ITANIUM2 לכל מי שלא האמין הנה הוכחות שיש לי אותו עם מ"ה 32 ביט - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ITANIUM2 לכל מי שלא האמין הנה הוכחות שיש לי אותו עם מ"ה 32 ביט

PhoenixBoy

Recommended Posts

טוב אז אחרי בערך חודש וחצי קיבלתי את המחשב. היו עיכובים בגלל שהלוח היה דפוק ואז שלחו אותו לחו"ל ועכשיו יש לי דגם יותר חדש (הכי חדש).

אז כמו שהבנתם יש לי איטניום 2. ולמי שלא מאמין הנה תמונת מסך:

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

זה מעניין, אפילו מאוד, בגלל שאינל לא מייצרת איטניום במהירות 3.0 ג'יגה-הרץ. מה דעתך להראות סקרין שוט של CPU-Z שיראה באמת איזה מעבד יש לך?

עריכה: שלא נדבר על זה שאין איטניום 2 שהוא , הם IA64 ואי אפשר להריץ וינדוז על כזה דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו - הכרטיס מסך זה מה שמובנה על ה915G -> בטח יש לו פרסקוט - מה הסיכוי שיש לו 915G+S478+P4C?

הרבה יותר גדול מהסיכוי שיש לו איטניום 2 .....

לפותח התראד תביא שמראות את השם איטניום 2 מבערכת הפעלה 32BIT לפני שאתה טוען שיש לך אחד.....

ודבר שני אם אתה חושב שזה יתן לך ביצועים יותר טובים במשחקים אתה טועה ובגדול....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיין שכלללל יוו אני לא מאמין איזה צחוק אתה עושה מעצמך עכשיו

תרגע

פותח הת'ראד, אתה מבולבול.

וכל המגיבים... אתם עושים ממנו צחוק, לא הוא.

אני אומר לך בשם כולם, אתה התבלבלת אם זה חשוב לך תבדוק את זה.

ואחרי שבדקת שיש לך 915G+S478+P4C או מה שזה לא יהיה, אז תחזור ותראה לנו כמה אתה כלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.איטניום בנוי על AI64 אומשהו כזה לא זוכר בדיקו ולא על אז אין סיכוי שהיית מתקין וינדוז!

2.הכרטיס קול הזה גרוע מאוד גרוע!

3.יש לך ציפסט 915 זאת אומרת יש לך פרסקוט אם 775 פינים בתושבת החדשה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אותי לדעת, מי אמר לך שאתה קונה איטניום 2? כי אם זה עוד תכנאי מטומטם שלא מבין מהחיים שלו אני ממליץ לך בדחיפות לעבור לחנות מחשבים נורמלית שלא יזבלו לך את השכל וידחפו לך שימות של חלקים שלא יהיו לך במחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אותי לדעת, מי אמר לך שאתה קונה איטניום 2? כי אם זה עוד תכנאי מטומטם שלא מבין מהחיים שלו אני ממליץ לך בדחיפות לעבור לחנות מחשבים נורמלית שלא יזבלו לך את השכל וידחפו לך שימות של חלקים שלא יהיו לך במחשב...

סחטיין על הגישה אור!!

קחו ממנו דוגמא!!! ולא נצטרך לפתוח דיונים על רמת הפורום!

אחלה של תגובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב, אם לא כל חנויות המחשבים לא מוכרות איטניום 2,

ניתן לרכוש, ואני בטוח ב99 אחוז רק ללקוחות עסקיים - ממפיץ גדול/וותיק ( עד כמה שאני יודע רק excelnet או מוכרים בארץ )

ולא נזכיר את עניין העלויות ...

"מעניין אותי לדעת, מי אמר לך שאתה קונה איטניום 2? כי אם זה עוד תכנאי מטומטם שלא מבין מהחיים שלו אני ממליץ לך בדחיפות לעבור לחנות מחשבים נורמלית שלא יזבלו לך את השכל וידחפו לך שימות של חלקים שלא יהיו לך במחשב..."

אם כך נאמר לו, ולדעתי, הוא יכול לתבוע את החנות. ובסיבה מאוד מוצדקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכלל איטניום 2 עולה יותר מכל המחשב שלי ושלא ביחד רק המעבד!!

אז אין לו איטניום 2 זה בטח טכנאי אמר לו לפני היה נוורטטוד עכשיו קיבלת פרסקוט זה נורטווד גירסה 2 משהו בסט :lol: :lol: :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לא יכול להיות איטניום אין זה לא איטניום שום וינדוז לא יעבוד אל מחשב אם איטניום 2 בשביל איטניום 2 יש מיוחדת!!

תקרא מה רשמתי למעלה ומה רשמו גם מעליי  ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...