Doom 3 - הדיון הראשי - עמוד 55 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Doom 3 - הדיון הראשי

R0ck

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נכון, אני אפילו כבר לא מפחד להכנס לכל המקומות השחורים לגמרי בלי פנס :(

אין מה לעשות... אבל לא נורא המשחק עדיין כיף לאללה.. :) ומתאמת לפעמים כן מבהיל, אבל רק בזכות הסאונד האיכותי שלו.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון יש את הקטע בטריילר של היצור במבחנה שקופץ אל הזכוכית.... אז הייתי מוכן שזה יקרה כשאני יתקרב אליו וזה הפתיע אותי עד התקץ לב! מזהיר מראש בכלל לא להתקרב אליו אפילו אם אתם מוכנים ובמיוחד לא עם ווליום הרעש בקטע הזה מבהיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר כמעט בסוף המשחק *ספוילר* כשהדוקטור המשוגע הזה מתגלה ואומר שהוא ישלח את המפלצות האלה לכדור הארץ והכול אז קצת אחרי זה אחרי גם המפלצות הענקיות האלה עם השתי משגרי טילים בידיים *סוף ספוילר* אבל שמתי לב למשהו מאוד מוזר בבטא היו הרבה מאוד קטעים שלא היו עדיין במשחק ואיפלו קטעים שלפי דעתי היו צריכים להיות כבר בהתחלה והיו כמה קטעים מצויינים כמו המפלצת הזאתי שהיא חצי כלב רצחני כזה וחצי מכונה שיוצאת מהברזלים ומעקמת אותם כזה לא היה עדיין וגם לא נראה לי שיהיה ועוד קטע עם המפלצת הזאתי שהיא אוכלת בטן של איזה זומבי בשירותים ואז השחקן בא כזה ומסתתר בצד יכול להיות שהם הורידו את הקטעים האלה בגלל שהרבה אנשים ראו אותם כבר? והם לא רוצים שהאנשים ישתעממו כי הם מכירים את הקטעים האלה כבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי ספויילר:

אוף אני לא מצליח להרוג את הממות הענק הזה עם שלושת השומרים... אני כל הזמן הורג את שלושת הדברים האלה וישר יורה עליו כמה טילים

ככה 10 דקות

והוא לא מת

היה עוזר אם הם היו שמים לו מד חיים.. באמת כזה משחק משוכלל ואפילו דבר בסיסי לבוסים כזה אין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון חמים ונחמד מהחבר'ה בANAND הרי לכם ביקורת מקיפה של באנצ'מארק למשחק שעבר על מערכת קצה ובה נבדקו ביצועיהם של כמעט כח כרטיסי המסך ששווקו בשנתיים האחרונות ועד לכרטיסים שטרם נראו בחנויות (6800 ultra extrem) כמו כן יש התייחסות לתוספת הביצועים שנותן הדרייבר בגרסאת הבטא ה- קאטליסט 4.9 ואכן נראה כי ישנה תוספת משמעותית של עד 20 אחוז !!!

http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2146&p=1

אודה למנהלים על פרסום הכתבה בעמוד הראשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...