מדיות לצריבה - קראתי פה ונבהלתי ! (GPT גרוע כל כך כי הם זולים?!) - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדיות לצריבה - קראתי פה ונבהלתי ! (GPT גרוע כל כך כי הם זולים?!)

blackbimer

Recommended Posts

שמעו אני צרכן רגיל ואף פעם לא התעמקתי בנושא הדיסקים הריקים...

מה שזול ריק ויש פה 700 מגה פנויים אני לוקח.

יש לי מלא דיסקים של גי פי טי וסילבר ליין ועוד כמה זוולת כמו PRINCO .

יש לי גם דיסקים של לפני 4-5 שנים ככה והם טובים . יש עליהם דאטה ויש גם דיסקים של מוזיקה

אז אני לא מבין מהם הסיכונים ? מה אתם אומרים שאחרי זמן מסוים פשוט יעלם המידע מהדיסק?

ואם כן אחרי כמה זמן..? ומה הכי מומלץ אם ככה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי איבוד נתונים , זה משהו לא מדעי קשה לדעת ניתן רק להעריך - אך הרמז הכי טוב הוא הבעיה השנייה במדיות גרועות שאליה לא התיחסת : איכות כתיבה (או קריאה) גרועה , פשוט לכונן יהיה קשה לקרוא את הדיסק הזה והוא יצתרך להיתאמץ ולהוריד מהירות בקריאה , זה יכול בהחלט להעיד על איכות גרועה של דיסק - כזאת שבעתיד עלולה להוביל לאיבוד נתונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל החברות שציינת מוכרות גם (זבל). אבל, עד היום עוד לא קניתי CD שלא הצלחתי לצרוב עליו, וקניתי גם PRINCO ואפילו GPT 90 דקות. לעומת זאת, ב זה לא הסיפור. תקרא פה קצת יותר ותראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב הבעיה הראשונה היא שזה ייצרב טוב. אחרי זה מתחילים לדאוג לגבי העמידות.

אבל המצב לא גרוע כמו שאתה רואה אותו. יש מדיות בסדר גמור בסביבות ה 4-5 שקל ומדיות איכותיות בסביבות ה 8 וזה כל הזמן יורד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מדבר על אז לדברים רגילים אני משתמש בדיסקים שעולים היום בסביבות 5. לדברים חשובים מאוד אני משתמש בדיסקים שעולים 8. יש לי גם דיסקים מסוג RW שעולים 20, שם השקעתי (יש גם RW שעולים חצי), כי דיסק אכותי פשוט יחזיק יותר. יש לי שעולה 30 בזה אני משתמש לגיבוי שוטף של מידע חשוב.

ב CD אני כמעט לא משתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא לוקח דיסקים של GPT גם אם משלמים לי ! :o

זרקתי חבילה של 100 דיסקים (!) כאלה ...

Memorex טובים, לא היו לי איתם בעיות

במיוחד שהם מתאימים לצורב שלי

תראה, סה"כ כל אחד עושה את החישובים שלו

אם אתה יכול להשקיע עוד קצת על דיסקים נורמלים או איכותיים

תשקיע

חבל פשוט לקנות בכמה שקלים פחות - זבל לא נורמלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מדבר על אז לדברים רגילים אני משתמש בדיסקים שעולים היום בסביבות 5. לדברים חשובים מאוד אני משתמש בדיסקים שעולים 8. יש לי גם דיסקים מסוג RW שעולים 20, שם השקעתי (יש גם RW שעולים חצי), כי דיסק אכותי פשוט יחזיק יותר. יש לי RAM שעולה 30 בזה אני משתמש לגיבוי שוטף של מידע חשוב.

ב CD אני כמעט לא משתמש.

כמה - יש לך?

אם זה אחד איך אתה מסתדר איתו ישר אתה ממלא את ה4.38 האלו... לפחות אצלי זה היה ככה

יש לי המון מידע רגיש ואני לא מדבר על שירים וסרטים חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מידע רגיש שהוא לא שירים ולא סרטים ולא מערכת ההפעלה ותופס 4.5 גיגה?

קודם כל אני יעדכן אותך במצב שלי

סרטים אצלי זה 50 GB (סהכ - לא divx אבל) ואני צורב אותם על דיסקים של כמבן (DVD+-R)

הmp3 שלי זה משהו כמו 45 GB

ומידע רגיש זה פרוייקטים שלך שאתה יצרת תוכנות חשובות ונדירות

תמונות של חברים משפחה, מסמכים - נו הבנת את הכיוון שלי

או כל דבר אישי אחר ולא רגיל כמו משחקים שירים שתוכל למצוא זמין גם אחרי נפילה רצינית של הכונן הקשיח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...