חוזרים בשאלה - וYNET קופצים על המציאה - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוזרים בשאלה - וYNET קופצים על המציאה

Rule The Pc

Recommended Posts

רגע, אז אי אפשר להיות יהודי בלי להיות מאמין? זה גזע בלתי-נפרד מהדת? מה? אין יהודים אטאיסטים? זה כאילו, אתה נולד יהודי, אתה יהודי לא משנה במה אתה מאמין אם בכלל אבל אם אתה לא נולדת יהודי - תאכל חרא, זאת מדינה של יהודים וזהו. מה זה המלה יהודי? מישהו שקשור ליהדות... יהדות זו דת.. הוא לא מאמין הוא לא יהודי.. זה לא גזע..... גזעים זה מהשהו שהנאצים המציאו.... יש עדות ודתות.... הוא יכול להגיד שהוא מעדת היהודים או משהו..... אבל יהודי זה מישו שקשור ליהדות.... קשור ליהדות שהיא דת חייב להאמין..... הוא נולד לאמא יהודיה הוא יהודיה אם הוא לא רוצה שיעבור לאיסלם לנצרות או שיהיה אטאיסט אבל אם הוא לא מאמין ביהדות הוא לא יהודי.... שאני הייתי חילוני לא ראיתי את עצמי כיהודי...... ישראלי ראיתי את עצמי..... זה לא ייתכן שאנשים שתורמים כל כך מעט למדינה יכתיבו לציבור שלם מה לעשות. הדתיים אומריים לא לעבוד בשבת? מה זה לעבוד? האנשים האלו רובם לא ידעו עבודה מימיהם! אנחנו רוצים את הסופ"ש לעצמינו, לנוח, לבלות, ללכת לרקוד או לאכול במסעדה או סתם להשתכר בפאב כי כל השבוע עובדים עובדים, משלמים מיסים (60% מס הכנסה לעבודה שניה!!!), משלמים ארנונה (והעירייה שובתת) ושטויות - מגיע לנו! תגידי לי מה הקשר? אין בתל אביב מסעדות פתוחות בשבת? יש..... ויש הרבה!!! את רוצה ללכת להשתכר בשבת יש המון אבל המון פאבים שיקבלו אותך..................... תכתבי דברים נכונים לפחות

אורך החיים של היהודי השתנה. הוא נהיה אדם ככלא דם בסולם האבולוציוני - חושב, עובד ושורד. הדתיים לא היו שורדים על דתם בלבד, ובינתיים המדינה מממנת אותם ומהכיס של מי? של החילונים. תאמינו, בבקשה, אבל אל תדחפו את התחת, תתחילו לעבוד ולכו לשרת ברצועה לפני שאתם אומרים משהו, או נוקפים משהו לזכותכם במדינה הזאת. חחחחח הדתיים לא היו שורדים על דתם בלבד חחחחחחחחחח ומה קרה לפני שהייתה מדינה? הם נכחדו מתישו ואז שבאה המדינה קמו לתחיה? חחחחח הם שרדו הכי טוב רק על דתם.... ברגע שבאה המדינה החלו לשנוא אותם....... לפני שנת 1900 בכלל לא היה דבר כזה חילוני! 98% היו דתיים! עלק לא שורדים על דתם בלבד.... יאללה יאללה כאילו שאת ג'י אי ג'יין.... בלי להעליב את לא תרמת יותר מדי למדינה בשירות הצבאי...... עדיף שהם לא יבזבזו 3 שנים מהחיים שלהם כמו ש30% מהצבא שלנו עושה וילמדו תורה........ וכל אחד מכיר מישהו שלא רצה להתגייס או הוריד פרופיל כדי לא ללכת לקרבי..... מה ההבדל? להם אפחד לא אומר לכו תדחפו אצבע בתחת....... נרה לי 45%-50% מהמתגייסים מנסים להוריד פרופיל או לברוח מהשירות הצבאי שנתנו להם כדאי לעשות משהו יותר קל....... אז הודסים לא רוצים להתבזבז 3 שנים על כלום....... מה לעשות.... הם צודקים!!

