איזה צורב DVD הוא הכי טוב שיש??? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה צורב DVD הוא הכי טוב שיש???

eXtReMeHaLo

Recommended Posts

צודק אבל אני לא הולך להתענין רק מה החלקים הכי משמעותיים ומי הכי טוב זה שני דברים

אבל לא משנה אני מבין אותך בפורום של תצוגה וגרפיקה קראתי הכל כי יש הרבה פיצ'רים ...

ותגיד אתה יודע מה עושים בקשר לשאלה על ה TV TUNER שאני קונה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין לי מושג, לא עבדתי עם זה אף פעם. אבל, אם יש לך הרדדיסק גדול הייתי שומר קודם כל לדיסק כדי לראות מה התקבל ורק אז צורב (למשל מה יקרה אם התוכנית לא תכנס על אחד). חוץ מזה השאלה היא גם באיזו איכות הוא מעביר לצורב ובנוסף, רצוי שלא יעבדו דברים כבדים במחשב בזמן צריבת כך שלא הייתי מהמר על זה. כשאני צורב אני לא נוגע בכלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תודה

תראה גם את הצורב הזה:

http://www.pioneeraus.com.au/computer/dvdwriters/dvr108/

הוא מעולה דיברתם עליו אבל יותר על הנק דיברתם הוא מגיע ל X16 ב DVD+R

יש לו DL הוא הכי טוב שראיתי

עכשיו בנק ראיתי שאמרו שהוא לא קורא טוב דיסקים לא נקיים אני לא שומר הכי טוב על הדיסקים אז זה בעיה אז השאלה שלי היא אם הצורב הזה של ה פיוניר שהבאתי לך לינק פה הוא קורא טוב או לא

אם הוא קורא טוב אני יקח אותו נראה לי...

יש לו DVDRAM שאני עדיין לא יודע מה זה בדיוק (קראתי את מה ששלחת לי)

אז מה איך הוא קורא דיסקים?

ןאם הוא קורא כמו הנק אז למה הוא באיזה 200 שקל בערך יותר יקר ברוב החנויות???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לפיוניר RAM. אני חושב שהוא מתיימר לדעת לקרוא אבל בטח לא לכתוב.

מבחינת איכות הקריאה הבנתי שהוא גם כמו ה NEC.

אין צורב מושלם כרגע. אם זה הפיוניר מול ה NEC הייתי הולך על ה NEC. במקרה הכי גרוע תקנה עוד קורא במידה ותצטרך. זה בטח יעלה לך הרבה יותר זול מהפלקסטור שתכננת עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה נוספת :

אני קונה כרטיס מסך 6800U של PROLINK זה בא עם TV TUNER

עכשיו רשום שם שאני יכול להקליט מהטלויזיה במחשב ישר ל לזה אני צריך את הצורב או לא חובה איך אני עושה את זה

הנה זה מה שהם כותבים:

Direct to Recording of Digital Media

Advanced recording capabilities allow you to record content directly to , SVCD, or VCD without saving to your hard drive first. Save your favorite live TV shows and home movies to CD or for sharing with friends and family. Further expand your digital library by transforming old VHS content, or any video source, directly to DVD or CD with just a few clicks of your mouse

אלא אם לכרטיס מסך שלך אין כפתור שכשפותחים אותו יוצא מגש CD אז קשה לי להאמין שהוא צורב ישירות

הכוונה כאן היא שביכולתו של הכרטיס טלוויזיה\VIVO להקליט ישירות לאיכות DVD בלי צורך קודם להקליט את זה UNCOMPRESSED או בקידוד שונה ורק אחר כך להמיר לDVD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן עקרוני אין בעיה לעשות צריבה ישר לצורב . זה יהיה בדיוק כמו WRITER, כזה שקונים ומקליט ישר מהטלוויזיה. כל מה שצריך זה תוכנה מתאימה לעבוד ב REAL TIME. אבל, האמת, שגם אם יש כזה דבר אני ממש לא בטוח שהייתי משתמש בזה. בבית אין הרד דיסק. במחשב יש. אז בשביל מה? אם זה כבר מקודד יקח עוד כמה דקות לצרוב אחרי שבדקת מה יצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך אני רק שאלתי שאני ידע

ושמע אני ראיתי שלפיוניר יש DVD RAM תראה:

http://www.pioneeraus.com.au/computer/dvdwriters/dvr108/

למטה כמעט בסוף העמוד...

ותגיד לנק יש ???

אם הנק יותר טוב למה הפיוניר עולה יותר באיזה 200 שקל לפחות ברוב החנויות????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, כמו שאמרתי קודם זכור לי מאיזה מקום שהפיוניר קורא DVD RAM, אבל גם זכור לי שבדקו אותו ולא יצא משהו. אבל, הוא לא מסוגל לכתוב DVD RAM וזה מה שחשוב. כל התועלת ב DVD RAM כרגע זה איכות ונוחות הגיבוי שלו. כאשר יהיו נגני DVD שיתמכו בפורמט זה יהיה שווה פי 100 מ RW למיניהם מכל הבחינות (וה RPG אומרים שיהיו).

