שאלה מציקה ביותר לגביי הקיום של אלוהים.... הרחבתי תשאלה נא לקרוא בעמוד הראשון! - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה מציקה ביותר לגביי הקיום של אלוהים.... הרחבתי תשאלה נא לקרוא בעמוד הראשון!

ORANGEJUICED

Recommended Posts

חס וחלילה

בחיים לא אמרתי דבר כזה וגם לא אגיד

מה שאני אומר זה שאם אין גן עדן או שאם לא מגיעים אליו(כלומר אין גמול למעשים טובים\רעים לאחר המוות) וכידוע אין שום גמול בחיים שלפני המוות אז בעצם לעבות את הלוהים זה להיות פראיירים

תיראו את רוב האנשים ברמת אביב לא מאמינים באלוהים(רובם) וואללה...תיראו איזה גמול הם קיבלו

לעמותם סתכלו על בניי ברק או 100 שערים

המסקנה פה היא ברורה חברים.....

גם אם יש וגם אם אין אלוהים לא שווה לעבוד אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 273
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה מרקס אמר? (או שזה היה לנין? לא זוכר כבר...)

"דת היא האופיום של ההמונים"...

זה רק מחזק את הטענה שלך,

אנשים מאמינים רק כדי להתעלם מהסבל

שלהם בעולם הזה לשם חיים טובים יותר בעולם הבא

בדיוק הבסיס של הדת הנוצרית,

מי שסבל בעולם הזה,

יקבל את גמולו (גן עדן) בעולם הבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחח!!!!!!

אתה קרעת אותי....

זה ששני נהרות לא נפגשים היום זה אומר שאז לפני כמעט 6000 שנה הם גם לא??

זה ספר מאוד רשמי.......

בתכלס אתם לא מבינין מהחיים שלכם שזה נוגע ליהדות....

אם אתה חושבים שהספר היחידי שהוא רשמי הוא התורה שבכתב אז אתם משוגעים.....

אם ככה אז איך עשוים ברית מילה? זה כתוב רק בתורה שבעל פה..... איך הורגים רוצחים? בתורה שבכתב כתוב לסקול אותם.... יעני קחו אבנים ותשברו להם ת'ראש אבל בתורה שבעל פה מסבירים שזה לא ככה......

כל כל כל כל כל כל ההלכות שיש היום..... כתובות בתורה שבכתב אבל בצורה הכי פשטנית שיש...... אם אתם אומרים שהתורה שבעל פה לא רשמית אז שום הלכה היא לא נכונה וסתם רבנים המציאו אותה..... אבל זה לא נכון כי משה קיבל אותה בהר סיני יחד עם התורה שבכתב.....

היו כאלו מפגרים שהאמינו שרק התורה שכתב נכונה.. הם היו מפגרים והיום יש איזה 0.5% מהאוכלוסיה היהודית שמאמינה ככה......

כתוב על התפילין "והיו לטוטפות בין עיניכם" אלה שחושבים כמוכם שהספר היחידי שהוא רשמי הוא התורה שבכתב לקחו פשוטו כמשמעו ותלו את התפילין פשוט מול העיניים שלהם.....

אבל בתורה שבכתב מסבירים שזה צריך להיות על הראש.....

וההוכחה שהם טעו ושלא רק התורה שבכתב זה הספר הרשמי זה שהאמונה הזאת כבר כמעט נעלמה....

וההוכחה שהיהדות נכונה..... היא קיימת הכי הכי הכי הרבה זמן ועדיין לא נעלמה למרות שכל העולם שונא אותנו.....

וגם הקטע בגמול אחרי החיים הוא שאלה שחיים ברמת אביב ונהנים פה ולא שומרים מצוות מקבלים גיהנום אחכ ואלה בבני ברק שחיים בעוני מקבלים גן עדן.....

טוב אני אמרתי את זה כבר איזה 10 פעמים...... כל הדיון האלו ממש לא עוזרים..... אפחד לא השתכנע, משתכנע וישתכנע בגלל איזה תראד בHW שכותבים ילדים שלא מבינים כלום.......... (כולל אותי... אני יגם לא יודע כל כך הרבה אבל מה שבטוח יותר מהרוב פה.....)

לכן אין טעם לפי דעתי שאני אמשיך להיות חלק בדיון הזה.....

