NEC 3500A Vs LG4120B (מי שיש לו את ה 3500 שיכנס בבקשה) - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NEC 3500A Vs LG4120B (מי שיש לו את ה 3500 שיכנס בבקשה)

Red-AnGel

Recommended Posts

שלום

אני רוצה פעם אחת ותמיד להבין מהם ההבדלים בין שני הכוננים ובשביל זה אני פונה אליכם :)

לפי מה שהבנתי ה LG4120B תומך בצריבת - שזה דיסק רב פעמי (תקנו אותי אם אני טועה) לעומת ה NEC שלא תומך.

עוד שינוי בין שני הכוננים זה של NEC יש מהירות צריבה של DL יותר מהירה מה ?

האם ה NEC תומך בקריאה של -RAM??

האם ישנם עוד שינויים?

נ.ב

אם אני רוצה לקנות בסוף את הNEC בשביל לגבות משחקים או קבצים אני יכול לגבות ב DVD+R , -R נכון? (שאלה טיפשית אבל אני צריך לסדר כמה דברים במוח שלי :P )

תודה מראש :>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על ההבדל בין RAM ל RW תקרא בטרד הראשון.

ה NEC צורב יותר חדש ויותר מהיר. אתה יכול להסתדר לגיבויים עם RW או עם R. אם אין לך מידע חשוב מאוד שאתה מעדכן לעיתים תכופות אני חושב שכדאי לוותר על ה וללכת על ה NEC ב 500 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על ההבדל בין RAM ל RW תקרא בטרד הראשון.

ה NEC צורב יותר חדש ויותר מהיר. אתה יכול להסתדר לגיבויים עם RW או עם R. אם אין לך מידע חשוב מאוד  שאתה מעדכן לעיתים תכופות אני חושב שכדאי לוותר על ה RAM וללכת על ה NEC ב 500 שקל.

קראתי כמה פעמים ועדיין לא הבנתי

אולי תוכל לפרט ? :>

ולשאלה שלא ענית ה NEC קורא -RAM? לא צריבה אלא קריאה !! כן?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. ה NEC קורא -RAM, אך לא כותב עליו.

2. -RW ו DVD+RW זה רב פעמי, ה NEC תומך בשניהם(כמו גם ה כמובן).

DVD- זה גם רב פעמי, אך מתפקד כמעין הרד דיסק , אתה יכול לכתוב חופשי על הדיסק. אתה יכול לעשות SAVE מה WORD או לעשות DRAG&DROP.

בניגוד ל RW בו בכדי לכתוב על הדיסק אתה צריך קודם לנקות אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע 3500NEC לא קורא DVD RAM. אבל מה זה מעניין מה הוא קורא? הרבה יותר מעניין מה הוא כותב. הוא גם לא כותב DVD RAM.

Media/Mode Supported: DVD-ROM, DVD-R, DVD-RW, DVD0+R, DVD+R9, DVD+RW, DVD-Video, CD-ROM, CD-ROM XA, CD-Audio, CD Extra, CD Text, CD-I Ready, CD-Bridge, Photo-CD, Video-CD, Hybrid-CD

אין DVD RAM. אבל תמיד יש הפתעות בחיים.

DVD RAM בשתי מילים:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=82977.msg709402#msg709402

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לשניכם :)

ו  RazorJunior

לפי האתר של NEC גם ה 2500 שלך לא אמור לקרוא - :/

אולי מישהו שקנה 3500 בדק ויודע אם ה - עובד אצלו? כי יכול להיות שכמו שרייזור ג'וניור אומר שאצלו זה עובד למורות שבאתר שלהם לא כתוב שזה תומך אז גם ה 3500 יכול לתמוך :/

מישהו בדק?

ושוב תודה !!! :>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסביר לנו את ההתלבטות שלך ואלי נוכל לעזור..

כעיקרון אני רוצה את ה - לא שאני הולך להשתמש בו הרבה אבל שיהיה השאלה האם לא עדיף לוותר על הDVD- ולקבל במקומו מהירות יותר גבוה של DL :|

מה ההבדלי מהירויות של ה DL בין שני הצורבים? כמה ה וכמה ה NEC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שלא ברור לי בכל הסיפור זה למה עניין הקריאה חשוב לך? עניין הכתיבה ברור, אבל רק קריאה?

דרך אגב, אני חושב שהפיוניר 108 מתיימר לקרוא (רק לקרוא). אז תבדוק אולי זה שווה לך. 650 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שלא ברור לי בכל הסיפור זה למה עניין הקריאה חשוב לך? עניין הכתיבה ברור, אבל רק קריאה?

דרך אגב, אני חושב שהפיוניר 108 מתיימר לקרוא RAM (רק לקרוא). אז תבדוק אולי זה שווה לך. 650 שקל.

מפתאום עוד 150 שקל בשביל זה? לא בא בחשבון

אני רוצה כתיבה כי יש לכמה חברים גם צורבים ואם הם יביאו לי דיסקים - שהם צרבו אז זה לא יעבוד אצלי, אבל אני מעדיף שיהיה כתיבה מפני קריאה

אני חושב שבסוף אני אלך על הLG

שובבבבבבבבבב

תודה :> (חרשתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...