Project X: דעתכם, וכל הערה נוספת - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project X: דעתכם, וכל הערה נוספת

idan1836

Recommended Posts

החיתוך יצא יפה מאוד.  :xyxthumbs:

רק צריך לסדר ת'חוטים. :hat:

יש משהו בדבריו לגבי הצבעים...

כבלים (אמרו)

צביעה (אמרו)

אממ יצא אחלה !

נחמד מאוד

עוד ליטוש של הצורה יעזור מאוד יש כמה פאקים עדיף לתקן אבל אם אי אפשר אז לא נורא :)

כמו שאמרו סידור כבלים חובה, ואפילו צביעה תשפר מאוד את הצורה ואת הצבע הרגיל והחרוש של המארז.

אני אומר תוריד קטודה תערבב צבעים מתאימים כמו נגיד אדום וכחול , אל תשים 3 כי זה יותר מדי צבעוני

מקווה לראות בהמשך :)

נראה לי שהוא הבין שהוא צריך לסדר את הכבלים... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאתה לא מודע למה שאתה עצמך אומר:

נחמד מאוד

עוד ליטוש של הצורה יעזור מאוד יש כמה פאקים עדיף לתקן אבל אם אי אפשר אז לא נורא :)

כמו שאמרו סידור כבלים חובה, ואפילו צביעה תשפר מאוד את הצורה ואת הצבע הרגיל והחרוש של המארז.

אני אומר תוריד קטודה תערבב צבעים מתאימים כמו נגיד אדום וכחול , אל תשים 3 כי זה יותר מדי צבעוני

מקווה לראות בהמשך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום שתשים לב למה אני מעיר לאנשים שמנסים להעלות את המונים שלהם ותעיר להם, אתה מעיר לי??? יפה, נחמד מאוד

לא פלא שהפורום נהפך להיות מוצף בזבל.

מפליא אותי שיש בך עוד את העוז להתלונן, כבר הרבה זמן לא ראיתי שימוש בשפה כ"כ מיותרת כפי שהייתה בתגובתך. צר לי לבשר לך, אף אחד מהם לא מחפש להעלות לעצמו את המונה וגם אם הבחור טעה בהתייחסותו (וזה מה שקרה) אין זו סיבה לתגובה מיותרת כמו שלך.

ואתה בא אלי בטענות? כדאי שתעשה חושבים עם עצמך

החושבים ביחיד שעשיתי בנושא היה אם לתת לך באן על שימוש בשפה בלתי מקובלת לחלוטין או להניח שהבנת את המסר, מהתגובה הנוכחית שלך נראה לי שאכן אני צריך לעשות חושבים שוב.

אדגיש למקרה שעדיין לא הבנת, צא מהפרנויה, רוב המגיבים פה מגיבים כדי להשתתף בדיון ולא כדי להעלות לעצמם את המונה. מותר להם לטעות, הם אנשים. ואתה אף מוזמן להעיר להם על כך - אבל בדרך מתורבתת. מה שאתה עשית לא רק עובר על חוקי הפורום אלא גם על חוקי התרבות הבסיסים, אם אין לך יכולת לשלוט בתגובות שלך בצורה בוגרת ועניינית, אני מציע לך לפנות לעצה שנתת למישהו בת'ראד אחר ו"לספור עד 10" :xyxthumbs:

בזאת תם הדיון בנושא, התנצלויותי בפני בעל הת'ראד אך יש לי תחושה שהיה צורך בהבהרה הזו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פרספקט!

דבר שני הוא מודבק ואני לא מתכוון להוציא אותו ולשים גומי.

בקשר לבליטה גם אני לא אהבתי אותה מההתחלה ורציתי לעשות איקס גדול יותר,

כדי להוריד את רוב הבליטות.

למה לא עשיתי איקס גדול יותר? כי לפי מה שחישבתי לא היה לי מספיק מקום בשביל התוספת בעתיד (תלוי בזמן הפנוי)

---> התוספת היא 2 מאווררים תחתוניים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...