החלפהשל Nforce2 ב-Nforce2 מדגם אחר , הווינדוס יעלה ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפהשל Nforce2 ב-Nforce2 מדגם אחר , הווינדוס יעלה ?

NuXeR

Recommended Posts

שלום ,

הלך לעולמו לוח ה- 8RGA+ שלי (מבוסס NFORCE2) , ואני רוצה לקנות לוח חדש תוך חשיבה על "אי-צורך בפרמוט" , כידוע אחרי החלפת לוח צריך להתקין ווינדוס מחדש, אבל חשבתי על זה...לא התקנתי ללוח עצמו , אלא של Nforce2 שאמורים להתאים לכל הלוחות , לכן הייתי רוצה לשאול (במיוחד אם מישהו ניסה את זה - מעשית) אם אני יקנה לוח אחר מבוסס NFORCE2 האם הצורך בפרמוט יכול להימנע ?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שדיברו על זה כאן פעם, גם אם זה לא יעבוד לבד, תוכל לעשות Repair לווינדוס, הלוח אמור לעבוד אחרי זה אבל אתה עדיין לא מאבד שום מידע, הווינדוס נשאר כמו שהוא וגם המידע על הכונן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , עשיתי "חיפוש" , קיבלתי תוצאות..אבל ההודעה לא עזרה לי בשום דבר.

הבנתי שאם הצ'יפסט הוא אותו צ'יפסט אז "יש סיכוי" שזה לא אומר לי הרבה..

ואם הגשר הדרומי הוא זהה אז כנראה שזה יעבוד..

כנראה ויש סיכוי...לא יודע , לא עוזר לי ממש...אני מחפש יותר מישהו עם ניסיון שעשה את זה ויכול להגיד לי בוודאות שזה עובד..

הגשר הדרומי של ה8RGA+ הוא שונה משל כל שאר הלוחות כידוע , יש לו IGP בגלל הכרטיס מסך OB , ויש לו MCPT שזה הצ'יפ הדרומי היקר יותר , שתומך פיירוויר ויש לו SOUNDSTORM ועוד...

אז , אני בהתלבטויות קשות קשות - איזה לקחת..

והאם זה יעבוד :-\

פליז האלפ מי..

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה מה שגרפיטי אמר או תחבר את הדיסק הקשיח למחשב אחר ותעביר את כל מה שחשוב לך לשמור לדיסק קשיח אחר ואז אחרי שתתקין וינדוס

תעביר בחזרה (חבר שלי נשרף לו הלוח P4P800 והוא קיבל באחריות P4P800 SE והוינדוס לא עבד ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...