זאת מדינה רבת לאומים, יש פה לא רק יהודים ואין ברירה אלא להתחשב גם בהם. אני לא אומרת את זה כי אני לא יהודייה, (רק אבא שלי יהודי), אני אומרת את זה כי זה גזענות. יש מדינות "נוצריות" בעולם אבל לא נראה שיהודים הם בעלי אזרחות סוג ב' שם. אז למה שאלו יהיו ככה כאן? אם זאת מדינה של יהודים אז למה שכל מדינה "נוצרית" (או מוסלמית או לא יודעת מה) לא תיקח עכשיו את כל היהודים, תגיד להם לאסוף את הפקלאות וללכת לישראל כי זאת המדינה של היהודים? זה לא יקרה כי אז כולכם תצעקו "גזענות! אנטישמיות! רייך רביעי! גירוש!", אבל אם לכם זה בסדר אז למה לאחרים לא? אז אף אחד לא מגרש אותי מפה אבל בינתיים אני אזרח סוג ב'. אני לא יכולה להתחתן עד שלא אעשה גיור, אם ארצה לעבוד במסעדה "כשרה" אז אני לא יכולה כי איזה אידיוט קבע שאסור להעסיק רוסים או יהודים ממוצא רוסי במטבחים, ואני עדיין שומעת דברים כמו "תחזרי לרוסיה". אז מי גזען פה?

אין מדינה בעולם שלא אמרה ליהודים לעוף מהמדינה שלהם...... ורוב מדינות העולם היו מעדיפים שלא יהיו יהודים......... עכשיו בקשר לזה שאת מרגישה אזרח סוג ב'...... מה לעשות....... ככה זה....... פשוט ככה זה.... את לא יכולה לעבוד במטבח של מסעדה כשרה כי את לא יהודיה לא יאה לך...... אל תעבדי שם..... זה החוק... וחוצמזה אולי יהיה בקרוב חוק של חתונות אזרחיות ותוכלי להתחתן לך............. וכן יש רבנים שמסכימים לזה...... מהסיבה שהם אומרים שאין חוק לעשות ברית ועובדה שהרוב המכריע עושה ברית...... ובגלל שזה חוק להתחתן ע"פ בורחים לקפריסין להתחתן.......

לא היו דברים מעולם שעליהם היו מלחמות כה הרסניות כמו על דת. יש להפריד את זה מהמדינה בכל מחיר כי אלו דברים שלא מתערבבים. אני לא יהודיה ואני חיה פה ויש לי זכות על המדינה הזאת בדיוק כמו כל אחד אחר פה, ולמה אני צריכה לשלם מיסים שילכו לאיזה משרד דתות, לכיס של איזה רב שכל מה שהוא מנסה לעשות זה לעלות על המוקד אנשים כמוני? לעזאזל עם זה.

נכון היה על דת מלחמות..... למעשה כמעט כולן.... אבל כמה מהן של יהודים? ואני בכלל לאדע מה הקשר לנושא...... אם את רוצה שלא יהיו מפלגות דתיות אז למה שיהיו מפלגות ערביות? שניהם קבוצות שמגיע שייצגו אותן....... זה החוק..... ולא של דוסים אלא של מייסדי המדינה שהיו חילוניים! הם קבוצה במדינת קבוצה מאוד גדולה ויש זכות שייצגו אותם...... לאדע אולי את רוצה לעשות שואה לדוסים בישראל..... את משלמת מיסים גם לערבים ואת משלמת מיסים לנוצרים ואת משלמת מיסים לדרוזים ואת משלמת מיסים להמון אבל המון דברים שלא יעזרו לך בכלוווום אבל מה...... רק דבר אחד את אוהבת להתלונן עליו... דוסים.... דוסים ככה דוסים ככה..... יאללה מה הקנאה הזאת שיש.... בגלל שהם מקבלים 370 שקל יותר ממכם בסוף החודש....

אם היו מנסים לעלות אותך על המוקד ממזמן היית על המוקד.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל מפלגה שמבוססת על עדה\שיוך \ מוצא (ערבי , חילוני , אתיופי , רוסי)

ופועלת על פי שיוך זה ולא על פי דעות היא גזענית....

