USB 2.0 דרייברים ל-GA-7DPXDW-P - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

USB 2.0 דרייברים ל-GA-7DPXDW-P

Ashand

Recommended Posts

שלום,

יש לי לוח אם של גיגהבייט מדגם GA-7DPXDW-P כרגע הוא תומך ב-ONBOARD ב- 1 האם יש דרך לעדכן ל- 2 ?

דרך אתר החברה אין אפשרות והוא מפנה אותי לאתר של מייקרוסופט ששם הלכתי לאיבוד...

יש מישהו עם אותו לוח אם שעחדכן את הדרייברים שלו או מישהו שיודע איפה אני משיג דרייברים ל- 2 ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אחי, אם לפי הנתונים של הלוח אם שלך יש לך 1.1 אז אתה לא יכול לשדרג אותו ל USB2

אתה אולי יכול להוסיף עוד חיבורי USB1.1 אם יש לך כבל מתאים ועוד יציאה על הלוח אם.

אם קנית רכיב מסוים שתומך ב USB2 ואתה רוצה לנצל את המהירות שלו למרות שהוא עובד מצויין עם ה USB1.1 שלך אתה יכול לקנות כרטיס PCI שבוא יש בין 2-4 יציאות נוספות והם יתמכו ב USB2. אם תקנה כרטיס מתאים כמובן.

כרטיס כזה אמור לעלות בין 100 ל 200 שקלים נראה לי. תלוי כמה יציאות, תלוי בחברה ובדגם וכו'...

סתם ככה דרך תוכנה אתה לא יכול להגביר את מהירות ה שלך..

מקווה שלזה התכוונת וזה עוזר לך

תתחדש!

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ....התכוונתי לשדרג את ה-1.1 ל-2.0 כי החומרה היא אותה חומרה זה רק הדרייברים נראה לי...

יש לי ONBOARD חיצוני 1.1 ופנימי 2.0 (ככה רשום בספר ? ) משום מה אני לא מצליח לחבר את הפנימי...למארז....

יש לי מארז של PlusView 1000 AMG Metallic Gray SOHO File מישהו מכיר?

כל השינויים שעשיתי לא עזרו....

בכל אופן נראה לי שכרטיס זה פיתרון מהיר כרגע אבל הוא יתפוס לי סלוט פנוי יחיד שבעתיד הקרוב אני מתכנן לשים שם משהו ...בגלל זה חיפשתי דרייבר

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הלוח שלך תומך USB2 הוא גם תומך 1.1

אני מקווה שזה ברור

כל מה שאתה אומר שכתוב איפשהו ככה וככה תרשום לי אחי ונראה מה הכוונה שלהם...

יכול להיות שלא הבנת טוב

אם היצרן אומר שהוא תומך USB2 כשתתקין WINXP למשל הוא ישר יתן תמיכה ב USB2... בלי יותר מדי בלאגן

אם יש לך ישנה יותר שתומכת ב USB1.1 לדוגמא והלוח שלך בעל פוטנציאל ל USB2 אבל מערכת ההפעלה לא תומכת אז כן, עדכון תוכנה יכול לפתור את כל הבעיות שלך.

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שרשום זה רק USB2 אז אני מאמין שזה הכוונה לורסיה 2 (או שזה חיבור שני ל- ? )

כאשר אני מחבר HDD נייד 2.0 הוא אומר לי שהמהירות של המחבר היא נמוכה ואכן היא כך אני "מרגיש" את זה...בינתיים כתבתי להם אימל אני מחכה לתשובה

ו...תודה גבר חג-שמח :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...