מה ההבדלים בין שני הלוחות הבאים? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדלים בין שני הלוחות הבאים?

Dante_9

Recommended Posts

פותח הטראד - ההבדל העיקרי בינהם הוא שכל לוח הוא לסוקט אחר האסוס ל 939 האפוקס ל754

ההבדלים המשנים הם הצ'יפסאטים אחד משתמש ב VIA K8T800 PRO והשני ב 250gb

בקשר לאיזה ציפסאט יותר טוב זה כבר נתון לויכוח לדעתי ה VIA מביא יותר ביצועים ובהתחשב בזה שפרו הנעילת AGP/PCI תקינה לחלוטין הנימוק של קושי באוברקלוק לא תקף , אך בכל זאת יש יתרון ל מחבינת פיטצרים הכרטיס קול 7.1 והפיירוול החומרתי (2 דברים זניחים לדעתי אך לא לכל האנשים)

*אם כבר מדברים על זה גם ה K8T800 הרגיל ללא נעילת AGP/PCI עדין ניתן לעשות אך ממה שהבנתי צריך להגיע ל250 fsb כי בתדר זה

AGP/PCI הם 66/33

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לאיזה ציפסאט יותר טוב זה כבר נתון לויכוח לדעתי ה VIA מביא יותר ביצועים ובהתחשב בזה שפרו הנעילת AGP/PCI תקינה לחלוטין הנימוק של  קושי באוברקלוק לא תקף , אך בכל זאת יש יתרון ל מחבינת פיטצרים הכרטיס קול 7.1 והפיירוול החומרתי (2 דברים זניחים לדעתי אך לא לכל האנשים)

*אם כבר מדברים על זה גם ה K8T800 הרגיל ללא נעילת AGP/PCI עדין ניתן לעשות אך ממה שהבנתי צריך להגיע ל250 fsb כי בתדר זה

AGP/PCI הם 66/33

1) אני לא יודע מאיפה הבאת את זה אבל בברירת מחדל בלוחות אם הראשונים גם ב-K8T800 וגם בגרסת ה-PRO הנעילה לא עבדה כליל או עבדה למחצה. לפי חלק מאתרי החומרה יש כבר לוחות שבהן התקלה תוקנה (לא ידוע אם ע"י יצרן הלוח או VIA עצמה) אך קשה להבחין בין הלוחות הללו לבין ה-"תקולים" מאחר ואין הבדל פיזי ולא מצויין שום דבר על האריזה. אני חושב שעדיף להפנות בזמן הקרוב ל-NF3-250 בלבד מאחר ושם הנעילה עובדת ותקינה בכל גרסאות ה'ציפסט, גם לתושבת 754 וגם לתושבת 939. ביום שבו ייעלמו מהשוק הלוחות בעלי K8T800 עם נעילת "תקולה" אני בחפץ לב אעבור להמליץ על הלוחות הללו.

2) אפשר לעשות OC אבל למה להתעלל במערכת ובכרטיס מסך ובשאר רכיבי ה-PCI כאשר אפשר ללכת על NF3-250 בו הבעיה כלל אינה קיימת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל שידוע לי בגירסאות הפרו הנעילה עובדת אך אם אתה טוען אחרת ואתה בטוח בכך אז אני אקבל את טענתך.

אני חושב שהלוחות של אסוס בכל מקרה באים כולם עם נעילה תקינה ולכן אני חושב שעדיף אותם מאשר לוחות מבוססי אבל זאת דעתי בלבד.

במה שרשמתי לא רמזתי שעדיף את ה K8T800 הרגיל על 3 250 להיפך אם היו לוחות מבוססי 3 250 או k8t800 pro בזמן שקניתי תלוח אם שלי הייתי קונה אותם בלי לחשוב פעמיים פשוט ציינתי שאפשר לעשות איתם ללא פגיעה בכרטיס מסך או בשאר הכרטיסי pci .

לפותח התראד- אין כאן עדיפות אם אתה לוקח A64 3000+ המבוסס על סוקט754 הלוח של האסוס לא יתאים. לכן לך על האפוקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...