הוספת זיכרון למחשב נייד - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספת זיכרון למחשב נייד

AMD-ALI-G

Recommended Posts

ערב טוב.

יש לי מחשב נייד מדגם hp ze4508ea pavilon עם מעבד AMD 2400 mobile ו256MB 333 עכשיו יש לי כמה שאלות

1. ב-5 דקות הכניסה המחשב מנוטרל לגמרי לוקח לו הרבה זמן לטעון, אחרי שעברו ה-5 דקות האלה הוא עובד חלק, עכשיו שאלתי היא הוספת זיכרון 256 תשפר לי תכניסה לווינדוס משמעותית?

2. הנתוני יצרן ושקנינו תמחשב באינטרנט היו 256 אך שאני נכנס להגדרות חומרה ודומיהן כתוב 192mb של ram, האם אני יכול לדרוש שיחליפו לי ל-256 ללא תשלום?

http://www.omc.co.il/view.product.php3?ProdID=11012&Count=0414191950

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי...

1. זה לא בהכרח יכול להיות הזיכרון. איזה ווינדוס אתה מריץ? האם ניסית טוויקים שונים?

2. מכיוון שיש לך כרטיס מסך מובנה על הלוח אם, הזיכרון משמש גם לזיכרון של הכרטיס מסך, ו"גונב" ממנו 64MB . לכן נותר לך למערכת 192MB. תוכל לקנות גדול יותר אם ברצונך 256MB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אני מוריד את זה? את בטוח ב-100 שזה לא יכול לפגוע לי במחשב? כי ממש אין לי כוח לרוץ לחנות מחשבים שיתקנו לי תמחשב.

חבר שלי הוריד לא מזמן איזה תוכנה לכרטיס מסך שלו וכל המחשב שלו לא זז במיל' אז יש לי קצת חששות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הDIMM בניידים בדרך כלל נגיש, ללא פתיחה של כל הבייס, צריך להיות לך מין כיסוי כזה מאחרורי המחשב, שנראה כמו כיסוי סוללות בשלטים וכו'. הוא מחוזק בבורג אחד או שניים, תסיר אותו ותבדוק כמה DIMMים יש לך. אם יש לך 1, הוספה של 512mb תיהיה כרוכה, בהוצאת הזכרון הקיים והכנסה של כרטיס 512mb, ולא הוספה של 256mb נוספים כמו שיש במחשבים שולחניים רגילים. אם יש שני DIMMים אתה תוכל להוסיף עוד 256mb .

הנה דוגמא לתושבת כפולה של זכרונות:

53.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...