זה שזה קיים והפך לנורמה לא אומר שזה בסדר קיום במצב הפוליטי שלנו אין מקום לכל המפלגות הקטנו והסקטוריאליות וזו אחת הבעיות הגדולות בפוליטיקה הישראלית

מאוד יפה שיש הלכות שונות בין ספרדים לאשכנזים אבל זה מעניין את סבתא שלי ואם היא רוצה שהיא תשלם את זה לא אני זו סתם עוד דרך ליצר משרות (ג'ובים)

ואם כבר משלמים למשגיח אז שהו ישגיח ולא יבוא וישים חותמת (ראה מקרה הילד שקיבל התקף אלגריה לחלב מגלידה פרווה , ועוד לפחות שלוש מסעדות שאני מכיר שהרב בא פעם מחודשיים מקבל את ה2000 שקל שלו מתחת לשלוחן וממלא טפסים)

370 שקל בחודש שמקבל אדם שלומד במקום לעבוד זה 370 שקל יותר מדי

אתה יודע ששכר לימוד באוניברסיטה זה בין 10 ל15 אלף בשנה?? ובמכללה זה 22 אלף פלוס??? אולי גם אני ילך ללמוד במכללה וישלמו לי על זה?

אני מתערב שאני מבין במסורת יותר ממך....אתה בסך הכל ילד שעוד לא ראה עולם שמרגיש נרדף על ידיד החילוניים

אז לא אני לא שונא חרדים אני שונא אותנו החילוניים שנגררנו למצב הזה

מי שרוצה שיהיה דתי ובאמת כל הכבוד לי אליו שמוכן להקריב (כי לדעתי לשמור את כל המצוות המתישות של היהדות זה הקרבה ענקית)

אבל שלא ינסה להשפיע עלי , שלא יגיד לי מה לאכול ומה לא , שלא יתן קנסות למי שפותח בשבת \ חגים

שלא יצפצפו על בית המשפט בחסות הדת . אני בחיים עוד לא אמרתי לחרדי מה לעשות ומה לא

אז שלא ינסו להגיד לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rule the אתה פשוט טועה, ואני אפילו לא אטרח להסביר לך למה(אני רק ארמוז שזה בגלל המחסור בצל קלוש של הגיון או\ו אובייקטיביות בהודעות שלך); כי לפי התורה בה אני מאמין אני צודק ויש לי זכות לדרוש, להגיד, לחשוב ולעשות מה שבא לי ולהיות תמיד צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מפלגה שמבוססת על עדה\שיוך \ מוצא (ערבי , חילוני , אתיופי , רוסי)

ופועלת על פי שיוך זה ולא על פי דעות היא גזענית.... טוב כנראה שאתה חושב שונה ממייסדי המדינה....

זה שזה קיים והפך לנורמה לא אומר שזה בסדר קיום במצב הפוליטי שלנו אין מקום לכל המפלגות הקטנו והסקטוריאליות וזו אחת הבעיות הגדולות בפוליטיקה הישראלית תגיד..... למדת אזרחות?

מאוד יפה שיש הלכות שונות בין ספרדים לאשכנזים אבל זה מעניין את סבתא שלי ואם היא רוצה שהיא תשלם את זה לא אני זו סתם עוד דרך ליצר משרות (ג'ובים)

ואם כבר משלמים למשגיח אז שהו ישגיח ולא יבוא וישים חותמת (ראה מקרה הילד שקיבל התקף אלגריה לחלב מגלידה פרווה , ועוד לפחות שלוש מסעדות שאני מכיר שהרב בא פעם מחודשיים מקבל את ה2000 שקל שלו מתחת לשלוחן וממלא טפסים) מתי שילמת מיסים תגיד לי? אבל עדיין...... כמו שאמרתי לדריה... בעיה שלכם זה החוק פשוט....... ובקשר למקרה של הילד שחטף התקף.... 99% שזה היה כשרות רגילה....... אם זה בד"ץ אין מצבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב שזה היה קורה..... עובדה במילקי רגיל היו עצמות דגים... במהדרין לא......