ולא אני לא בורח פשוט אין לי כח לדיונים האלו שחוזרים על עצמם.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כן רק מה שנסגר ונחתם בקובץ התנ"ך אלה ספרים רשמיים

זה שמישהו בא אחר כך ופירש והוסיף לא אומר שזה מה שצריך לעשות

זה שכל האנשים עושים מה שנאמר בגמרא לא הופך אותה לנכונה!!!

אתה זוכר שהכנסיה פעם חשבה שהשמש מקיפה את הארץ השטוחה שלנו??

ההוכחה שהם טעו ושלא רק התורה שבכתב זה הספר הרשמי זה שהאמונה הזאת כבר כמעט נעלמה....

וההוכחה שהיהדות נכונה..... היא קיימת הכי הכי הכי הרבה זמן ועדיין לא נעלמה למרות שכל העולם שונא אותנו.....

אתה יודע הוכחה מה היא??

כי אלו שתי טענות שאף אחת מהן היא פשוט לא הוכחה!!!

גם הקטע בגמול אחרי החיים הוא שאלה שחיים ברמת אביב ונהנים פה ולא שומרים מצוות מקבלים גיהנום אחכ ואלה בבני ברק שחיים בעוני מקבלים גן עדן.....

אתה לא יודע את זה בוודאות

אלו סתם השערות שנועדו כדי לשמור על האמונה בחיים

אתה פשוט לא יודע בוודאות שיש חיים לאחר המוות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיט כרגע שמתי לב שהוא כתב מה שאני רציתי לכתוב

(כדור הארץ שטוח והוא מרכז העולם)

ויותר אנשים נוצריים מאשר יהודיים בעולם,

זה הופך את זה לנכון?

יותר אנשים מאמינים במפץ הגדול מאשר בסיפור הבריאה,

האם זה הופך את זה לנכון?

לא,זה לא!

זה רק הופך את זה לדעה הרווחת בימינו

זה לא אומר שזה נכון,ולא כלום

ואגב,

אם כבר בא לך להסביר לי,

איך זה שהעולם בן 6000 שנה אם קיימות ראיות

ממשיות לחלוטין שכדור הארץ עצמו לפחות בן מיליארד שנה?

(בטח יותר,אני פשוט לא יודע כמה בדיוק)

ואם אתה מתכוון להגיד לי ש"7 ימים של אלוהים זה לא כמו 7 ימים שלנו"

אז מה עם סיפור נוח והתיבה?

אלוהים החזיק אותו בתיבה 40 יום,נכון?

אז בעצם הוא החזיק אותו שם מיליון שנה ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר תגיד גילי (ככה קוראים לך,נכון? [RULE THE PC])

אז למה נגיד צריך להפריד בשר וחלב?

למה אי אפשר לקחת דברים איך שהם כתובים וזהו?

לפי מיטב זכרוני, כתוב "לא תבשל גדי בחלב אמו"

איפה כתוב משהו על לשתות חלב,לחכות שעה (או כמה שאתה מחכה)

ואז לדפוק סטייק?

או איפה כתוב משהו שצריך לחכות 6 שעות (או כמה שזה לא יהיה)

בין שאתה אוכל בשר עד לאכילת פיצה? (סתם דוגמא כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל זה פרשנות של הרבנים שמשום מה מישהו הכתיר אותם לאלוהימים קטנים

אבל אני גם יעדיף לשמוע את מה שיש לגילי הגיד

וגם כתוב שמור את יום השבת לקודשו

לא כתוב שצפייה בטלויזיה זה חילול קודש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוליי אני מאחר קצת, או שכבר אמרו את זה...

אני לא דתי או משהו כזה, בקיצור לא מאמין.

לפי הדת, ה' נתן זכות בחירה לכל אדם. והוא לא יכול למנוע ממישהו לעשות משהו.

זה שהוא נתן שזה יקרה. לדעתי, יכולות להיות סיבות לזה:

1. אין ה'

2. ה' הפסיק לשמור על עם .

וכד'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא יהודים בשבילי ! אתם כופרים ואני בטוח גם שצפונים מפונקים שגדלו בדירות פאר שלא יודעים מה זה צער ועוני ולא מחפשים את אלוקים כי יש לכם הכול אבל יבוא יום בעזרת ה שאתם תכירו את אלוקים בצורה הטובה ביותר אתם תתחרטו על כל מילה ומילה שלכם ! כמו זאת "אלוקים הוא חרא" אני מבטיח לכם אתם תתחרטו !

