שאלה כללית - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה כללית

asafco12

Recommended Posts

הי אני ASAFCO12 האח הגדול  של  PSYCO17

כמו שהבנתם הוא מקבל מחשב חדש העניין הוא שיש לנו מחשב די עגלה (המחשב הישן) השאלה היא האם שווה לי לנסות לשפץ אותו כי יש לו מעבד 3 ואני צריך מחשב בשביל גג WORD אקסל SPSS קאזה ואימיול .

העניין שהכול על המחשב און בורד ו והכרטיס מסך גמור .

אני שואל האם שווה לנסות ולהשקיע ?

האמת שיש לנו עוד כול מיני גרוטאות בבית ואם אפשר לקחת אותן כולן יחד ו בתשלום מסויים לנסות ולאחות אותם למחשב אחד נורמלי .

אם כן ואם יש מישהו שמעוניין לעשות קצת כסף באזור הקריות אני אשמח לשוחח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי הוא סטודנט ואין לא יותר מידי צרכים במחשב כמו משחקים וכו'...

כמו שאחי אמר המחשב שנימצא אצלנו כרגע הוא עגלה P3 866MHz כל השאר אני ממש לא יודע.

בנוסף לשאלה של אחי אם אתם יכולים לבנות לו פה מיפרט בסביבות המחיר 1500-2000 שקל לא כולל מסך ופרטים נילווים,מפרט לסטודנט.

בתודה מראש אלדד כהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פנטיום 3 כעקרון די והותר לאופיס וכולי. אם זה מאלה בסביבות ה 1 גיגה, 800 מה"ז אז בטח שלא תהיה בעיה. אולי עוד קצת (תלוי כמה יש לו) ולשים כרטיס מסך חדש. אולי דיסק. תחשוב שאם הוא טוב ואפשר קצת לשפר אותו בעלות נמוכה, תחסוך לוח+מעבד+מארז + ציוד היקפי.

יש לך מפרט של המחשב? כולל הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטגרל שלום

תודה על ההענות ועל התגובה אכן אחי הוסיף עוד כול מיני פרטים שאני ממש לא מבין בהם העניין היחיד הוא שכמו שציינתי יש לנו בבית כמה עגלות ישנות אולי אפשר להוציא מהן או אני לא יודע מה ולהרכיב משהו נורמלי אני ממש מחפש משהו בסיסי אני לא ממש רוצה להשקיע סכומי ענק (אני סטודנט אחי ציין את הנושא ) וגם לא סכומי בסיס על מחשב שאחרי יומיים יקרוס בשביל זה יש את כול אתרי האינטרנט וההצעות שלהם .

אני פשוט מחפש מישהו מהקריות שאולי יכול לתת הצעה להרכבה של כול מיני גרוטאות למחשב 1 (עם בכלל ניתן). :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך מישהו יכול לתת לך הצעה אם לא ידוע מה יש לך?

עריכה: לפחות תעלה סנדרה על הפנטיום 3 כדי לדעת מה יש בפנים.

עריכה2: מהן הגרוטאות הנוספות? עם זה פנטיום 1, אין מה לעשות אבל פנטיום 2 אז אולי אפשר דיסק, או או אפילו כרטיס מסך ישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...