זקוק להמלצה על סוויץ' - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה על סוויץ'

The Shark

Recommended Posts

שלום.

ברשותי שני מחשבים, וכרגע יש באחד מהם ע"י מודם עם ראוטר מובנה (RTA100).

עד לא מזמן שני המחשבים היו ברשת באמצעות ברידג'ינג.

אבל כיוון שהשיטה לא נוחה (אחרי כל פורמט להגדיר מחדש) וגם לפי מה שהבנתי לא כ"כ יציבה - החלטתי לקנות סוויץ'.

עכשיו, יש לי כמה שאלות:

א) אפשר המלצה על סוויץ' טוב 5-8 פורטים במחיר של עד 150 ש"ח?

ב) מישהו יכול להסביר לי איך מגדירים את הרשת עם הסוויץ'? האם פשוט מחברים את שלושת הפורטים (מחשב א', מחשב ב', מודם) ויש אינטרנט? או שצריך להגדיר כל מיני הגדרות?

ובכלל כל מידע נוסף שכדאי שאדע לפני שאני קונה סוויץ' - יתקבל בברכה.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אין ממש חברה מומלצת ואין ממש הבדלים בין החברות, מה שאתה צריך לחפש זה סוויץ 10/100 (דגש על זה שתומך גם ב-10) שתומך ב-full duplex (שליחה וקבלה יחד) עם יתרון לאחד שתומך ב-auto MDX (מזהה כבל ישר/מוצלב אוטומטית).

2. אם עבדת עם ICS קודם העובדה עם סוויץ זהה, מחברים את כולם עם כבל ישר לסוויץ ומגדירים בדיוק כמו בחיבור כבל מוצלב עם ICS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. אם עבדת עם ICS קודם העובדה עם סוויץ זהה, מחברים את כולם עם כבל ישר לסוויץ ומגדירים בדיוק כמו בחיבור כבל מוצלב עם ICS.

אמממ...

אין איזו שיטה בלי הגדרות?

כי הבנתי שאפשר לחבר את הכל לסוויץ' (או האב או מה שזה...) ופשוט לגלוש כרגיל.

רק להוסיף משהו - ICS לא עובד אצלי. הדרך היחידה שאני יכול לעשות היא ברידג'ינג (הרי יש לי מודם עם פיירוול מובנה, וזה לא מאפשר עם ICS).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, קודם כל תודה על התשובות ;)

רק כדי לוודא שהבנתי נכון - שאלה של כן/לא: אם כרגע אני יכול להתחבר ממחשב אחד עם המודם שלי בלי להגדיר כלום (רק מחבר את המודם לכרטיס , לחשמל ולקו הטלפון), האם במקרה שאקנה סוויץ' ואחבר את שני המחשבים והמודם אליו - האינטרנט יעבוד בשני המחשבים גם ללא הגדרות מיוחדות?

וסליחה על אי הוודאות, אני פשוט רוצה לדעת אם הבנתי אותך נכון.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברמה העקרונית כן

יכול להיות שתצטרך להגדיר עוד מחשב בראוטר, תלוי איך הוא הוגדר במקור

דרך אגב החיבור מתבצע עם כבל ישר מהמודם ל-uplink של הסוויץ או עם כבל מוצלב מהמודם ליציאה רגילה של הסוויץ (או אם אתה קונה סוויץ שתומך ב-Auto MDI/MDI-X עם איזה כבל שבא לך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלי אני משתמש בסוויטץ' של STLab שקניתי ב-150ש"ח.

מרוצה ממנו, הוא לא עושה לי בעיות...

היתרון שלו גם שהוא יודע להפוך את סוג הכבל, זאת אומרת שאין בעיה להשתמש בשני הסוגים של הכבלים (מוצלב או ישיר),

הוא יודע להפוך את הכבל כדי שיתאים למה שהוא צריך.

בעקרון אל תחפש איזה שם מפוצץ, כל מה שמוכרים היום (95%) הם בסדר גמור, אבל תמיד טוב לקנות אחד שמישהו התנסה איתו.

מתן. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...