תועפת הגותים - אלה עם השיער השחור והאיפור המפחיד - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תועפת הגותים - אלה עם השיער השחור והאיפור המפחיד

HeaT-SinK

Recommended Posts

פסטינקשים זה זוועה, חבל לדבר על זה בכלל.

בכל זרם יש את הוואנביז שלו, לא משנה על איפה תסתכל.

נכון, הפוזה של "אני מטאליסט, אני מגניב" היא לא משהו, אבל היא לא יותר טובה מההתנשאות של מי שפתח את הדיון, או אחרים שמסתכלים על אותו זרם שהם מכנים פריקים בהתנשאות, וזורקים דברים על זה שהם מנודים חברתית, ושאר שטויות.

להגיד שאני ערס קשוח, ובגלל זה אני יותר טוב זה בסדר?

להגיד שאני סטייליסט, ולובש רק בגדי מעצבים ובגלל זה אני יותר זה בסדר?

אפשר להמשיך את זה.

לדיון הזה אין סוף, רק המון דעות מפגרות של אנשים.

כל עוד אנשים לא פוגעים בכם, תנו להם לחיות בשקט, ובפוזה שלהם. זה הכי בריא.

ובקשר לבחור ששאל על המטאליסט- הייתי שם, בהחלט היו יותר מדי חבר'ה שהקשר בינהם לאירוע נראה מתמיהה, אבל אין לי בעיה עם זה.

המחווה למנאוור הייתה חביבה, אני אישית מאוד אוהב את דיסטורטד ודמנשיין, והיה מאוד מאוד חבל שאחת הלהקות האהבות עלי, Evergrey לא באו.

ודריה- תסתכלי על זה איך שאת רוצה, להתלבש בעולם הזה עולה כסף. אז אולי את מוצאת את הזמן, מעצבת לעצמך בגדים וזה נראה נהדר, שאר האנשים לא מוצאים זמן\כישרון לזה. באותון אופן שחולצה של להקה עולה כסף, ככה חולצה של פוקס עולה, והרבה יותר. חולצות של להקות הן לא דבר כל כך יקר, המחיר נע בין שלושים לשבעים ש"ח, ואני אישית, יודע שכשאני קונה חולצה, של להקה שאני שומע (והכוונה לא ללהקות כמו מטאליקה ואיירון מיידן) הכסף מגיע אליהן, בכדי שימשיכו לעשות עבודה טובה (להקות כמו אורפנד לנד, דיסטורטד, גאיידנס, APC, TOOL ושאר ירקות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האמת או שאני קונה בסטוקים כשאני בחו"ל, או שאני הולכת לאלנבי בת"א, יש שם חנות outlet של קאסטרו והכל שם ב-70% הנחה וזה בדיוק מה שיש בחנות. יש גם מחלקת גברים ;D

...יש בי מן הישראליות - אני שונאת להיות פראיירית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...