370 שקל בחודש שמקבל אדם שלומד במקום לעבוד זה 370 שקל יותר מדי רק אל תבכה לי..... לשנוא ציבור שלם בגלל 370 שקל..... זה כמו הדמי כיס שלי...

אתה יודע ששכר לימוד באוניברסיטה זה בין 10 ל15 אלף בשנה?? ובמכללה זה 22 אלף פלוס??? אולי גם אני ילך ללמוד במכללה וישלמו לי על זה? הידעת שרוב הכסף של הישיבות זה מתרומות? רוב הכסף של האוניברסטאות זה מהסטודנטים......... שום ישיבה לא הייתה מתקיימת בלי התרומות..... זה למה יש הבדל בשכר לימוד...

אני מתערב שאני מבין במסורת יותר ממך....אתה בסך הכל ילד שעוד לא ראה עולם שמרגיש נרדף על ידיד החילוניים בוא נתערב...

אז לא אני לא שונא חרדים אני שונא אותנו החילוניים שנגררנו למצב הזה טוב לפחות אתה מודה שהחילוניים אשמים..... וזה בא מבן אדם שהיה פעם חילוני ואתאיסט מוחלט!!

מי שרוצה שיהיה דתי ובאמת כל הכבוד לי אליו שמוכן להקריב (כי לדעתי לשמור את כל המצוות המתישות של היהדות זה הקרבה ענקית)

אבל שלא ינסה להשפיע עלי , שלא יגיד לי מה לאכול ומה לא , שלא יתן קנסות למי שפותח בשבת \ חגים

שלא יצפצפו על בית המשפט בחסות הדת . אני בחיים עוד לא אמרתי לחרדי מה לעשות ומה לא

אז שלא ינסו להגיד לי עדיין לא שמעתי על מקרה שחטפו אנשים להרצאה של רב........ הקנסות זה המדינה לא הדוסים... אולי דוסים חוקקו אותם..... אבל המדינה לוקחת אותם!!! זה כמו קנס של משטרת התנועה זה מגיע לכיס של המדינה בסוף........ ואת החלק השני לא הבנתי.... שלא יצפצפו על בתי המשפט בחסות הדת? הא?!

ואם אתה כבר מדבר על גזענות אז יהדות היא הדת הגזענית בעולם

כי היא אומרת שכל מי שיהודי שווה יותר מכל מי שאינו יהודי....

ואם זה לא גזענות אז אני צנצנת

עוד אחד שחושב שהוא איזה מבין הדור...... מה לכם לדעת מה דעת היהדות על הגויים? אתם לא מבינים מהחיים שלכם ביהדות בדיוק כמו שאני לא לפני חצי שנה..... יחס היהדות לגויים זה שהם יחיו ויעשו מה שבא להם.... על עוד הם לא מנסים לקחת יהודים אליהם ומשתחווים לפסלים...... מה שכמעט נעלם מהעולם בגלל הנצרות אני אגיד...... וגם היהודית היא הדת הכי לא מסיונרית שיש (אולי חוץ מהדרוזים)....... היהדות אפילו חושבת שזה רע כל אחד שמתגייר כי ככה יש עוד עול של אנשים שצריכים להיות פרפקט....... הנצרות היא דת שרוצה שכולם יהיו נוצרים... היהדות היא דת שלא רוצה שהגויים יהיו יהודים..... הוכחה - התנגדות של גיור כמה אלפי חיילים רוסים בזמן הצבא...... ולא כי הם רוסים אלא כי לא ככה עושים את זה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"עדיין לא שמעתי על מקרה שחטפו אנשים להרצאה של רב........ "

אוקיי על כפייה דתית שמעת?

תענה לי בכן ולא ואל תתפלסף לי - שמחייבים תלמידים מכל השכבות ללמוד על חגים וללמוד על מנהגים ומצוות של היהדות בכל חג וחג, זה לא כפייה דתית שבעקרון זה מקביל ל"חטיפה להרצאה של רב"?

