ל"ג בעומר....למה אתם בבית? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ל"ג בעומר....למה אתם בבית?

DarK_NaF

Recommended Posts

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני הלכתי ב-18:30 למנגל! בגלל הילדים הדפוקים שעשיתי אתם את המנגל, הם אמרו שלוקח הרבה מאוד זמן עד שהוא מתחמם, אז אמא הסיע אותי ובסוף הכל נגמר ב-20:30 והלכנו לחבר...., קיצר חזרתי הביתה ב-22:00 בגלל ששעפתי יותר מדי עשן והיה ועוד יש לי כאב ראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

עכשיו חזרתי מחוף הילטון... פרסנו את המנגל והציוד על המזח, דגנו קצת הרצנו בדיחות הצלחתי להפחיד כמה דייגים עם הקול שלי...

היו מלא צעירים עם הרכבים והסטריאו שלהם, היתה גם TT RoadSter איכותית ופיאט עם רוקפורד, כל מילה מיותרת. :D

המכונית שעשתה שם את המסיבה היתה הפיאט עם הרוקפורד, יצא לי להחליף כמה מילים עם הבעלים הערסים שלה, היו דווקא נחמדים... נתנו לי לשבת, לשחק בלאגנים... רק חבל שהם שמעו יוסי עדן. >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרתי עכשיו ממדורה.

עשינו קניה ב-600ש"ח ועל-האש עצבני.

אחר כך חבר שלי החליט שצריך מדורה אז הוא נסע והביא טנדר שלם מלא עצים ושישה ליטר דלק.

שמנו הכל בערמה שפכנו את כל הדלק(אפשר לומר שהיה אפילו קצת הדף).

:bash:

אני אוהב אש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

שוס אתה מישה, שוס!!!!!!

הייתי אמור לנסוע לגימל למדורות שם לתקלט ביחד עם שני חברים שלי... אבל הם מסתדרים מצויין, לא זקוקים לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו חזרתי מחוף הילטון... פרסנו את המנגל והציוד על המזח, דגנו קצת הרצנו בדיחות הצלחתי להפחיד כמה דייגים עם הקול שלי...

היו מלא צעירים עם הרכבים והסטריאו שלהם, היתה גם TT RoadSter איכותית ופיאט עם רוקפורד, כל מילה מיותרת. :D

המכונית שעשתה שם את המסיבה היתה הפיאט עם הרוקפורד, יצא לי להחליף כמה מילים עם הבעלים הערסים שלה, היו דווקא נחמדים... נתנו לי לשבת, לשחק בלאגנים... רק חבל שהם שמעו יוסי עדן. >:(

לך יש פיאט עם רוקפורד לא?!?

אגב, מתי כבר רישיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...