Verbatim דיסקים טובים? כנראה שלא.... - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Verbatim דיסקים טובים? כנראה שלא....

scorpion

Recommended Posts

אני אישית כבר ממזמן עברתי לממורקס חברה מעולה והדיסקים האלה פשוט מעולים!!  ;) ;)

פעם לא היה ממורקס אז לקחתי מאקסל הם גם לא רעים אבל אני רוצה רק ממורקס!!  ;) ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא יודע לגבי CDR, אבל ב DVD שזה מה שקצת חקרתי (בגלל שנכוויתי) ממורקס זה קצת מסוכן. יש להם דיסקים מהטופ של הטופ ויש להם גם זבל. תלוי איזה ממורקס. מקסל נחשבים גם לטופ אבל יש לא מעט זיופים שלהם. רק היום קראתי הודעה בנושא:

http://www.cdrinfo.com/Sections/News/Details.aspx?NewsId=10418

Maxell Japan posted a press release today, complaining that some Taiwaneze -R media manufacturers are using Maxell's -R ID Codes for enable 4X -R writing to their media...

The problem is rather complex and according to Maxell such practises are bad for Maxell's image towards users. Maxell warns users to buy only Maxell branded media that are "Made In Japan" and that legal measurements will be taken upon those who use illegal, Maxell's ID codes.

וורבטים לפחות עד היום היו מעולים, אבל עם התחרות המטורפת שיש אי אפשר לדעת מה ילד יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מתכוון שאני סמאפר טוב אני לא יענה בהודעות שלך יותר על תדאג ;) ;)

אתה מנהל פה ואני מבין את זה אבל מחוץ למקום הזה אתה אף אחד :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה זו התוכנה שאתה משתמש בה כדי לזהות את ה-ATIP אבל אני משתמש ב-CDR identifier 1.63 הישנה והותיקה ולפחות ל-CDR היא מעולה ולא כותבת דברים מוזרים כמו MAYBE. היא חינמית אבל אם תרצה אותה אני אשלח לך.

אינטגרל, אני רואה שזה גועל נפש מה שקורה עם חברות דסקים, גם מקסל נדפקה מזה? :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, בטיוואן, פטנטים וזכויות יוצרים אף פעם לא עניינו אף אחד יותר מדי. בנוסף, התחרות בין החברות הטיוואניות מטורפת. הן עובדות על נפחים גבוהים מאוד במתח רווחים זעום. אז למה שלא ישתמשו בקודים של מקסל כדי ל"עבוד" על צורבי ה ולהגדיל תאימות? או למה שלא יזייפו דיסקים של מקסל?

ראיתי ב DVDRHELP מקסל עם קוד של רייטק. זה יכול להיות זיוף כי מקסל זו חברה שאוהבים מאוד לזייף בגלל השם. זה יכול להיות (למרות שקשה לי להאמין) מקסל שמלחץ התחרות רצו למצוא אופציה זולה. שמע, מקסל עם קוד של רייטק זה כמו למצוא ציפסט של SIS בתוך MOBO של . פשוט קשה לי להאמין. כלומר, אם המכירות של מקסל כל כך גרועות שהם רוצים להוציא גם דיסקים זולים אז ממש מתבקש לייצר תחת שם אחר ולמכור בזול ובכמויות במקום להרוס את השם מקסל. לדעתי, RICOH עושים זאת עם רייטק.

כן, שוק מטורף לחלוטין. למשל בארה"ב באותה חנות אתה יכול להשיג G04 ב 40 סנט וב 80 סנט. מה זה אומר? פשוט מטורף.

לכן אני כל כך זהיר עם הרייטק G04. ממש באסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקסל באמת מיוצרים גם ע"י RITEK ובאופן חוקי.

אני באופן אישי בדקתי חבילת 50 דסקים CDR של מקסל ולפי ה-ATIP הם מיוצרים ע"י RITEK.

לפחות במקרה הזה אין זיוף. אבל יש שתי תשובות לשאלה:

1) מקסל שכרה את שרותיה של RITEK כדי שתוכל למכור דסקים במחירים זולים ולהמשיך להתחרות בשוק המדיות של CDR ו-DVDR.

2) הביקוש למקסל הוא כל כך גדול שהיא לא עומדת בעומס עם המפעלים הפרטיים שלה ונאלצת להשתמש במפעלים של RITEK כדי להשלים את הביקוש ולעמוד בעומס.

בכל מקרה, כשאני שאלתי בזמנו את מקסל מדוע הם משתמשים ב-RITEK התגובה האישית של המנהלת שיצרה איתי קשר הייתה כמובן שמקסל מוכרת רק מדיות שעברו בדיקה קפדנית מבחינת איכות ועמידות ו-RITEK עומדת בתקן שלה.

בכל מקרה, גנבנו מספיק את האשכול הזה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וורבטים ללא ספק היו החברה לדיסקים צרובים אך הרמה שלהם ירדה בגלל התחרות.

אני אתן את ההסבר מפיו של חבר שלי, שההורים שלו מיבאים את ורבטים.

