NEC 3500A Vs LG4120B (מי שיש לו את ה 3500 שיכנס בבקשה) - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NEC 3500A Vs LG4120B (מי שיש לו את ה 3500 שיכנס בבקשה)

Red-AnGel

Recommended Posts

אתה בטוח שחברים שלך בכלל יכולים לכתוב RAM ? שתבין , זה לא איזה פורמט שולט , הוא יותר נדיר משימוש בפלופי , הסיכוי להתקל בזה הוא נמוך מאוד בערך כמו סידירומים שהישתמשו בעבר ב קאדי (ואם אין לך מושג מה זה - זה מה שיקרה ל RAM תוך שנה שנתיים, אלא אם כן יהיה איזה מהפך בלתי צפוי ולא הגיוני). ללא ספק עדיף צורב חדיש יותר עם ציפסט חדש , לפני שתספיק לחשוב גם יוציאו אחד כזה. במחירים של היום - פשוט תיקנה מה שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל החברות הללו תומכות בכתיבה של בליין הצורבים החדש שלהם ? (אם כן לא ידעתי זאת).

לא יודע , אני מסתכל על זה ככה , פורמט שאני יכול להיכנס לאיזה חנות ולקנות משהו שתומך בו - זה פורמט שיזחיק מבחינתי. פורמט שאני צריך לעשות חיפושים נרחבים בכדי למצוא דיסק שתומך בו - זה פורמט שלא ילך חזר לדעתי. יכול להיות שייה מהפך - וחברות ידחפו אותו , וישפרו את הביצועים שלו ויוזילו את העלויות שלו - מצב כזה יכול לשנות עינינים , פשוט בינתיים זה לא נראה כך

ובכלל אני לא מבין למה בפורום קוראים לו "כמו הארדיסק נייד". אפשר גם להגיד באותה צורה כמו דיסקט פלופי. כשאומרים הארדיסק יוצאות לאנשים העיניים וזה רחוק מלהיות דבר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע זה יתרון נחמד,וזה כן כמו דיסק קשיח...מאוד דומה ל packet writing שאתה יכול לכתוב ולמחוק כמו בדיסק הקשיח שלך.

packet writing עם RW רגיל (בין אם זה דיוידי או CD רגיל) יש חיסרון,אתה מוחק כן,אבל הכמות שמחקת לא נמחקת פיזית מהדיסק ז"א שבסוף שלא יהיה לך מקום תצטרך לפרמט את הסידי.

שמעתי שבגירסת הקושחה הבאה ל 3500 תהיה האפשרות לקרוא ,למרות שלי אישית אין צורך בזה. (גם יתמוך בביט סטינג,מהירויות ושיפורים נוספים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מידע אולי על מתי הגרסא הזאת תצא?

עריכה:

בעניין הRAM,

יש דברים שלא תדע אם הם עובדים עד שלא תנסה,

למשל בדקתי עכשיו על הDVD LITEON שלי

DVD+RW, מדיה שהוא לא אמור לתמוך בה, והוא קרא אותה יופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DVD RAM זה פורמט שלא מוכר למשתמש הביתי. זה מוצר מקצועי שיצא לתעשייה בעיקר לצרכי גיבויים ועריכת סרטים מקצועית.

כל חברה תומכת בצורה אחרת בפורמט:

פלקסטור הבינה את הצורך והוסיפה אותו לצורבים שלה החדשים.

פנסוניק הייתה הראשונה בתחום ומייצרת מגוון מוצרים היום למשתמש הביתי.

מקסל מפתחת את הדיסקים החדשים כל הזמן בשיתוף עם החברות האחרות. יש כבר DVD RAMX5 והשמועה היא שעובדים על X16. זה יתן למשתמש המקצועי יתרון גדול מאוד.

יש מוצרים למשתמש הביתי:

http://www.ramprg.com/usdvdram.aspx?pgID=872

מוצרים לתעשיה , למשתמש העיסקי וכדו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...