בניתי מפרט וזקוק לעצות - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בניתי מפרט וזקוק לעצות

Hodi

Recommended Posts

מפרט למחשב חדש:

מעבד: 64 3200+

זיכרון: GEIL 512 PC3200 400MHz SDRAM (שני כרטיסים כאלו)

כרטיס מסך: Albatron GeForce 6800GT 256-bit 256MB

לוח אם: GA-K8NS nForce3 250

מסך: 19 955DF

סידירום: x 52

צורב דיוידי: : NEC 2500A DVD±R

דיסק קשיח: 120 GB 7200 ATA-100 (8MB) WD

רמקולים: Z-640 5.1

איך המפרט הזה?

עוד משהו: הזיכרונות של ג'ייל.. יש משהו יותר זול וטוב מהם? כי הם ממש יקרים ואני מעדיף לקחת משהו יותר זול ואז להשים כרטיס מסך אפילו יותר טוב. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע עדיין מאיפה אני קונה..

ואתה אומר באמת שווה לחכות עם זה בינתיים ולא לקנות?

ואיזה עוד אופציות יש חוץ מADATA .. פשוט בפורומים של פרש משמיצים אותם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפרש משמיצים אותם על מה בדיוק?

הרבה אומרים שהם בסדר והרבה קונים אותם

בקשר מפרט...

- הייתי מחליף את הלוח אם ללוח של , מדגם 8KDA3J שהוא גם NFORCE3 250GB עם יכולות OC טובות מאוד.

- דיסק קשיח הייתי מחליף לSATA.

- סידי רום - עדיף דיוידי רום של , זול וטוב. אני הייתי לוקח 2 כוננים של דיוידי (אחד רגיל ואחד צורב כמו ששמת), במקום סידי רום וצורב דיוידי.

אבל חכה לעוד דעות (מן הסתם  ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-סידי רום - עדיף דיוידי רום של טושיבה, זול וטוב. אני הייתי לוקח 2 כוננים של דיוידי (אחד רגיל ואחד צורב כמו ששמת), במקום סידי רום וצורב דיוידי.

אני הייתי לוקח צורב אבל אם אתה נעול על NEC אז לפחות את ה 2510. עדיף את ה LG4120B לדעתי על ה 2510.

בעוד כסף יש את ה NEC3500 שזה הדבר האחרון למרות שעדיין לא עבר בדיקה רצינית.

האפוקס סתם 200 שקל תוספת ואין לי .. חשבתי עליו אבל גם ככה אני בכלל לא עושה ולא מתעניין בזה.

ומה כבר עושה הSATA?

אני לא מת על הלוחות של גיגהבייט. לא הייתי שם אחד כזה במערכת כזאת.

עריכה:

גם המסך לא משהו. עדיף 17" איכותי. אם 19" אז תעלה לאחד איכותי.

אם תגיד מה התקציב שלך אולי אפשר יהיה לבנות לך משהו טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראו... התקציב שלי קבוע, אני לא יכול לקחת צורב דיוידי יותר טוב(מה שגם בצורב דיוידי אני לא מחפש את המילה האחרונה אני מחפש משהו בינוני) בלי לקחת משהו פחות טוב במשהו אחר, ולגבי המסך, מה רע בו?

פשוט הLG זה מסך נורא נורא יקר... ואין לי אופציה אחרת טובה יותר במסך 19 באותו מחיר. מסך 17 זה נחשב כבר קטן מדי היום.

אולי יש אופציה אחרת בערך באותו מחיר למסך?

לגבי לוח האם, מזה "אני לא מת עליהם"

חשוב לדעת, מה ההבדל בין האפוקס לג'יגהבייט ששווה את ה200 שקל האלו? אם זה סתם מבחינת מותג, זה באמת לא שווה את הכסף, אך אם יש הבדל בביצועים ודברים כאלו אז כדאי לקחת באמת את האפוקס.

זכור, כי 200 שקל פה זה יורד במקום אחר וזה אומר כנראה מעבד פחות טוב או כרטיס מסך פחות טוב.

לגבי הרמקולים, יש לי ניסיון רע עם של קריאטיב, הדגם של ה4.1, הפוטנציומטרים שלהם פשוט דפוקים לגמרי. ולקחתי אותם לתיקון פעמיים ולא עזר, זה שמכוון את הווליום פשוט לא טוב אצלהם.

. איך הרמקולים של לוג'יטק? למישהו יש ניסיון איתם או ביקורות שלהם? פשוט מישהו באיזה פורום המליץ לי עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...