אני לא דתי חזק ולא איזה דוס מעפן אני מאמין באלוקים בלב שלם מניח תפילין כל יום  ! לאט לאט אני יתחזק !

אתם לעומתי לא מאמינים בכלום מה שאתם לא רואים אתם לא מאמינים בו אז תתחילו לחפש את השכל שלכם ! זאת אחת הסיבות שאתם לא מאמינים ! כי עוד לא ראיתם אותו ! {את השכל  ואלוקים}

ושוב אני רוצה להזכיר לכם שכל אחד ואחד שרשם פה דברי כפירה אני בטוח שהוא שהוא צפוני ~~~ ואל תגידו לי שלא צפונים שמאלנים שגרים ברמת אביב !

שיהיה לכם חיים מוצלחים!{ או שלא?!}

אני מבינה שגם אתה רוצה לשמוע את סיפור חיי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים כאלה לא ראויים להתייחסות

ואם כבר,

אז רק שתדע שאני ירושלמי ושמאלני אני לא

(לא החלטתי מה אני,אבל שמאלני לא,גם ימני לא,

לא משנה,זה יהיה ארוך אם אני אנסה,אז אני אעזוב את זה)

ובדיוק כמו שאמרנו,

"הדת היא האופיום של ההמונים"...

ומה סיפור חייך?

(סתם מעניין ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גן עדן גיהנום הכל בולשיט!! :lol: :lol:

מה אני צריך לקרוא תורה כדי שאלוהים יקבל אותי חחחחח אם יש כזה בולשיט!! :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, קראתי רק את עמודד 6 ודבריו של Rule the קצת קוממו אותי אז אני אגיב עליהם בלי קשר לדפים הבאים.

עכשיו רק לידיעתכם... כל מי שמת בכלל שהוא יהודי נקרא הרוג מלכות והוא מת על קידוש השם שזה המיתה הכי טובה שיש..... נראה לי שכל החטאים שלו נמחקים אם הוא מת בכלל שהוא יהודי (אבל אל תתפסו אותי על המלה.... אבל זה בהחלט המיתה הכי טובה שיהודי יכול למות..)....

ואני לתומי חשבתי שהמיתה הכי טובה שיהודי יכול למות היא כתוצאה מזקנה  ::).    למי שלא מאמין באלוהים מוות על קידוש השם לא שווה כלום.  ולדעתי גם למי שמאמין, אבל אני לא אתווכח איתך על זה.

.

הוא לא יצר והוא לא מנע.... והוא לא מנע כי חצי מאירופה התבוללו.... וגם כמו שאמרתי.... הם הלכו לגן עדן אז מה זה משנה?

אני אישית שהייתי חילוני אם אח שלי היה מת לא הייתי מזיז עפעף כי הוא בסך הכל בשר שמת אז מה ההתלהבות....

עכשיו שאני דתי אני עצוב שהם מתו מהר כי הם לא יכלו לעשות עוד מצוות אבל שמח שהם מתו על קידוש השם

בתכלס הלוואי והייתי יכול למות על קידוש השם.....

אז מה שאתה אומר זה שלא צריך להצטער על אנשים שמתים כי הם הולכים לגן-עדן? כלומר- זה טוב ורצוי למות? ומה אם אין (ואין) גן עדן?  הם "נדפקו"?

הפיסקה השניה שלך ממש תמוהה ומוזרה ואני בטוח שהתכוונת למשהו אחר וזה בטעות מה שייצא לך.

הפיסקה השלישית- כל מטרת הקיום האנושי היא לעשות מצוות?  לכן יש להצטער על אנשים שמתו? כי הם לא יכולים לעשות מצוות?        בתכלס- הלוואי והייתי יכול לחיות עד שהייתי מת מוות טבעי מזקנה. לא יודע מה איתך  ::).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה לך שיש גן עדן ביקרת שם פעם לא אנשים שמתו חזרו מהמתים ואמרו שיש גן עדן? והכל שם לבן ואתה חיי שם כמו מלך...

ואם אין גן עדן מה זה?? :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...