למה צריכים לקחת שיעורים שכל כך צריכים אותם בשביל לזיין לנו את השכל על חגים ומנהגים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי על כפייה דתית......

אתה לומד בבית צפר חילוני או לפחות לא דתי נכון? הדתיים לא קובעים את מערכת החינוך........ משרד החינוך קובע שעדיין לא היה שר חינוך דתי לפי מה שאני יודע....

לך תשאל את הורים שלך אם אתה צריך ללמוד תנך בבית צפר........ נראה לי הם יגידו כן.... אולי הם עושים לך כפייה דתית.....

במה זה מתמטא שאתה יהודי תגיד לי?? מה עשית היום שאתה קורא לעצמך יהודי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תענה לי בכן ולא ואל תתפלסף לי - שמחייבים תלמידים מכל השכבות ללמוד על חגים וללמוד על מנהגים ומצוות של היהדות בכל חג וחג, זה לא כפייה דתית שבעקרון זה מקביל ל"חטיפה להרצאה של רב"?

למה צריכים לקחת שיעורים שכל כך צריכים אותם בשביל לזיין לנו את השכל על חגים ומנהגים?

דבר ראשון, שמתי לב שבפורום הספציפי הזה אין כ"כ בקרה על מילים גסות וחבל.

דבר שני, אין פה עניין של חיוב. אתה יהודי, וגם אם התקשורת הצליחה לשטוף לך את המוח כמו שהיא עשתה כמעט לכל המגיבים כאן לשנאה לדת ולדתיים, זה לא אומר שאתה יכול להתכחש לכל מה שאבותיך מסרו את נפשם עליו, גם אם זה לא רלוונטי לגביך כיום.

שלא נדבר על זה שבבתי ספר של היום לומדים יותר על נצרות ואיסלם מאשר על יהדות..אה, וגם איך משתמשים בסמים, אלכהול, מכות למורים ולתלמידים, ועוד היד נטויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, שמתי לב שבפורום הספציפי הזה אין כ"כ בקרה על מילים גסות וחבל. תגיד למנהלת

דבר שני, אין פה עניין של חיוב. אתה יהודי, וגם אם התקשורת הצליחה לשטוף לך את המוח כמו שהיא עשתה כמעט לכל המגיבים כאן לשנאה לדת ולדתיים, זה לא אומר שאתה יכול להתכחש לכל מה שאבותיך מסרו את נפשם עליו, גם אם זה לא רלוונטי לגביך כיום. אני גם לא מבין איך אפשר לחשוב שכל מה שסבא וסבתא שלך וכל הדורות לפניהם היה ביזבוז חיים מוחלט כאילו עשרות או מאות הדורות טעו לגמרי והיו מפגרים ורק הוא צודק.....

שלא נדבר על זה שבבתי ספר של היום לומדים יותר על נצרות ואיסלם מאשר על יהדות..אה, וגם איך משתמשים בסמים, אלכהול, מכות למורים ולתלמידים, ועוד היד נטויה. דוגרי נכון....... אני ידעתי יותר על הנצרות מאשר יהדות לא מזמן....

הערת צד ל- Rule the pc: תפסיק בבקשה עם הנקודות המעצבנות האלה, אולי אז אפשר יהיה להתייחס בקצת יותר רצינות להודעות שלך, תודה.

אם זה מפריע לך כנראה שלא ניסית להתייחס ברצינות אבל אני אשתדל להפסיק

ויכלת להגיד בפרטי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גילי, אתה מתייעץ עם הרב גם לפני הטלת מימיך?

בטח שהיו חילונים לפני 1900, אולי לא בתימן אבל היו! מה שכן, הם לא התפללו לאלוהים כל היום שיטיל מן מהשמיים, אלא הלכו ועבדו כי הם ידעו טוב מאד שאף אחד לא הולך לפרנס אותם. חבל שכאן ועכשיו זה לא ככה והחרדים עולקים אותנו.

