***רק שתדעו שבארצות הברית מותר הכל מותר לך להגיע ל300% מהכח סוס המקורי וכו'

רק נוס אסור להם...

עוד שאלות בנושא תשאירו פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האישור הזה שווה בדיוק כלום ברגע ששוטר מתנ"א זועף ומתוסכל מינית יתקרב לרכב שלך עם מערכת הפליטה החדשה והנוצצת שהתקנת לפני מספר שעות ויחליט שמדובר לכל הפחות ברכב כביש ניסיוני של 

Team Zytec או משו בסגנון...

וגם למערכות של OMP והמשתיק יש את האישור הנ"ל.

במילים אחרות, הגורם האנושי לוקח על עצמו יותר מדי סמכות כשזה מגיע לנושא הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מלא מוסכים שמתעסקים בתחום הזה ווגם אני יודע שזה לא חוקי אבל כנראה שלשוטרים לא איכפת מזה או שהקנסות על זה לא גדולים ויותר משתלם לעצור מכוניות על מהירות או שפשוט בעלי המוסכים נותנים שוחד

אתם יודעים מה זה מזכיר לי את התחנה המרכזית החדשה בתל אביב כמה חנויות למכירת משחקים/מוזיקה/סרטים צרובים יש שם? והמשטרה לא איכפת לה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא ממש יודע מה אתה אומר הא?

כמות ההורדות והמעצרים על דברים פעוטים כמו חישוקים במידה שונה בזאת מברישיון או ספוילר שונה(בנוגע לספוילרים, אני הייתי עוצר את רובם גם כן, באשמת טעם רע) היא גדולה מאוד.

היו ויהיו מספיק מספיק אנשים שיתיאשו בגלל החקיקה והאכיפה ופשוט יעלמו מן התחום.

וההשוואה שהבאת מראה על חוסר הבנה מוחלט... אי-אפשר להשוות דיסקים למכוניות, מתי שדיסקים יתחילו להיראות כסכנת חיים לציבור בעיני המשטרה, גם בהם יטפלו בצורה דומה ::).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...