מה זה fire wire? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה זה fire wire?

AMD-ALI-G

Recommended Posts

שמע אני ראיתי שאתה שואל די הרבה דברים בקשר למונחים די ידועים שדיברו עליהם מאות פעמים פה...

אז הצעה שלי כל מילה שאתה לא מבין פשוט תריץ עליה חיפוש ותמצא מלא נושאים ככה תוכל ללמוד מהר על כל דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FIREWIRE זה פרי פיתוח של חברת .

חיבור זה אמור לשמש כחיבור מגוון של מכשירים חיצוניים למחשב.

הוא יותר מהיר מהUSB, כן גם מהUSB2.0, אבל פחות נפוץ.

BIOS זה ראשי-תיבות של BASIC INPUT/OUTPUT SYSTEM (אני לא בטוח לגבי הSYSTEM). תפקידו, שנראה עפ"י שמו, זה לבצע את כל הפעולות הבסיסיות במחשב עד שמערכת ההפעלה לוקחת פיקוד.

SATA (אני לא יודע מהם הר"ת) הוא תקן חדש לחיבור / אופטיים ללוח האם.

כמו שאמרו, אתה יכול לחפש בפורומים תשובות או בגוגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BIOS זה ראשי-תיבות של BASIC INPUT/OUTPUT SYSTEM (אני לא בטוח לגבי הSYSTEM). תפקידו, שנראה עפ"י שמו, זה לבצע את כל הפעולות הבסיסיות במחשב עד שמערכת ההפעלה לוקחת פיקוד.

תוספת:

ב-FIREWIRE קצב העברת מידע הינו: 400 MB בשניה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שני תקנים של FW הA שעובד במהירות של 400mb לשניה הוא פחות מהיר מהUSB2.0 שרץ על 480. הFW B עובד על 800mb ויותר מהיר מהUSB2.0.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון אדיר!

בקשר ל FW... זה לא "כמו USB"...

USB משמש לחיבור הרבה יותר מכשירים מ FW.... מדפסות, סורקים עכברים, הרדיסקים, צורבים, מצלמות WEB ווידאו וכו'...

FW בדרך כלל משמש לחיבור מצלמות וידאו למחשב לצורכי עריכה וכו'. (וגם קצת צורבים ועוד כמה דברים קטנים)

ה S ב זה באמת SYSTEM.

זוהי המערכת הכי בסיסית של המחשב... עוד לפני תקינות מערכת הפעלה וכו' ה חייב להיות תקין ומוגדר כמו שצריך.

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שני תקנים של FW הA שעובד במהירות של 400mb לשניה הוא פחות מהיר מהUSB2.0 שרץ על 480. הFW B עובד על 800mb ויותר מהיר מהUSB2.0.

גם 1394a וגם 1394b יותר מהירים מהUSB 2, אפילו שהUSB 2 אמור להיות 480 מגה-ביט והFWa הוא "רק" 400 מגה-ביט. דרך אגב, אפשר גם לחבר שני מחשבים ברשת ביתית עם הFW ולקבל קצב העברת נתונים הרבה יותר גבוה מרשת 10/100 (אבל לא מגיגה-ביט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...