בקשר למקומות פתוחים בשבת - בת"א, בסדר. מה עם שאר הערים? בעיר שלי היה בית במרכז העיר אבל סגרו אותו כי חרדים כל הזמן היו באים לשם וזורקים אבנים, על הקולנוע ועל החנות ליד (מי שמכיר, "היכל" בפ"ת). אם לא היו החרדים מיעוט בת"א אז גם אותה היו מנסים לסגור.

גזע זה לא המצאה של נאצים, זה חיי וקיים, ישנים עמים וגזעים ותת-קבוצות. היהודים הם עם אבל למה אינך חושב שהמדינה יכולה להיות מדינה דמוקרטית כמו כל מדינה מערבית, בלי כל החוקים שמתבססים על דת? אנשים לא רוצים, למה לכפות? זה צבוע וזה דוחה אותם עוד יותר הרחק מהדת אם דוחפים בכוח.

בקשר לשירות הצבאי שלי - וואי! ממש גרמת לי לבכות! זה שלא עשיתי שרות מלא לא הופך אותי למשתמטת - אני עם 13 חודשי השירות שלי עשיתי יותר בשביל הצבא הזה מאשר כל הציבור החרדי ביחד. אתה יודע מה בכלל עשיתי בצבא? או שמפחינתך זה שני בחורה אז זה אומר שאני לא יותר מאשר מכונת קפה ומציצות של המפקד? (מפקד שלי בכלל חשוד בהומוסקסואליות והוא לא שותה קפה).

וכוס אממק, אני לא רוצה לנסוע לקפריסין להתחתן, לבד עם הבעל, בלי המשפחה והחברים ועוד לשלם על זה מאות דולרים! אני אזרחית במדינה הזאת ומגיע לי! עשיתי שרות מעל שנה, אני משלמת מיסים ושומרת חוק! ליגאל אמיר מגיע ולי לא?! שקו לי בתחת! בינתיים לא עובר פה שום חוק נישואים אזרחיים ושום רב לא מחתן גויים (מה זה גוי? אתם גורמים לזה להישמע כמו קללה!) ואני לא רוצה רב או כל אדם זר בחתונה שלי! זה אירוע פרטי של המשפחה ולא של גוף זר שלא מייצג אותי! וכל פעם שמישהו מציע את החוק לנישואים אזרחיים אז המפלגות הדתיות מתנגדות בתוקף ואחריהן כל הימנים והשמלנים כמעט מתקפלים בשביל לדחוף לשון לתחת של הרב.

שרות צבאי מבזבזים על כלום, הא? אני לא ניסיתי להוריד פרופיל, ניסיתי להעלות עם כל מיני טיעונים אבל לא נתנו לי וגם אף אחד לא היה נותן לי ללכת לקרבי כי אני בת יחידה. כל השתינקרים הקטנים והפחדנים שמורידים פרופיל מפחינתי נחשבים בוגדים כי הם יודעים טוב מאד שאם צה"ל לא היה בשטח, הם כולם היו עמוק מתחת לאדמה (או בגלות) כי אנחנו מוקפים ארצות עוינות ולא מנהלים קשרי מסחר תקינים עם אף אחד משכנינו ואם לא צה"ל ואם לא הכור בדימונה אז מצריים וירדן היו לוקחות את הסכם השלום, מנגבות איתו את התחת שלהם ונכנסות בשלנו. מה נראה לך? זה תהילים נגד טילים וציציות נגד שאהידים?! לא, זה צה"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גילי, אתה מתייעץ עם הרב גם לפני הטלת מימיך? לא, ואת?

