MSI K8N Neo PLATINUM או EPOX 8KDA3+ ??? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MSI K8N Neo PLATINUM או EPOX 8KDA3+ ???

Tov_Tov

Recommended Posts

אוקיי אז ככה אחרי שהמחשב שלי כולו כבר היה סגור כבר הזמנתי הכל פתאום מתקשרים אלי מנועה מחשבים אומרים שיש עיקוב רציני במכס ( הבני ז*נות שובתים) ולכן הוא הציע לי את השני הלוחות הבאים :

1) MSI K8N Neo PLATINUM  ב770 ש"ח

2) EPOX 8KDA3+ ב870 ש"ח

עכשיו אני לא יודע מה לבחור  אני ידוע ש EPOX יותר טוב לOC אבל הMSI יותר טוב לעבודה בלי OC והוא יותר מסודר ובעל יותר פי'צרים וכאלה. 

בקשר לזה  לשאלה עם אני יעשה OC או לא עוד לא החלטתי מתי כנראה שאני יעשה בעתיד (לכן אני רוצה שתהיה האפשרות הזאת פתוחה )  גם ככה יש לי מעבד 3200 CH אז אני לא יוכל לעבור את ה2400 ולכן אני שואל האם עם OC שכזה אני יצליח להסתדר עם הלוח MSI ( שהוא יותר זול ויותר מסודר )

ואכן בררתי קצת וקראתי כל מיני מאמרים על ה MSI וראיתי שהוא אכן יכול להגיע ל240FSB ואף יותר אבל הבעיה שגם קראתי שכנראה הSATA לא יעבוד אחרי 220 FSB בגלל שאחרי מהירות כזאתי אין נעילת PCI על הSATA או משהו כזה האם זה נכון ???

והבנתי שלMSI יש יותר פיצרים מה EPOX בבקשה להגיד לי מהם ?

אני צריך תשובה דיי מהירה כי אני צריך להודיע לנועה מחשבים היום :\

עריכה:

אחרי שקראתי את המאמר הזה http://www.anandtech.com/mb/showdoc.aspx?i=2036&p=6

הגעתי למסקנה שהEPOX יותר טוב מהMSI מבחנית עבודה גם עם OC וגם בלי,

החסרונות של הEPOX הוא הדברים האלה

הוא שאין לו FIRE WIRE (שזה לא הדבר הכי גרוע בעולם לדעתי )

וגם הסידור של הלוח לא משהו שזה לא הכי עקרוני בשבילי אני מעדיף יעילות

אני מצאתי את הEPOX יותר טוב ולכן החלטתי לקחת אותו שיוכח אחרת (ישמח לקבל דעות שלכם לגביי החלטתי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה לעזאזל כל המאמרים אומרים אחרת ????

מבחינת יעילות ה יותר טוב ומבחימת פיצ'רים הMSI יותר טובים עכשיו כל הקטע שלי זה שאני לא צריך בככלל תפיצ'ירים האלה ולכן זה שטותי בשבילי לקנות בגלל שיש לו יותר פיצ'רים

ולפחות עם אתם רושמים תגובות כאלה חד משמעיות אני ישמח תסבירו למה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי גם מה שאני קראתי הEPOX טוב יותר. קראתי גם בפורומים בחו"ל שהMSI עושה בעיות. אם אתה לא צריך פיצ'רים וכו' אז

אתה יכול לקחת את ה 8KDA3-J, שזול ב 300 שקל מגרסת ה +, ותוכל לקנות הרבה יותר טוב, ככה גם תקבל יותר ביצועים.

זה כל עוד אתה לא צריך RAID, ו4 חיבורי SATA, ויציאה אופטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי זה היה התכנון שלי שכחתי להוסיף שתכנון שלי היה 8kda3j אבל כפי שאתה איתו יש בעיה במכס :\

ובגלל זה הם הציעו לי תכרטיסים שיש להם שהם אכן יותר יקרים :(.

אבל אין לי ממש ברירה וכרגע אמרתי להם שאני רוצה את ה 8kda3+ עד להודעה חדשה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול אולי להביא לינקים לסקירות האלה ?

כי אני ראיתי כבר יותר מ3 סקירות שמראות אחרת !!!!

http://www.amdboard.com/msi_k8n_neo_fsr.html

היו עוד סקירות, זה הלוח הטוב והאמין ביותר, דגש על אמין עם תאימות טובה

ותמיכה מצוינת באתר החברה.

http://www.anandtech.com/mb/showdoc.aspx?i=2063&p=1

יש עוד, תחפש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף איפוקס, ראיתי מלא אנשים שקנו את הMSI והמעבד עמד על 70 מעלות עם טוב יחסית ורק לאחר עידכון ביוס הדבר נפטר והטמפרטורה צנחה ל30-40 מעלות.

יש לו בעיות תאימות גם עם כמה זיכרונות עם אני זוכר נכון (משהו שראיתי בחו''ל).

האתר AnandTech בחר ב8KDA+ מקום ראשון בלוחות לסוקט 754 לעומת הMSI שהיה במקום השני או השלישי.

תקנה את ה8KDA3J ראיתי אותו בכמה חנויות במלאי, חוץ מזה ההבדל בינו לבין הפלוס זה עוד שני SATA וRAID אם אני זוכר נכון...

תתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפוחים אני מדבר שראיתי סקירות שעשות השוואה בין שני הכרטיסים לא סקירה על הכרטיס עצמו

הנה אחת למשל http://www.hothardware.com/viewarticle.cfm?articleid=526&cid=3

עוד משהו אני מרכיב תמחשב נועה ולכן אני לא יכול לקנות ממקום אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה גר בחיפה (וזאת הסיבה שתאה קונה מנועה, נכון?) אתה יכול לא לקנות מהם את הלוח, ובדוק מה קורה ב KSP, שהם גם

נמצאים בחיפה. יש עוד חנויות. כמו www.com4u.co.il www.zigzag2000.co.il תתקשר ותברר אם יש להם במלאי, שיביאו לך לבית עם שליח, ואתה תשלם מזומן או משהו כזה

(תושפץ של 20-40 שקל)

תודה על ההערה -תוקן. (קניתי אצלהם את המחשב, חנות טובה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח אז זהו שאני גר בירושלים, הלוואי שהייתי גר באיזור חיפה

זה לא שאני יכול לקנות תלוח במקום אחר , לנסוע לחיפה לתת להם אותו ואז לחזור אחרי כמה ימים רק הדלק יעלה לי יותר חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...