לא מוריד לי מספיק מהר מספיק באימיול...... - עמוד 3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מוריד לי מספיק מהר מספיק באימיול......

TimoTy

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הקובץ שאתם מדברים עליו (Clients.met) לא שומר את הקרדיט שלכם!

הוא שומר נתונים על אחרים וכמה שהם העבירו לכם. הקרדיט שלכם נשמר בצורה מפוזרת אצל האנשים שהעלתם להם.

לכן אתם לא יכולים לבדוק כמה קרדיט יש לכם, וכמו כן, גם הגודל של הקובץ לא אומר כלום לגבי הקרדיט שלכם.

בנוגע לבחור עם האיטיות באימיול - יש  ב - HELP של אימיול הסבר די ממצה על מה משפיע על המהירות ואיך ניתן לשפר אותה, תקרא תחת נושא ה FAQ את נושא : Settings & Speed

http://helpfiles.emule-project.org/files/eMule.chm

עריכה: אם כבר לגבות אז צריך לגבות את שני הקבצים האלו: preferences.dat ו cryptkey.dat שהם מכילים את המזהה הייחודי שלכם וכך יודעים להעניק לכם את הקרדיט שצברתם. אם לא תגבו אותם, יתאפס לכם כל הפעם הקרדיט. כמובן שמומלץ גם לגבות את קובץ ה clients.met כדי שאלו שצברו אצלכם קרדיט יקבלו אותו.. אבל הקובץ אינו הכרחי על מנת לשמור על הקרדיט שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לסיכום אין שום טריקים/שינוי בהגדרות כדי להוריד מהר יותר

פשוט צריך ליהיות אנשים בעלי לב רחב ולשתף כמה שיותר ...........

טוב תקנו אותי אם אני טועה או שפיספסתי משהו אבל זה פשוט עניין של מהירות האינטרנט (יש לי 1.5)

ספיווור או דברים שתופסים את האינטרנט ............. (את זה גם אין לי)

ואת הקובץ המסויים שאתה מוריד (כמות המשתמשים שאצלם הוא נימצא)

אז אני משאיר את השאר למזל ;D (לפי התוצאות אין לי הרבה....)

ואם יש משהו שפיספסתי בבקשה תגידו

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש 1.5 והמקסימום שהגעתי אליו היה 130 עם 2 קבצים בלבד, היה לי מוזר כי יש לי קרדיט נמוך של 400 קילו בייט או פחות ואיפה שהזכירו פה לבדוק ביון של האימיול עצמו כמה משתמשים ידועים הוא מראה לי רק 4173. לחבר שלי יש 2 מגה וזה לא מוריד לו יותר מ 30 ויש לו 1 מגה של קרדיט חח כנראה זה הרוב במזל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר שזה מה שקורה כשמישהו אומר דברים שהוא לא יודע עליהם כלום, וכולם משום מה מקשיבים לו בעיוורון. תופעה די נפוצה בפורומים לצערי.

מה הבעיה לוודא או לשלול את מה שאמרתי/ מה שהבחור השני טוען ? גם אתה יכולת ללכת ל HELP של אימיול ולבדוק בעצמך...

עכשיו כדי לחסוך לכם טרחת הבדיקה, שחס וחלילה לא תגזול מזמנכם היקר:

מתוך ה FAQ של אימיול:

Where can I see my credit score?

To prevent manipulating the score, the credits are not stored locally on your hard disk but on the other client's hard disk. It is not possible to count own credits

I lost /deleted my clients.met file. Are my credits gone?

Losing this file doesn't mean that your credits are gone but all credits other people have on your client. eMule creates a backup of the clients.met file (clients.met.BAK) so you can restore the file by renaming the backup to clients.met.

How to lose the credits anyway.

As described above the credits are coupled with the secure user authentication. The secret key for this authentication is calculated from information which is stored in preferences.dat and cryptkey.dat. Should one of this files be lost you will no longer be able to prove that you are the rightful owner of the credits.

If you lose only cryptkey.dat, it is mandatory to delete the preferences.dat file, too.

עכשיו הכל יותר ברור, נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...