איזה צורב DVD הוא הכי טוב שיש??? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה צורב DVD הוא הכי טוב שיש???

eXtReMeHaLo

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני רוצה  את הצורב  הכי איכותי והכי מהיר  קיצור הכי טוב !!!

המחיר לא חשוב (פרוטקציות)

למה כל כמה ימים השאלה הזאת חוזרת על עצמה

עוד כמה אנשים שאלו פה את השאלה הזאת

כדאי שתעיין בת'רדים פה

כרגע עניתי לאחד על השאלה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחכה עוד קצת ל REVIEW רציני של ה 3500A והפיוניר 108.

ברגע שיהיה נוכל להגיד לך איזה הכי טוב.

כרגע היחידי שמוכח ב 100% זה ה LG4120B.

אני די סומך על פיוניר ונק התחילו לפני חצי שנה לעשות עליי רושם ככה שאני לא חושש מכך שהם יאכזבו

ואת הבעיות ישפרו בFW

בכל זאת אני מצפה כבר לצעד חדש של ... הם משעממים בחודש האחרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה הקע של ה + ו - לא הבנתי את זה

שני פורמטים שהתפתחו במשך הזמן. אין הבדל ממשי ביניהם בביצועים. ה -R הוא בעל תאימות יותר גבוהה לצורבי .

אני די סומך על פיוניר ונק התחילו לפני חצי שנה לעשות עליי רושם ככה שאני לא חושש מכך שהם יאכזבו

ואת הבעיות ישפרו בFW

בכל זאת אני מצפה כבר לצעד חדש של ... הם משעממים בחודש האחרון

גם אני סומך עליהם, אבל עדיין הוא ביקש את הטוב ביותר ואת זה נדע רק אחרי REVIEW.

LG משעממים? בטח. בכמויות שהם מוכרים ולצערי הם יכולים להרשות לעצמם לשעמם. עדיין ה 4120B הוא צורב מעולה. לדעתי יהיו מעט מאוד שינויים ב 4160B אולי +RX16. את הקפיצה לדעתי הם יעשו ב 4161B או 4162B כשיתחשק להם. אבל אי אפשר לדעת. הם תמיד יושבים בשקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה FW כולם אומרים שיש איזו שהיא בעיה והיא תסתדר עם יציאת ה DW

וגם מזה צריבת DL???

ואיך הצורבים האלו הם עולים בסביבות ה 1000+ הוםלא יותר טובים מהנק והפיוניר ? תראו:

http://www.noacomp.co.il/Product.asp?productid=1308&catcode=177

http://www.noacomp.co.il/Product.asp?productid=1643&catcode=177

אם אתם יכולים לענות על כל השאלות זה יעזור לי מאוד כי תמיד עונים ולא שמים לב לעוד שאלות שהיו בהתחלה...

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי שני הצורבים ממש לא כדאי כי:

הסוני הוא חיצוני והסוני בכלל לא משהו.

לפלקסטור אין DL. וגם הוא סתם יקר ללא הצדקה ממשית.

לגבי תשובות, הכל מצוי בטרד הראשון בעמוד אז כמה פעמים אפשר לענות על אותה שאלה? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התסכלתי בתרד הוא מתחיל ממאי יש שם 28 עמודים והוא מתחיל בשאלות אל צורבים ישנים

אני לא מבין מה הגעיה לענות על שתי שאלות וגם חיפשתי בנושאים של ילדים אחרים לא מצאתי

אז מה זה FW שכולם אומרים שיש איזו שהיא בעיה והיא תסתדר עם יציאת ה FW

וגם מזה צריבת DL???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הגעיה לענות על שתי שאלות וגם חיפשתי בנושאים של ילדים אחרים לא מצאתי

וגם מזה צריבת DL???

ילדים? wtf? יש פה גם אנשים בני 30 פלוס,אז להרגיע :P

FW = FirmWare או במילים אחרות קושחה...זה בעיקרון קובץ קטן שאתה מפעיל והוא שולח פקודות לצ'יפ שבתוך הצורב והוא מעדכן אותו (עידכוני מדיות,מהירויות וכו...) אם הצורב עובד לך טוב,אין שום סיבה שבעולם לקחת את הסיכון ולבצע עידכון קושחה (כן זה סיכון לאנשים שלא כל כך מבינים).

DL = Dual Layer או במילים אחרות שיכבה כפולה,במקום דיסק דיוידי רגיל שיכול להכיל בתוכו 4 ומשהו ג'יגה,dual layer יכול להכיל 8 ומשהו ג'יגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם מזה צריבת DL???

אם היית קורא את כל הטרד היית רואה שיש שם קצת יותר מאשר הסברים על  צורבים ישנים. אחראי הפורום לא היה שם אותו שם אם היה שם רק מידע הרלוונטי לצורבים ישנים.

בנוסף, אם אני זוכר נכון אז כבר קיבלת תשובות על הרבה יותר משתי שאלות ואני לא ממש מבין מה הבעיה לעבור על הטרד הזה אם באמת אתה רוצה לדעת למה צורב הוא טוב או איזה מדיה לקנות וכו וכו וכו..... למה צריך לכתוב את אותו דבר 100 פעמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בתרד איזה 200 תגובות למה לעבור אחד אחד בשביל תגובה אחת שעונה לי על השאלה אני לא מבין מה הבעיה לענות

ותודה רבה למי שענה

וד"א יש גם תוצאות מי הצורב הכי טוב???

שאלה נוספת :

אני קונה כרטיס מסך 6800U של PROLINK זה בא עם TV TUNER

עכשיו רשום שם שאני יכול להקליט מהטלויזיה במחשב ישר ל לזה אני צריך את הצורב או לא חובה איך אני עושה את זה

הנה זה מה שהם כותבים:

Direct to Recording of Digital Media

Advanced recording capabilities allow you to record content directly to , SVCD, or VCD without saving to your hard drive first. Save your favorite live TV shows and home movies to CD or for sharing with friends and family. Further expand your digital library by transforming old VHS content, or any video source, directly to DVD or CD with just a few clicks of your mouse

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שבטרד הזה יש גם תשובות על השאלות שיהיו לך מחר ומחרתיים ובימים אחרי זה. אחרי שתענה 100 פעמים על אותו הדבר והתשובות מצויות באותו העמוד אז תשאל אותי מה הבעייה. אם אתה נכנס לטריטוריה חדשה כדאי להשקיע קצת זמן ולהכיר אותה כדי לא לעשות איזו שטות פטאלית ואחרי זה לשאול שאלה כמו "קניתי כבר 100 פרינקו ואי אפשר להחזיר אותם - מה דעתכם?" או "קניתי צורב של והוא צורב לי במהירות של X1 חצי דיסק - מה דעתכם? טוב?".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...