שאלה בקשר לFSB לAGP - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לFSB לAGP

shimmi1982

Recommended Posts

אני רוצה להתחיל להמהיר את הכרטיס מסך- בכל אופן הגעתי למגבלה שלו שאני מתחיל לראות נקודות לבנות מרגיזות בתמונה- אז אני מתאר לעצמי שזה מה שנקרא ארטיפקטים- משמע הגבול שלו- השאלה שלי כזו- האם החוקים הם כנל כמו למעבד?

ז"א ברגע שמגיעים לגבול- של הכרטיס מסך- מעלים FSB של הAGP? ואז כשמגיעים גם לגבול שם אז מתחילים גם להעלות מתחים לAGP?

הFSB על הAGP נעול על 66 ובביוס אני יכול להעלות אותו לתחומים לא קונבנציונליים :)

בכל אופן השאלה שלי - האם זה מה שאני צריך לעשות? להתחיל להעלות FSB לAGP?

או שהAGP צריך להיות תמיד על 66 ולא לגעת בו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לוחות שלא מראים בביוס את תדר הPCI, אבל זה לא אומר שאם עלייה של הAGP לא יעלה תדר הPCI

כלל: אם תדר הAGP עולה, תדר הPCI גם (2:)

חוץ מזה, הוא לא גורם ביכולות הOC של הכרטיס מסך, זה רק יכביד עליו אם תעלה את התדר של הAGP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוהו אנשים תנסו להבין קודם מה כתוב ואח"כ להגיב- אמרתי שעל חריצי הPCI אין לי שום דבר- כלומר התקנים- אז לא אכפת לי שהתדר שם יעלה כי זה לא ישרוף לי כלום- כי שום דבר לא נצממצא שם- כל הסלוטים של הPCI ריקים

אז אוקיי ההתיחסות השניה שלך כבר יותר רלוונטית שזה לא יתרום לי לOC

אז מה אני יכול לעשות? להודות בבאסה שהכרטיס חרא בOC אע"פ הקרור המאסיבי שעליו ואע"פ שאנשים הגיעו עם הרדאונים 9800XT לשיאים הרבה יותר גבוהים? :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה שאין לך כרטיסים בסלוטים של הPCI , התקנים שיכולים להיות מושפעים מעלייה בתדר הזה הם : כרטיס קול OB , בקר IDE , כרטיסיי רשת OB , בקריי וכו'..

הגיע הזמן שתפרט על הOC של הכרטיס מסך שלך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

... אוקיי... הכרטיס מסך מהירויות הסטוק שלו: 412 לליבה ו365 לזכרון.

אם אני מריץ ATI TOOLS ושם אומר לו תמצא את המקסימום בלי ארטיפקטים הוא מגיע לי ל435 לליבה ו395 לזכרון (שזה OC עלוב)

אם אני עובר את המהירויות האלה אז נגיד דום 3 מפוץ בנקודות לבנות קטנות ומרגיזות כאלה (כאילו תכלס בקושי רואים אותם אבל הן לא אמורות להיות שם וזהו)

או ב3DMARK 03 יש את המבחן של הPIXEL SHADERS (הפיל והקרנף) אז הפיל חלק אבל הקרנף כולו מלא בנקודות הלבנות

מה אני יכול לעשות? בעקרון אנשים עשו OC הרבה יותר חזקים ל9800XT - מה עוד אני יכול לעשות? (וזה לא בעית חום כי הכרטיס הזה עם קרור סטוק פעל בכיף על 70-75 מעלות, עכשיו עם הOC הוא בכלל לא מעיז להתקרב ל70)

מה השלב הבא? כאילו להעלות AGP תדר- הבנתי שלא- אז מה עוד? להכני סלו עוד מתח? מה השלב הבא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רע מאוד אם אתה סומך על תוכנה שתמצא לך את מהירויות השעון היציבות של הכרטיס מסך..

תעשה את הOC כך (דרך למתחילים):

קודם תעלה את מהירות הליבה בקפיצות של 5MHZ שבין כל קפיצה תריץ משחק/תוכנה תלת מימד - נגיד דום 3 ו vilagemark (ניתן להוריד ממדור ההורדות באתר)

לאחר שהגעת למהירות היציבה ביותר ובלי ארטיפקטים במהירות , תחזיר אותה למקור ותתחיל עם המהרת הזכרון באותה שיטה שצויינה.

לבסוף תעלה את הליבה והזכרונות למהירויות היציבות שהגעת בלי ארטיפקטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...