פיליפס פיתחו את הסי די ורשמו על זה פטנט, כאשר השוק התרחב, פיליפס נתנה לחברות להשתמש בפטנט שלה בתמורה לכך שכל דיסק שהם מיצריות הם צריכותלשלם סכום מסוים, ההסכם הזה תקף לאיזה עשר שנים או משהו כזה. פעם, לא לכולם היה את הטכנולוגיה ליצר דיסקים, ולכן רק חברות אמידות יכלו להרשות לעצמם את הטכנולוגיה, ואכן פיליפס קיבלה מהם את הכספים עבור הדיסקים. חברת וורבטים הייתה באותה תקופה המובילה בגלל שהיא פיתחה כמה שיטות הגנה על הדיסקים (אם אני זוכר נכון METAL EIZO ואני אשאל את חבר שלי עוד איזה שטויות הם המציאו) דבר זה הפך את מחיר היצור של הדיסקים למאוד יקר...

כיוון שהטכנולוגיה כבר הייתה בידי רבים, חברות שלא שמו פס על זכויות יוצרים, יצרו דיסקים מאוד זולים, לא שילמו לפיליפס, וכך נוצר מצב שהדיסקים שלהם היו מאוד זולים. בשוק תחרותי כזה וורבטים הייתה צריכה לוותר על הפס יצור היקר שלה ולעבור לפס יצור זול יותר, שכמובן פגע ברמת הדיסקים.

משום מה, אני מאמין שיש מצב שוורבטים הקימו מפעל בבגדאד, אולי כדי לקבל תמיכה אמריקנית ולהשיג כוח עבודה זול (אבל לא מיומן)

קיצר זה מוזר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקסל באמת מיוצרים גם ע"י RITEK ובאופן חוקי.

אני באופן אישי בדקתי חבילת 50 דסקים CDR של מקסל ולפי ה-ATIP הם מיוצרים ע"י RITEK.

1) אני הולך לחפש מחר לוח עם ציפסט SYS.

2) אני לא מכניס יותר את מקסל לרשימת הדיסקים האיכותיים שלי. בשביל רייטק לא צריך את מקסל, יש את בנדה מסילברליין.

וורבטים ללא ספק היו החברה לדיסקים צרובים אך הרמה שלהם ירדה בגלל התחרות.

(אם אני זוכר נכון METAL EIZO ואני אשאל את חבר שלי עוד איזה שטויות הם המציאו)

משום מה, אני מאמין שיש מצב שוורבטים הקימו מפעל בבגדאד, אולי כדי לקבל תמיכה אמריקנית ולהשיג כוח עבודה זול (אבל לא מיומן)

קיצר זה מוזר...

אתה מתכוון METAL AZO, ב שלהם שקניתי יש עדיין את המטל אזו, כלומר ה"צבע" בצד הנכתב של הדיסק הוא מטלי ולא כחול, או אדום, או סגול.

עדיין הייתי מעדיף וורבטים "פחות טוב" מפרינקו או רייטק מצויינים כל עוד שמיצובישי מייצרים אותם.

לגבי עיראק, זו באמת תהיה הפתעה. תזהרו כשאתם פותחים את הקופסאות. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

integral, אני לא חושב שכדאי לשלול את מקסל כל כך מהר. אחרת אפשר באותה המידה לשלול גם את פיליפס ו-TDK שנחשבות בפי ה-"עמך" לברות "הכי טובות" בשוק. לפחות ל-TDK ולמקסל יש גם דסקים שמיוצרים ע"י יצרנים טובים יותר אבל כמובן שצריך לדעת את הטריקים כדי לזהות אותם. כמו צבע החבילה, כמות הדסקים (למשל בזמנו אצל מקבל חבילות של 100 היו מקבל מקורי ו-50 היו RITEK) ועוד כל מיני שטויות.

ניתרון של ורבטיים על פני כולם כרגע הוא שקנית דסקים של TY או MCC ושניהם מאיכות מעולה.

oMer_Hasarut, חבר שלך צדק חלקית. לפיליפס בהתחלה היו דסקים האיכותיים ביותר (ואני מדבר על שנת 1998 לערך) אבל כשנה אחרי זה גיליתי על בשרי שהאיכות שלהם התקלקלה עם המעבר ליצרנים אחרים ושימוש בטכנולוגיות זולות יותר. לגבי ורבטיים, הוא טעה מאוד. הם עדיין איכותיים יותר מסילברליין וחברות קבר אחרות. מה שהכי מוזר זה שבתור בן של היבואן הוא טוען שמדובר במדיות פחות איכותיות, לאיפה הגענו? אני מקווה שאבא שלו לא שומע אותו מדבר ככה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי נסיון טוב אם philips gold (והם מיוצרים על ידי CMC חברה איכותית מאוד)

Uber Scorpion - גם אני קניתי תדיסקים האלה אבל בחבילה של 25,אני יכול לאשר שמה שרשום בתוכנה זה טעות תוריד תגרסה החדשה יותר או נסה תוכנה אחרת ,אצלי לא רשום בגדד ,ובכלל אין לMCC מפעל בבגדד אתה יכול להסתכל באתרם:

http://www.m-kagaku.co.jp/english/corporate/dire.html

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...