recomended cpu? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

recomended cpu?

lox

Recommended Posts

WTF?

אתה מדבר על אלפי שקלים....

שנותנים תמורה אפסית למחיר.........

cpu : 64 3000/athlon 64 3200 newcastle

motherboard : 8kda3j

also you might need memory that fits the motherboard..

וד.א. תקנה מדבקות של אותיות ותדביק על המקלדת, או אפילו יותר פשוט, תקנה מקלדת חדשה ב 20 ש"ח :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כן ידבר איתך על תמורה.

זה שהוא נותן 10-20-30% ביצועים יותר מאשר A64 3000+ לא שווה מחיר של 500%.

אנשים פה לא נותנים מפרטים עם 3500+, אלא אם כן ביקשו במפורש, או ביקשו מפרט ב 20000 שקל.

הבן אדם לא אמר בכלל מה התקציב שלו אז מה החלטת לתת לו מעבד של 5000 שקל עם תמורה אפסית למחיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא גר בחו''ל, FX53 עולה כמו 3500+.

כנראה שלא ראית, ה- FX הרבה יותר חזק, הוא המעבד הכי חזק היום, הוא יכול להביס כל 754 בקלות, שלא נדבר על ניוקאסטל 939.

זה שאתה כותב רק ב- HWZone, לא אומר שהכל נכון. נסה קצת בפורומים בחו''ל אם אתה יודע אנגלית :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא גר בחו''ל, FX53 עולה כמו 3500+.

כנראה שלא ראית, ה- FX הרבה יותר חזק, הוא המעבד הכי חזק היום, הוא יכול להביס כל 754 בקלות, שלא נדבר על ניוקאסטל 939.

זה שאתה כותב רק ב- HWZone, לא אומר שהכל נכון. נסה קצת בפורומים בחו''ל אם אתה יודע אנגלית :jump:

1. מאיפה בדיוק אתה יודע שהוא גר בחו"ל?!?!

2. לא אמרתי שהוא לא הכי חזק, אמרתי שהשיפור שהוא נותן הוא קטן מאוד ביחס למחיר המופרז שלו.

3. מה הקשר בכלל ל HWZONE?! ואני יכול ללמד אותך אנגלית אז תרגע....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כן ידבר איתך על תמורה.

זה מגעיל לראות אנשים קנאים.

לא מוכנים להגיד לבן אדם את המעבד הבאמת הכי טוב שיש כי כל כך מקנאים שהוא יכול להרשות לעצמו...

זה לא אתה ספציפית יש עוד הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מאיפה בדיוק אתה יודע שהוא גר בחו"ל?!?!

2. לא אמרתי שהוא לא הכי חזק, אמרתי שהשיפור שהוא נותן הוא קטן מאוד ביחס למחיר המופרז שלו.

3. מה הקשר בכלל ל HWZONE?! ואני יכול ללמד אותך אנגלית אז תרגע....

1. הוא אמר שהוא גר בקנדה, ושם הוא קונה את המחשב.

2. המחיר שלו גבוה מאוד, אני יודע, אבל התמורה שהוא נותן יותר הרבה יותר גבוהה. שלא נדבר שהוא בסוקט 939 אז מאחוריו עומד כל הזה של העתיד..

3. HWZone זו קהילה קטנה שלא נוהגת לפנות לצד של ה- Enthusiasts בדר''כ. אם אתה יודע כ''כ טוב אנגלית אז לך ל- xtremesystems.org ותמליץ לאנשים על 3000+ במקום FX53. :jump:

4. הוא שאל מה המעבד הטוב ביותר, לא איזה יתן לו את התמורה הגבוהה ביותר. אנגלית טובה הא?

5. פותח הדיון - ישר מהקופסא, ללא מודים למתח אני ממליץ על ה- A8V 2.0, קריטי שתמצא את גרסא 2. היא באה בלי Wifi.

עריכה: אנחנו מדברים כאן על GamingPC, ואפילו במאמר האחרון על דום 3 ב- xbit אמרו שכדאי להשיג כבר אטלון64 עם דירוגים קצת יותר גבוהים. קאפיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...