אני ממשיך עד היום לקנות את ה 4120B כי:

1) איכות הצריבה מצויינת ומוכחת.

2) איכות הקריאה מצוייינת.

3) יש DVD RAM.

4) יש DL. אומנם רק 2.4 אבל עד שיהיו מדיות במחיר זול בטח כבר נקנה BLUE RAY.

5) יש +R X12 ו -R X8. זה מספיק ועד שיהיו מדיות X16 במחיר סביר יקח הרבה זמן. ההבדל בין ה X8 ל X16 לא גדול כל כך.

אני חושב שה 4120B זו עדיין האופציה הטובה ביותר בגלל ה DVD RAM שלדעתי שווה הרבה יותר מכל X16 וכל DL שלא יהיה. אני קניתי DL לא בגלל שבניתי על דיסקים של DL אלא בגלל איכות העין והטכנולוגיה המשופרת ואת זה יש כבר ב 4120B. לדעתי LG גם עובדים יותר בכוון של DVD RAM מאשר בכוון של DL כי זה הרבה יותר מעניין. הראייה הטובה ביותר היא שגם פלקסטור הכניסו DVD RAM לצורבים שלהם החדשים (עוד לא ראיתי בארץ).

זה מה ש KENSHIN מ CDFREAKS כתב היום לפני שעה ואני מסכים עם כל מילה:

As far as I know, there are more DVD-RAM media available than DVD+R DL media. If DVD-RAM is useless because the media are difficult to find and cost a lot, DVD+R DL 4x is just less useful than DVD-RAM. If it's a good thing to have DVD+R DL 4x instead of 2.4x, it's even better to have 5x DVD-RAM instead of no DVD-RAM writing. Even though GSA-4160B adds only 16x DVD+R SL writing to what GSA-4120B supports, it's still the drive with the most complete features on the consumer market while not being the most expensive one.

The only important thing that could make DVD+R DL media price to fall is making and using a lot of them, by the millions and billions at least. The same can happen with DVD-RAM media. Not that many people are going to use DVD+R DL without player support and faster writing speeds. Not that many people have used DVD-rAM because of poor player support and slower writing speeds (than DVD+R SL, DVD-R SL, and DVD+RW SL.)

עריכה:

1)  ל NEC אין DVD RAM.

2) למה הפיוניר יותר יקר? לדעתי אתה משלם בשביל השם ותו לא.

עריכה 2:

ד"א, מה ששמעתי ואני לא יודע אם נכון זה ש LG שמובילה עם היטאצ'י את ה RPG עובדת על DVD RAM X16.

עריכה 3:

טעות שלי. לא יהיו נגנים שתומכים ב DVD RAM. יש כבר כאלה. ללא ספק הנגן הבא שלי יהיה כזה:

http://www.ramprg.com/usdvdram.aspx?pgID=872

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני עדיין כמעט ובכלל לא מבין מה זה ה RAM בבקשה בבקשה תסביר לי או תשלח לי הסבר מהתרד שמסביר בברירות

מה שהבאתי לי באנגלית אני לא הבנתי בדיוק מה זה זה לא עזר לי

ויש כבר צורב שהוא צורב ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EXTREME,

אם אין לך אמון במה שאומרים לך אז למה אתה שואל? למה לא רשום? מאיפה אני יודע?

נניח שיש לך גיבוי של שירים על RWDVD.

מחר נמאס לך משני שירים ויש לך 4 שירים חדשים שאתה רוצה להוסיף. מה תצטרך לעשות? לצרוב את כל ה 4.5 גיגה מחדש.

אבל אם השירים היו יושבים על ההרדדיסק שלך אז היית מוחק 2 שירים ומוסיף 4. נכון? למה? כי ההרדיסק שלך גם עובד בשיטה של RAM - אתה יכול להכנס ולכתוב איפה שאתה רוצה ולא צריך ל"צרוב" את כל ההרדדיסק מחדש.

DVD RAM זה בדיוק כמו ההרדדיסק שלך. אם אתה רוצה לשנות משהו בגיבוי של אתמול, אתה לא צריך לצרוב הכל מחדש אלא פשוט לשנות. אתה יכול לכתוב בכל נקודה על ה RAM בדיוק כמו על הרדדיסק.

בנוסף, RAM חי הרבה יותר (עמיד הרבה יותר) מ RW. וחוץ מזה יש לו גם שיטה לתיקון שגיאות הרבה יותר טובה מאשר ל R או RW מה שהופך אותו לאמצעי מצויין לגיבויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...