בטח שהיו חילונים לפני 1900, אולי לא בתימן אבל היו! מה שכן, הם לא התפללו לאלוהים כל היום שיטיל מן מהשמיים, אלא הלכו ועבדו כי הם ידעו טוב מאד שאף אחד לא הולך לפרנס אותם. חבל שכאן ועכשיו זה לא ככה והחרדים עולקים אותנו. אה וואלה? מאיפה לך? רק שתדעי שבתימן כל היום הם היו בתורה....... במיוחד תימן..... הם לא היו זקוקים לכסף של איזו מדינה לא היה דבר כזה...... היה להם עבודות אבל בזמן העבודה הם גם למדו תורה... באמת שאלו אותה שאלה איך יש בגמרא כל מיני בעלי מקצוע שהיו גדולים בתורה..... אז התשובה שמה היא שהם עסקו בעבודה ובתורה בו זמנית...... עכשיו אל תקחי את זה כ"למה לא עושים את עכשיו?!?" אנחנו מאמינים שהדור שהיה לפני יותר מפותח מהדור שיבוא.... בנגיוד לחילונים שחושבים שהאדם בא מהקוף והתפתח.....

בקשר למקומות פתוחים בשבת - בת"א, בסדר. מה עם שאר הערים? בעיר שלי היה בית קולנוע במרכז העיר אבל סגרו אותו כי חרדים כל הזמן היו באים לשם וזורקים אבנים, על הקולנוע ועל החנות ליד (מי שמכיר, קולנוע "היכל" בפ"ת). אם לא היו החרדים מיעוט בת"א אז גם אותה היו מנסים לסגור. בעיר שלך גם אם היה מותר בשבת לא היה פתוח.... תאשימי את הדוסים גם שאין פאבים....... למה לא...... ואם את אומרת שהם עשו את זה בשבת. ללא ספק או שאת משקרת או שהם לא באמת דתיים. ויש לזה הוכחה פשוטה - אסור להרים אבן בשבת!

גזע זה לא המצאה של נאצים, זה חיי וקיים, ישנים עמים וגזעים ותת-קבוצות. היהודים הם עם אבל למה אינך חושב שהמדינה יכולה להיות מדינה דמוקרטית כמו כל מדינה מערבית, בלי כל החוקים שמתבססים על דת? אנשים לא רוצים, למה לכפות? זה צבוע וזה דוחה אותם עוד יותר הרחק מהדת אם דוחפים בכוח.

איזה חוקים למה לנו יש שמתבססים על דת? בסדר ברור שיש חוקים.... גם יש חוקים בארה"ב בקשר לנצורת....... את עושה כאילו החוקה שאין לנו היא מבוססת על דת[ וגם אפחד לא דוחף אותך לדת.... איזה דת יש לדחוף אותך? את לא יהודיה בכלל!/b]

בקשר לשירות הצבאי שלי - וואי! ממש גרמת לי לבכות! זה שלא עשיתי שרות מלא לא הופך אותי למשתמטת - אני עם 13 חודשי השירות שלי עשיתי יותר בשביל הצבא הזה מאשר כל הציבור החרדי ביחד. אתה יודע מה בכלל עשיתי בצבא? או שמפחינתך זה שני בחורה אז זה אומר שאני לא יותר מאשר מכונת קפה ומציצות של המפקד? (מפקד שלי בכלל חשוד בהומוסקסואליות והוא לא שותה קפה). 13 חודשים זה ממש אבל ממש לא הרבה..... וגם יש המון ישיבות הסדר שהם הולכים לצבא.... אז לא נראה לי עשית יותר מכל הדוסים ביחד.... את בעצמך העלית תמונות לפורום שאת מראה מה עושים בבסיס שלך והראית שזה מסחרה.... זה שהלכת לצבא ואולי הרגשת שתא תורמת לא אומר שתרמת משהו... עובדה שוויתרו עלייך סליחה להגיד לך......

וכוס אממק, אני לא רוצה לנסוע לקפריסין להתחתן, לבד עם הבעל, בלי המשפחה והחברים ועוד לשלם על זה מאות דולרים! אני אזרחית במדינה הזאת ומגיע לי! עשיתי שרות מעל שנה, אני משלמת מיסים ושומרת חוק! ליגאל אמיר מגיע ולי לא?! שקו לי בתחת! בינתיים לא עובר פה שום חוק נישואים אזרחיים ושום רב לא מחתן גויים (מה זה גוי? אתם גורמים לזה להישמע כמו קללה!) ואני לא רוצה רב או כל אדם זר בחתונה שלי! זה אירוע פרטי של המשפחה ולא של גוף זר שלא מייצג אותי! וכל פעם שמישהו מציע את החוק לנישואים אזרחיים אז המפלגות הדתיות מתנגדות בתוקף ואחריהן כל הימנים והשמלנים כמעט מתקפלים בשביל לדחוף לשון לתחת של הרב. יגאל אמיר לא הרשו לו להתחתן...... והוא דתי ;D אז אל תתחתני את בעצמך אמרת בתראד על מיסוד זונות שזה לא כזה חשוב... אולי זה חשוב אם רוצים לרדת על הדוסים... ולא איך עם כל הצורת דיבור שלך הגעת למנהלת... אני מטער לומר אבל התראד הזה מלא בקללות מכל מיני אנשים כולל אותך...

