מפרט סופי (?) - למחשב, חוות דעת ועצות לשיפור. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט סופי (?) - למחשב, חוות דעת ועצות לשיפור.

iSneak

Recommended Posts

המחשב:

Mifrat5.JPG

אני רוצה חוות דעת בעיקר על הספק. לקחתי אותו סתם להשוואה כללית.

חשבתי לקחת 500, אבל אני לא יודע עד כמה סטוק יהיה יעיל איתם, כי אני לא מתכוון לקנות , ואני בספק אם אני אעשה OC.

שאלה על המארז למי שיודע, הוא אדום או משהו? כי ראיתי את אותו השם של המארז ללא התוספת של ה"red" והוא יקר יותר בכ-60 ש"ח אני חושב.

כרטיס מסך - לפי מיטב ידיעתי, הוא מגיע ללא באנדל, למישהו יש מידע נוסף בנושא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן המארז אדום ,למה אתה חושב שרשום red ??? ,שמעתי שהמאוררים שבאים אם המארז הזה רועשים

באשר לבנדל של הכרטיס מסך תסתכל פה:

http://www.newegg.com/app/Showimage.asp?image=14-150-069-04.JPG/14-150-069-01.JPG/14-150-069-06.jpg/14-150-069-07.jpg/14-150-069-05.JPG

אני מקווה שלא שמת דיסק קשיח כי יש לך אחרת יהיה קשה מאוד להשתמש במחשב :lol:

הספק ג"נרי לא נראה לי שהוא יחזיק תמפרט, לא כדאי לך לקנות אותו,ספקים ג"נריים מספקים הרבה פחות ממה שרשום עליהם וגם מתי שנשרפים שורפים עוד דברים ,בKSP אין ספקי כוח נורמליים אז את זה עדיף לקנות מחנות אחרת

ל6800GT של יש הרבה יותר טוב

חוץ מהספק כוח הכול נראה טוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן המארז אדום ,למה אתה חושב שרשום red ??? ,שמעתי שהמאוררים שבאים אם המארז הזה רועשים

[glow=red,2,300]אני יודע שהמארז אדום, התכוונתי שמוזר לי הקטע שמארז אדום יהיה יותר יקר ממארז רגיל.[/glow]

באשר לבנדל של הכרטיס מסך תסתכל פה:

http://www.newegg.com/app/Showimage.asp?image=14-150-069-04.JPG/14-150-069-01.JPG/14-150-069-06.jpg/14-150-069-07.jpg/14-150-069-05.JPG

[glow=red,2,300]תודה רבה על זה.[/glow]

אני מקווה שלא שמת דיסק קשיח כי יש לך אחרת יהיה קשה מאוד להשתמש במחשב  :lol:

[glow=red,2,300]חחחחח, כן כדאי. יש לי צורב, סי די רום והארד דיסק מצוינים מהמחשב הישן שלי. ופלופי אני צריך בגלל מחשב אחר.[/glow]

הספק ג"נרי לא נראה לי שהוא יחזיק תמפרט, לא כדאי לך לקנות אותו,ספקים ג"נריים מספקים הרבה פחות ממה שרשום עליהם וגם מתי שנשרפים שורפים עוד דברים ,בKSP אין ספקי כוח נורמליים אז את זה עדיף לקנות מחנות אחרת

[glow=red,2,300]כבר אמרו לי על הספק שהוא גרוע, רציתי להיות בטוח.[/glow]

ל6800GT של יש הרבה יותר טוב

[glow=red,2,300]הייתי רוצה של לידטק, אבל אין בKSP, ואני מעדיף לקנות הכל במרוכז, חוץ מזה, שהוא זול בקצת מזה של לידטק. אבל לא הקירור של הג'יטי מפריע לי.[/glow]

חוץ מהספק כוח הכול נראה טוב  :xyxthumbs:

[glow=red,2,300]תודה רבה לך על התגובה המאוד עיניינית ועוזרת.[/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיפה בדיוק אני אמצא אחד כזה? המקיסמום שראיתי היה שנתיים אחריות בזיגזג.

[glow=red,2,300]עריכה:[/glow] מפרט משופר, חילקתי את הקנייה ל-2, עכשיו באחת מהן כלול ספק, והכרטיס הגרפי עם אחריות לשנתיים במקום לשנה.

Mifrat6w.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...