sis745 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

sis745

vesago

Recommended Posts

שלום לכולם...

אני הולך לשדרג את המחשב בקרוב ואני צריך להחליף לוח אם, עכשיו... אני חשבתי ללכת על לוח ה sis745 של חברת .

הסיבה שאני בוחר בו היא מפני שיש לו מחיר נמוך (יחסית) וצריכת חשמל נמוכה, וגם העובדה שלא שמעתי שום דבר רע עליו (ביצוע מקסימלי משחק עדיפות משנית אצלי)

עכשיו...

מישהו ממכם שמע משהו רע על השבב (בעיות תאימות,נפילות וכו...) היתי שמח עם תעזרו לי. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו אחד הלוחות הבסיסיים ביותר בשביל זכרונות 2700.

אם לצאת מתוך נקודת הנחה שאתה לא צריך RAID ו USB 1.1 מספיק לך, זהו לוח מעולה יחסית למחיר.

לגבי יכולות האוברקלוקינג של הלוח, באתר של לא מצוין שום דבר בקשר לשינויים כמו באס ומתח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מוכן להסביר לי בדיוק מזה RAID כי נתנו לי הסברים שונים באתרים שונים ולכן בשביל תשובה אובייקטיבית ופרובוקטיבית ( זה מתחרז) אני בא לאתר הבית שלי, הלא הוא HWZONE האהוב, אם חנופה נגיע רחוק ;D :lol: ;D :lol: ;D :lol:

ועכשיו ברצינות מישהו מוכן להסביר לי מזה RAID והאם יש לי אותו להיסתכל במפרטים החדשים בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרייד יש שני מצבים עיקריים:

RAID 0 - במצב זה המידע מחולק לשחצי וכל חצי נכתב על כונן אחר במקביל, ובקריאה מהכוננים המידע מתחבר - מהירויות קריאה וכתיבה כפולות, תיאורטית. דורש שני כוננים זהים לפחות.

RAID 1 - במצב זה כל המידע נכתב על כל אחר מהכוננים. בקריאה נקרא חצי מהמידע מכונן אחד והחצי השני מהכונן השני - מהירות קריאה כפולה, אמינות כפולה, אבל רק חצי מהנפח - מיועד לשרתים שבהם אמינות היא חשובה ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח אבל שמעתי שללוח הזה יש קצת יציאות הרחבה לPCI לא אבל חוץ מזה הלוח הזה ממשיך מסורת של לוחות אם ניפלאים מחברה מופלאה.

6561.jpg

נראה לי מספיק סלוטים :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על ההיתיחסות שלכם :D

עכשיו... עוד קושיה.

באתר של כתוב שהלוח (שמבוסס על sis745) תומך רק ב 1.5 ואט של חשמל ב agp.

עד כמה שאני יודע geforce4 ti דורש יותר מתח מזה... :(

אבל אני לא בטוח מיחשהו ממכם יכול לידע אותי בקשר לזה?

ותודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כרטיס צריך יותר מ 1.5 וואט (W) אבל הנתום שראית הוא 1.5 וולט (V).

כל כרטיס AGP X4 עובד במתח של 1.5V על קווי התקשורת כך שאין מה לדאוג.

כרטיסים ישנים יותר צריכים 3.3V .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...