אנטישמיות בפולין... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנטישמיות בפולין...

Fkl0ster

Recommended Posts

אז שיחקתי עכשיו משחק עם איזה פולני אחד ואמרתי לו שאני מישראל.

אז הוא שאל אם אני יהודי - עניתי שכן.

הוא הצהיר שהוא אנטישמי, התחיל לקלל, לגדף, אמר שהיהודים הם מחרחרי מלחמה, עושי צרות ועלוקה על העולם.

הוא שאל אותי אם אני יודע מזה white power. מסתבר שהוא קרא את "מיין קאמפף" וקיבל את ההשראה שלו משם.

הוא עוד הוסיף ואמר שהוא בן 18 והציע שאגיע למולדתו פולין כדי שהוא יהרוג אותי.

איך לעזאזל ניתן להילחם בתופעה המזוויעה והגזענית הזו למען השם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לו שהלוואי שגרמניה תכבוש שוב את המדינה העלובה שלהם עם הסוסים

fight fire with fire

אין משהו אחר לעשות

אי אפשר לשמוע את הדברים האל ולהישאר אדישים חייבים להגיב באותו מטבע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא פולין לא כזאאאאת נאצית אבל בהחלט, דיעות קדומות שם זה דבר נפוץ, אולי בגלל האופי ה"כפרי" והפרימיטיבי של המקומיים (ישנם כפרים מרוחקים שם עדיין אנשים מקיימים טקסים משונים בהם הם שוכבים עם הבהמות שלהם, משתכרים ועושים ברדק). הייתי מדברת עם הרבה פולנים כשהייתי ב-IRC, לא כולם היו נאצים, למעשה רק מיעוט מטומטם ששכח אולי שבזמן המלחמה הנאצים שהוא כל כך מהלל אנסו כל מה שזז במדינה שלו וגנבו כל מה שלא ואמרו שפולנים זה עם עבדים. חיילים גרמנים היו שוכבים עם בנות פולניות עם סיגריה או תפוז בתור תשלום. אל תתרגש מכל ה-White Power האלו. מהכירות אישית, מדובר באנשים מסכנים, לרוב מובטלים ומתוסכלים, מפגרים, חסרי השכלה שהעדיפו לנתוש את ביה"ס לטובת השתכרויות, מכות ומצעדי הזדהות עם רודולף הס והם מתרצים את הקיום העלוב שלהם בדמם ה"כחול" אעלק. הם גם נורא פחדנים. באים 20 איש על בנאדם אחד אבל אם אתה רואה אחד ברחוב - הוא יתחמק ויתחבא בכל סמתא שחלילה מי יראה אותו וידפוק לו מכות (כמו trad/sharp/oi! skins למשל, או סתם פנקיסטים, הם כל הזמן בכסאח איתם). בפעם ה-1 כשטסתי לגרמניה, ישבנו באוהל בירה אני, חבר שלי ועוד 2 סקינס וסקינגירל שהכרנו במקום ועשינו תחרות שתיה (אני ניצחתי, כן כן) ואז פתאום בלי שום קשר בא איזה אחד, גם גלוח ראש, מגפיים, שלייקעס הכל, מתחיל לזיין את המוח. מה אכפת לי אני? שיזיין. אז פתאום חבר שלי קם עליו ופותח עליו ג'ורה (וחבר שלי ציפלון וההוא בריון שמן כזה). איך זה סיים לצעוק עליו - הוא קם, וברח לקיבינימאט. יצא שהוא היה נאצי וחשב שגם אנחנו אז חבר שלי אמר לו שישבור לו את העצמות או משהו כזה... יש לי פה תמונה שצילמתי לפני שהאמת המכוערת יצאה לאור לגבי נטיותיו הפוליטיות שצילמתי אחרי שסיימתי לשתות ראשונה.

זה השמן מימין מרחוק, המכוער הוורוד נראה כמו חזרזיר לפני צלי, ישר מקיבוץ מזרע...

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא שאל אותי אם אני יודע מזה white power.

דובים באנטרטיקה..

הוא עוד הוסיף ואמר שהוא בן 18 והציע שאגיע למולדתו פולין כדי שהוא יהרוג אותי.

תגיד לו שבגיל 18 הוא מקבל מעדר, ואתה מקבל מינימום רובה, מקסימום אר.פי.ג'י :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני שיחקתי בסרברים פולניים וכשהם שמעו שאני מישראל הם התחילו לדבר בפולנית ולרשום ג'ידן אאוט וכל מני דברים כאלה 8)

אבל אני מניח שרק חלק קטן מהם ככה

פעם הבאה שזה קרה אמרתי שאני מפלשתין וזה כבר היה יותר משעשע

(ואם כבר אז כבר - יש כאן עוד מישהו שזוכר את קוייק 2 ומשחק בזה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא עם ערבים זה בסדר הייתי בIRC דיברתי עם מישהו מתברר שהוא מקוואית ואמרתי לו שאני מישראל והוא אמר אהה איזה יופי LEEDS יוכל לדבר איתך אז שאלתי אם הוא ישראלי ענה לי שהוא בריטי שהיה בישראל בקיצר הוא היה מאוד נחמד.

הכי מצחיק זה לתת להם לדבר בפולנית או גרמנית ואז להתחיל אתה (אם אתה יודע) אני לומד גרמנית מסבא ואני רוצה ללמוד פולנית שאני יהיה בפולין.

עוד משהו לא כולם נאצים יש כאלא דיי נחמדים שאמרו לי FUCK PLASTAIN GO ISRAEL שזה לא משש אנטישמי(טוב זה כן כיוון שגם הערבים הם עם שמי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פוגש כל מיני אנשים. הרבה יגידו לך (במיוחד העיתונות) שהצרפתים נאצים - אז יש, כמו בכל מקום, אבל הרוב שונאים ערבים (רק פוצים מדיי לעשות משהו) ואומרים שאנחנו צריכים להיכנס בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקינס הם לא אנטישמיים בעצמם??

למה את מסתובבת אתם?

אני לא רוצה לחשוב מה יקרה אם הם יגלו שמישהו מבינהם יהודי. (אם את בכלל יהודיה.)

במקור הם לא, במקור סקינס התחילו כמעין תרבות נוער (כמו פאנקיסטים, פריקים וכאלו) בסוף שנות ה-60 בשכונות הפועלים של לונדון, במיוחד אצל הקוקנים שאגב בשכונות האלו חיו המון יהודים כך שהחבורות היו מעורבות מלבנים, יהודים ומהגרים שחורים מג'מאיקה. הם היו שומעים ראגיי וסקא (מאוחר יותר סגנון שהם "ייצרו", ה-Oi!). העיתונות הדביקה להם תוית של נאצים ומאז כל הנאצים מגלחים את הראש וחושבים שהם סקינס. אני סקינגירל ואני אומרת שיש לנו כתם על התדמית. לא אנחנו לא תמימים, אבל בטח לא נאצים. להביא לך פעם ספר על זה לקרוא? לא נראה לי שיש לך כוח... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות שהנאו נאצים התלבשו על הלוק של ראש מגולח, אני אישית רק בגלל זה לא הייתי מאמץ את זה, אני לא אומר עכשיו שכל מי שיש לו גלח הוא נאצי אבל אם עושים את זה בצורה מסוימת זה נראה רע מאוד והפריקים והפאנקיסטים גם הם הולכים על אותו סטייל.

בכלל נראה לי עצוב להשתייך לקבוצה ע"י צורת השיער שלך( לא שזה המאפיין היחידי אני מאמין, אבל בכל זאת)... משתתף בצערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...