מעוניין לקנות מצלמה... - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקנות מצלמה...

nadnad

Recommended Posts

אני רוצה לקנות מצלמה דיגיטליות בסביבות ה700 שקל, אבל אם אני יבין שכדי שיהיה משהו טוב צריך לקנות ב 1000-1200 שקל אין לי בעיה.

אוקיי, אז מחיפשי הקצרים בפורום ראיתי שהרבה ממליצים פה על ה Canon A70/80/75 אם אני לא טועה

לדוגמה זה: http://www.p1000.co.il/p1000/hot_sale_product.asp?g_id=3101787

עכשיו יש שם 3.2 megapixel

ויש את זה: http://www.p1000.co.il/p1000/hot_sale_product.asp?g_id=3105194#detail שזה יותר זולה והיא 4 מגהפיקסל ועוד כל מיני שטויות...

למה כזה הבדל במחיר שלכאורה המצלמה השניה יותר טובה?

יכול להיות בגלל חברה?אחריות? יכול להיות שאין זום אופטי במצלמה השניה (מה זה זום אופטי בבקשה?)

תודה לעוזרים.

אה ועוד משהו, נזכרתי שיש כזה LAG במצלמות דיגיטליות (שלוחצים ואז רק אחרי שניה זה מצלם), יש את זה בכולן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק הרזולוציה הסופית קובעות אם המצלמה יותר טובה,

זה נתון בפרמטרים רבים אחרים, שאם אני ארשום לך אותם אתה תיראה ככה: :s05: :kopfpatsch: בלי להעליב ;)

המצלמה ה"4MP" משתמשת באינטרפולציית חומרה כאשר היא מצלמת תמונה באיזה 1-2 מגה פיקסל ופשוט "מותחת" אותה כמו שאתה עושה במחשב Resize, ובמצלמות כאלו האיכות מ-זה יורדת...אפילו להסתכל לא כדאי :-X

אפשר לרכוש את ה-Canon A75 במחיר זול יותר.

כמו כן, תריץ חיפוש בפורום למידע נוסף אודות המצלמות.

את ה-"Lag" המדובר יש לרוב המצלמות, אך הוא יחסית קצת. זאת מפני שזה הזמן שלוקח למצלמה להתפקס (מהמילה: פוקוס) על האובייקט אותו היא מצלמת.

אני ממליץ להוסיף למצלמה כאשר רוכשים אחת, כרטיס 256MB (עולה כיום כבר כ-180 של חברה מכובדת) ואף מטען+4סוללות אם אין ברשותך כיוון שהחלפת הסוללות ירוצו לך מהר (לאחר כ-200+ תמונות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זום אופטי הוא זום כמו במצלמה רגילה, הקירוב מושג ע"י העדשה.

זום דיגיטלי מושג ע"י "מתיחת" אותו חלק של התמונה ונפגעת כתוצאה מכך האיכות משמעותית.

כשאתה קונה מצלמה דיגיטלית תתעלם מהנתון של הזום הדיגיטלי - הוא לא חשוב רק הזום האופטי קובע!

כאמור לא רק הרזולוציה קובעת ולעיתים עודף רזולוציה עשוי לפגוע... אם אתה באמת רוצה ללמוד לך ל www.dpreview.com אתר נפלא שבו אתה יכול ללמוד הכל על מצלמות דיגיטליות.

אם אין לך כוח להכנס לתחום, אז פשוט תפרט תקציב ושימושים ויבחרו לך פה מצוינת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...