ICQ על XP - בעיה - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ICQ על XP - בעיה

cganir

Recommended Posts

שלום.

יש לי בעיה.התקנתי את האייסיקיו החדש, ובכל פעם שאני עובר בין היוזרים, האייסיקיו מצמצם את עצמו כאילו התנתקתי מהרשת. אני יודע שבגרסאות קודמות זה לא היה קיים, וזה נורא מפריע.אנחנו שני אנשים שעובדים על המחשב, וזה די מתסכל שהאייסיקיו נסגר ככה. מה עושים ? מישהו נתקל בבעיה ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה גירסת איסקיו יש לך ?

והאם כשאתה עובר בין היוזרים במחשב החיבור לאינטרנט מתנתק לך ?

:bash:

יש לי אחת לפני אחרונה. משום מה באחרונה נעלמו לי הכפתורים של הסגירה והצמצום.

בכל מקרה - יש לי ADSL, והחיבור נשאר פעיל גם כשאני עובר בין היוזרים. זה רק האייסיקיו שמוריד את היוזר הקודם ומעלה חדש במקום משום מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני עם הגרסה האחרונה - וזה עדיין קורה. למישהו יש מושג למה האייסיקיו בגרסאותיו החדשות מחליט שכשעוברים יוזר, צריך לכבות את האייסיקיו !? מסומן לי באפשרויות שהמחשב מחובר כל הזמן (שזה נכון - מודם אלקטל פרו שמחובר כל הזמן), וביטלתי את האפשרות של Standby ובכל זאת זה קורה ! עד גרסאות ה 2002a הכל היה טוב !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי את הנושא אצלי במחשב..

ועל פניו זה נראה כעוד אחד מכל הבאגים של האיסקיו.

אצלי בכלל האיסקיו ביוזר השני לא רוצה לפעול עם איזה הודעה מוזרה ולא מובנת ?? ואני יודע שגירסת 2001 כן עבדה עם שני יוזרים במקביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי בכלל האיסקיו ביוזר השני לא רוצה לפעול עם איזה הודעה מוזרה ולא מובנת ?? ואני יודע שגירסת 2001 כן עבדה עם שני יוזרים במקביל.

מה באג ככה זה :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: אבל עכשיו יצאה גרסא עוד יותר חדשה זה לא קורה יותר

נראה לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה באג ככה זה :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: אבל עכשיו יצאה גרסא עוד יותר חדשה זה לא קורה יותר

נראה לי

נראה לך ?

בדקת? אני עם הגרסא האחרונה שהורדתי מהאתר של מירביליס, והבעיה קיימת , למרות שבהצהרות שלהם על תיקוני באגים זה צוין כמתוקן. מפגרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגירסא לפני אחרונה הם עשו תאימות חלון לXP ובגירסה האחרונה זה פתאום חזר לתבנית הישנה!!

נראה לי שהם ביטלו את זה בגלל שהתאימות הזאת הכריחה אותם לגרום לחלון של הICQ להיות חלון רגיל של המערכת ולתפוס מקום בTASKBAR, ואחרי כמות הפניות שהם קיבלו על שזה מפריע שבזמן שהאיסקיו פועל יש לך חלון תמידי מיותר בTASKBAR אז הם החזירו את זה לצורה הישנה.

אבל למרות הכל גירסה זו היא עדיין הגירסה עם הכי פחות באגים שאני מכיר מלבד ICQ2000B

והבאג היחיד שנשאר בכל הבאגים שהיו בעברית הוא שמות בעברית של יוזרים שנראים כגיבריש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגירסא לפני אחרונה הם עשו תאימות חלון לXP ובגירסה האחרונה זה פתאום חזר לתבנית הישנה!!

נראה לי שהם ביטלו את זה בגלל שהתאימות הזאת הכריחה אותם לגרום לחלון של הICQ להיות חלון רגיל של המערכת ולתפוס מקום בTASKBAR, ואחרי כמות הפניות שהם קיבלו על שזה מפריע שבזמן שהאיסקיו פועל יש לך חלון תמידי מיותר בTASKBAR אז הם החזירו את זה לצורה הישנה.

אבל למרות הכל גירסה זו היא עדיין הגירסה עם הכי פחות באגים שאני מכיר מלבד ICQ2000B

והבאג היחיד שנשאר בכל הבאגים שהיו בעברית הוא שמות בעברית של יוזרים שנראים כגיבריש.

אבל הם מוסיפים באגים חדשים !

מה הטעם לצאת עם גרסת תוכנה שמשפר ומתקנת באגים, אבל יוצרת באגים חדשים ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היוזרים עם שמות בעברית נקראים טוב מאוד!!!

אני יעזור לך קצת:

Start -->Control Panel-->Regional and Language Options-->Advanced-->Hebrew

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היוזרים עם שמות בעברית נקראים טוב מאוד!!!

לא עוזר :-/ והבעיה הזאת לא קימת רק אצלי אלא אצל כל מי שאני מכיר..

האיסקיו מציג בחלון השיחה שמות של יוזרים בעברית עם פונט שלא תומך בעברית ולכן זה נראה תמיד כגיבריש ואין אפשרות לשנות את הפונט הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...