שרות צבאי מבזבזים על כלום, הא? אני לא ניסיתי להוריד פרופיל, ניסיתי להעלות עם כל מיני טיעונים אבל לא נתנו לי וגם אף אחד לא היה נותן לי ללכת לקרבי כי אני בת יחידה. כל השתינקרים הקטנים והפחדנים שמורידים פרופיל מפחינתי נחשבים בוגדים כי הם יודעים טוב מאד שאם צה"ל לא היה בשטח, הם כולם היו עמוק מתחת לאדמה (או בגלות) כי אנחנו מוקפים ארצות עוינות ולא מנהלים קשרי מסחר תקינים עם אף אחד משכנינו ואם לא צה"ל ואם לא הכור בדימונה אז מצריים וירדן היו לוקחות את הסכם השלום, מנגבות איתו את התחת שלהם ונכנסות בשלנו. מה נראה לך? זה תהילים נגד טילים וציציות נגד שאהידים?! לא, זה צה"ל. אולי את מורעלת או לאדע מה...... בתכלס לא תרמת יותר מדינה למדינה בשירות כי כמו שאמרתי הרשו לעצמם לוותר עלייך...... אולי הם בוגדים אולי לא.... אבל לאדע מי מינה אותך לשופט צבאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דריה, את פשוט לא מבינה- טיעונים הגיוניים לא עובדים פה.

תקחי דוגמא ממני; על ההודעה (הקודמת) שלי אין לו מה להגיד(כי אני צודק ואי אפשר להיתווכח עם זה).

על אש מחזירים באש( = עונים לו בשיטה שלו)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rule the אתה פשוט טועה, ואני אפילו לא אטרח להסביר לך למה(אני רק ארמוז שזה בגלל המחסור בצל קלוש של הגיון או\ו אובייקטיביות בהודעות שלך); כי לפי התורה בה אני מאמין אני צודק ויש לי זכות לדרוש, להגיד, לחשוב ולעשות מה שבא לי ולהיות תמיד צודק.

דריה, את פשוט לא מבינה- טיעונים הגיוניים לא עובדים פה.

תקחי דוגמא ממני; על ההודעה (הקודמת) שלי אין לו מה להגיד(כי אני צודק ואי אפשר להיתווכח עם זה).

על אש מחזירים באש( = עונים לו בשיטה שלו)...

האמת אני פשוט לא הבנתי למה התכוונת.....

מה זה התורה שלי

ברור שאני לא אובייקטיבי למה דריה כן בשנאת חינם שלה לדוסים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התורה שלי זה האמונה בה אני מאמין, לא בהכרח ספר תורה מתוך התנ"ך-תורה, נביאים, כתובים.

בדיוק כמו ש"אלוהים" זה תואר ולא שם (כידוע לאלוהים של היהודים יש שם שאסור להגיד ולכתוב[חוץ מסופרי סת"ם]).

ודריה לא "סתם שונאת דוסים", אלה "שונאת" אותם כי הם מיתערבים לה בחיים, לא תורמים בכלום וסוחטים על זה הרבה מאוד כסף שנועד לגדל 10 ילדים נוספים שיגדלו להיות בטלנים בדיוק כמו ההורים שלהם וכך הלאה.

אויש שיט, אני מדבר בהגיון!

תראה לאן גררת אותי- לויכוח הגיוני, FFS!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...