עזרה ב - HTML - פונטים באתרים - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה ב - HTML - פונטים באתרים

Liran -

Recommended Posts

שלום לכם,

כמו שכבר ראיתם בכותרת הנושא, אני צריך קצת עזרה בקשר לפונטים של אתרים ::)

אמממ .. בוא נגדיר זאת כך ; כאשר אני בונה אתר, כשאני כותב את כל הדברים באתר עצמו ואני רוצה להשתמש בפונט שהורדתי מהאינטרנט, איך אני עושה זאת ?

הורדתי את הפונט הרצוי, העברתי אותו לתיקית הפונטים של וכן הלאה והלאה, אבל כאשר אני נכנס לאתר אני רואה את הדברים הכתובים בפונט כמו שבחרתי, אבל אחרים שנכנסים לאתר לא רואים את הפונט ??? אמרו לי שזה בגלל שלי יש את הפונט במחשב ולאחרים אין אותו אז הם רואים את הפונט ברירת מחדל ולא את הפונט שאני בחרתי. כיצד ניתן לסדר זאת אם זה אפשרי בכלל ?

תודה מראש,

The Wizard

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכם,

כמו שכבר ראיתם בכותרת הנושא, אני צריך קצת עזרה בקשר לפונטים של אתרים ::)

אמממ .. בוא נגדיר זאת כך ; כאשר אני בונה אתר, כשאני כותב את כל הדברים באתר עצמו ואני רוצה להשתמש בפונט שהורדתי מהאינטרנט, איך אני עושה זאת ?

הורדתי את הפונט הרצוי, העברתי אותו לתיקית הפונטים של וכן הלאה והלאה, אבל כאשר אני נכנס לאתר אני רואה את הדברים הכתובים בפונט כמו שבחרתי, אבל אחרים שנכנסים לאתר לא רואים את הפונט ??? אמרו לי שזה בגלל שלי יש את הפונט במחשב ולאחרים אין אותו אז הם רואים את הפונט ברירת מחדל ולא את הפונט שאני בחרתי. כיצד ניתן לסדר זאת אם זה אפשרי בכלל ?

תודה מראש,

The Wizard

התשובה בגוף השאלה :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לפני הכניסה לאתר להציע את הפונט להורדה, מה שיבריח הרבה גולשים :)

אפשרות אחרת, אם אתה משתמש בפונט הזה לקט קצר, היא להוסיף תמונה של הטקסט הכתוב בפונט המדובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...