שיטה חדשה לחיסכון בדלק בטיסות לחו"ל - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיטה חדשה לחיסכון בדלק בטיסות לחו"ל

mrraz

Recommended Posts

את האורות מכבים רק כדי שלא יהיה קצר בזמן כל התלתולים שזה לא יגרום לשריפה...

המזגן בכלל לא נעזר בכח של המנועים של המטוס יש לו מנוע אחר לגמרי, וייתכן אני לא סגור על זה לגמרי שהוא חשמלי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה יש עכשיו? כרטוני מיץ, לא? תביא גם אותם! נראה לי שבמחלקת עסקים אבל עדיין יש הכל.

פעם אחרונה שהייתי היו בקבוקי שתייה והדיילות מזגו לנו איזה קמצנים קרטון שתייה זה בגדר חלום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו פה המזגן זה כמו להוריד בקבוק שתיה כלום נדאה סליץ

הסיבה כנראה היא שהיה להם בעיה או שזה נוהל חדש שיש להם יש הרבה נוהלים בעולם התעופה מהירות נסיקה,גובה לשחרור הגלגלים בקיצר הרבה

אם כל כך חם לך תעמוד שניה מול(במרחק 200 מטר) מהמנוע שמתסתובב ב100000 סיבובים לדקה לא יהיה לך חם במיוחד ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחרונה שהייתי היו בקבוקי שתייה והדיילות מזגו לנו איזה קמצנים קרטון שתייה זה בגדר חלום!

נכון נכון... למרות שלי היו גם קרטוני מיץ בטיסה שלי אז ערבבתי בלאדי מארי כל הטיסה... :lol:

חוצמזה, הן מזגו בכוסות כאלו קטנטנות ולא מלא, קצת ככה, על תחתית הכוס הקמצנים. כאילו הכסף של אבא שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הדיון הזה פה לא עושה ממש חשק לטוס... אין מזגן ... מכבים את כל הדברים החשמליים כדי לא להתרסק ...אנשים משתכרים חופשי בטיסה ::):silly: ...

זה נראה כמו חברת תעופה סוג י"ז או משהו כזה

וזה בלי להכניס למשוואה את "הישראלי המכוער" ו"אל קאיידה" :xyxthumbs: שגם הם איך נגיד את זה ... לא ממש עוזרים למטוס להשאר למעלה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...