תווי קנייה במחירים מוזלים... קונים ב 1000 ומקבלים 1200 שח! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תווי קנייה במחירים מוזלים... קונים ב 1000 ומקבלים 1200 שח!

Yaniv_Uzan

Recommended Posts

חחח נכון זה באמת מבלבל... זה 16 אחי ;)

ועוד אני עושה פסיכומטרי וטחנתי אחוזים, אין מצב שאני יפול בשאלה כזאת חחח

משהו מכיר אז מקומות יותר טובים? אני מוכן לקנות גם ב 1500 שח נגיד בשביל הנחה גדולה יותר

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל לשים לב שאם קונים באחת הרשתות הזולות לא מקבלים את כל הערך, בחצי קופה מקבלים רק 1140 (1125 אחרי משלוח) ובג'מבו מקבלים רק 1080 (1065 אחרי משלוח). זה כבר לא עסק כזה טוב כשחושבים על הטרחה והתאריך תפוגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך את זה להכל חוץ מאוכל... אוכל ההורים שלי מקבלים תלושים מהעבודה שלהם והם נגמרים באותו יום חחח

צריך יותר לבגדים וכו'...

טוב יאלה נזמין מהם, נקווה לטוב

תאריך תפוגה הוא עד סוף 2005, יותר משנה!

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לוקח תו שנותן לך את ההנחה שלו למעל 30 חנויות מוכרות, של בגדים, תכשיטים אוכל ועוד, ואתה פוסל אותו בגלל שתי חנויות,

שלי אישית לא יצא לבקר, ג'מבו אין באזור שלי, וחצי קופה, לא מתקרב לשם, מקום ממש לא מטופח וכל האוכל מוחלף בתחליפים זולים בשביל שיהיה זול, אני מעדיף לשלם טיפה יותר ולקנות כמו בן אדם ביד יצחק\מגה

התווים של חבר שמישים עד סוף 2005, למרות שנגמרים ממש מהר, כל חודש אפשר לקחת 2000 אם אני לא טועה, או 4000

אני בעיקר משתמש בזה לבגדים, אבל נגיד השתמשתי בשביל לקנות ציוד לביצפר, ועוד,

וההורים שלי משתמשים בזה לקניות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה הם 17% מ100? (117).

17

כמה הם 117 פחות 17% ? 97.11

ברור שזה לא יהיה שווה, 17 אחוז מ 117 לא שווים ל 17 אחוז מ 100... זה הקע של אחוזים, שזה יחסי...

כלומר החישוב שלכם לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אין לי מושג מה נסגר עם החישובים שלכם... תקשיבו זה הולך ככה

אני משלם 1000 שח תמורת מוצר שעולה 1200 שח..

זה אומר שכאילו קניתי חולצה ב 1200 שח ושילמתי עליה 1000 שח

או

ראיתי חולצה ב 1200 שח, שאלתי... יש הנחה עליה? ואמרו לי כן יש לך הנחה של 16.6%... ואז חישבתי במחשבון ויצא לי 1000 שח! איזה כיף לי!

(אני מקווה שהסברים כאלה ימחישו טוב יותר את ההנחה... אנשים פה המציאו נוסחאות שפיטגורס אפילו לא חשב עליהם :))

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...