Verbatim דיסקים טובים? כנראה שלא.... - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Verbatim דיסקים טובים? כנראה שלא....

scorpion

Recommended Posts

integral, אני לא חושב שכדאי לשלול את מקסל כל כך מהר. אחרת אפשר באותה המידה לשלול גם את פיליפס ו-TDK שנחשבות בפי ה-"עמך" לברות "הכי טובות" בשוק. לפחות ל-TDK ולמקסל יש גם דסקים שמיוצרים ע"י יצרנים טובים יותר אבל כמובן שצריך לדעת את הטריקים כדי לזהות אותם. כמו צבע החבילה, כמות הדסקים (למשל בזמנו אצל מקבל חבילות של 100 היו מקבל מקורי ו-50 היו RITEK) ועוד כל מיני שטויות.

זה בסדר. זה בדיוק מה שאני מנסה לעשות כל הזמן עם מדיות , לזהות את הטובות ולנפות את הגרועות. סתם הגבתי בקיצוניות מופגנת, אבל רבק, תחשוב, G04 במקום מקסל. זה פשוט רמה אחרת לגמרי. מילא היו עושים איזה משהו מיוחד כמו ש CMC MAG עושים לממורקס, , פיליפס ושות.. אבל G04 בתוך מקסל? :lol:;) זה כמו לקנות מרצדס, ולגלות ששמו לך מנוע של פיאט. לא הגזימו קצת מקסל?

רון,

גם לי קשה להאמין ש MCC מייצרים דיסקים בבגדד. איך הם מייצאים אותם? מבריחים בתעלות תת קרקעיות? דיסקים עם DYE צהוב? AZO AMBA? אבל, אם היה למיצובישי איזה מפעל בבגדד לכימיקלים, נראה לך שהיו מפרסמים את זה באינטרנט כדי ש 250 מליון הלקוחות האמריקאיים שלהם ידעו את זה?

CMC היא לא בדיוק חברה איכותית, היא הייתה אחראית להרבה זבל בשוק ה . אבל כמו כל הטיווניות גם יודעת לייצר דיסקים טובים מאוד במיוחד עם הלקוח (והלקוח שלו) מוכן לשלם. לפחות היא לא משתמשת לזבל שלה ולאיכותיים שלה באותם השמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי נסיון טוב אם gold (והם מיוצרים על ידי CMC חברה איכותית מאוד)

רון, אם הגענו למצב שאתה ממליץ על דסקים של CMC Magnetics אז כנראה שאנחנו באמת במצב גרוע מאוד.

רק כדי ליישר את ההדורים CMC Magnetics נחשבת לאותה הרמה כמו יותר RITEK ובעבר אף פחות ממנה.

מדובר בשתי יצרניות מטאיוואן (ואולי אפילו מאותו איזור שם) ושתיהן לא נחשבות לטובות ביותר. זה שקנית פיליפס גולד לא אומר שעשית עסקה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות ב , חברת CMC מייצרת מדיות מאוד איכותיות לממורקס, לפיליפס ,ל . תסתכל על תוצאות הצריבות ב CDREAKS ו CDRLABS ו VIDEHELP. כמו כל הטיוואניות הן גם מפיצים הרבה זבל לכל הדורש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

oMer_Hasarut, חבר שלך צדק חלקית. לפיליפס בהתחלה היו דסקים האיכותיים ביותר (ואני מדבר על שנת 1998 לערך) אבל כשנה אחרי זה גיליתי על בשרי שהאיכות שלהם התקלקלה עם המעבר ליצרנים אחרים ושימוש בטכנולוגיות זולות יותר. לגבי ורבטיים, הוא טעה מאוד. הם עדיין איכותיים יותר מסילברליין וחברות קבר אחרות. מה שהכי מוזר זה שבתור בן של היבואן הוא טוען שמדובר במדיות פחות איכותיות, לאיפה הגענו? אני מקווה שאבא שלו לא שומע אותו מדבר ככה ;)

הוצאת את הדברים שלי מהקשרם לחלוטין, לכן אני אעשה פה סדר.

דבר ראשון, אף פעם לא אמרתי שפיליפס איכותיים, אני לא מתתעסק עם מדיות לצריבה (בטח שלא מ-98'), רק אמרתי שהם היו אלו שהמציאו את הטכנולוגיה או לפחות רשמו עליה פטנט.

דבר שני, לא אמרתי שוורבטים גרועים. אמרתי שהם יכלו להיות יותר טובים, אך משיקולים כלכליים הם הורידו את הרמה של הדיסקים. לדעתי הם מצוינים, ואני מעדיף להשקיע עוד 15 שקל לחבילה של דיסקים מוורבטים מאשר חברות ג'נריות.

דבר נוסף חשוב, אני האחרון שירצה לפפגוע בפרנסה של ההורים של חבר שלי, להיות יבואן של וורבטים זה לא כזה מעשיר, אז לפגוע גם במעט?. אני לא השמצתי את וורבטים, רק הסברתיכמה עובדות, שקשורות לנושא של הפורום (למה יש סיכוי שזה מיוצר בבגדאד), אתה מוזמן לקרוא את ההודעה שלי שוב ולעמוד על טעויותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, עומר,

אם כבר חשפת את הקשרים שלך, אז למה שלא תעשה שרות גדול מאוד לכולנו ותארגן לנו לקנות וורבטים ל ו CD ישר מהיבואן במחירים טובים במקום שנבזבז את כל היום במרדפים אחרי דיסקים טיוואנים מעצבנים ותפילות ותחינות לקב"ה שלא יהרסו אחרי שנה? זה רק יכול לעזור לאבא של חבר שלך ולכל אנשי הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר חשפת את הקשרים שלך, אז למה שלא תעשה שרות גדול מאוד לכולנו ותארגן לנו לקנות וורבטים ל ו CD ישר מהיבואן במחירים טובים במקום שנבזבז את כל היום במרדפים אחרי דיסקים טיוואנים מעצבנים ותפילות ותחינות לקב"ה שלא יהרסו אחרי שנה? זה רק יכול לעזור לאבא של חבר שלך ולכל אנשי הפורום.

כבר שלחו לי הודעה בפרטי בקשר לזה.

אני בהחלט אשאל אם אפשר לעשות קומבינה, הבעיה היא שאני גר במעלה אדומים...

תקפצו לבקר :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש איזו קניה נראה לי שאני גם בפנים

רק תחשוף מחירים מתי שיהיו

ואולי סוף סוף אני אגיע למפגש (כי אני הרבה בעזריאלי וגם בגלל הדיסקים9

אגב איפה זה איפה שאמרת שאתה גר

צפון/דרום/מרכז

אני גר ביבנה אם מישהו מכיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך מישור אדומים. דבר עם אבא של חבר שלך, דבר עם מנהלי האתר, שימכור דרך HWZONE. קצת הכנסות לאתר, קצת הכנסות לאבא של חבר שלך, מחירים טובים והרבה הרבה פחות כאב ראש לכל משתמשי ה וה CD המסכנים פה שרוצים מדיה איכותית במחיר סביר. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...