בעיה בקירורר כרטיס מסך....... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בקירורר כרטיס מסך.......

Thunder^

Recommended Posts

שלום!

היום חברתי לכרטיס מסך שלי (Radeon 9500 PRo) את Silencer rev.3 וגיליתי שהוא לא גרם לשום שינוי כלשהוא בטמפרטורת הכרטיס......

ופעלתי בדיוק לפי ההוראות... ועכשיו לפעמים הוא מעוות לי טקסטורות לכמה שניות במשחקים (בדרך כלל בפיצוצים...)......מישהו יכול להגיד מה יכולה להיות הבעיה?

ואם זה עוזר במהלך ההרכבה אחרי שמרחתי את המשחה הטרמית והנחתי את הקירור על הכרטיס לפני ההידוק הזזתי בטעות אותו ואז הייתי צריך להזיז את הגוף בחזרה למקום.........אולי זה עשה משהו?

לפני שחיברתי את הקירור לא יכולתי לגעת בכרטיס......וגם עכשיו כשהוא עובד על גבוהה וכשהמחשב במנוחה.....(לא לדבר כשאני משחק.......)

בבקשה אם מישהוא יכול לעזור לי......אולי כדאי שאני אמרח מחדש את המשחה הטרמית?

תודה מראש לעזורים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי שתוריד את הקירור מהכרטיס מהר מאוד ותרכיב אותו שוב.

1. תנקה את הליבה ותדאג שלא יהיה עליו אפילו גרגר בודד שיכול לגרום לנזק רב.

2. תנקה את הבסיס של הגוף והעברה אחת של נייר שיוף 400 כדיי להבטיח שאין נקודה אחת מעל פניי השטח החלק.

3. תמרח משחה טרמית בצורה של פסים דקים על הליבה ועל הבסיס גם פסים אבל נגדיים או מאונכים, לדעתי זה יוצר מגע עוד יותר טוב.

דוגמא:

||||

___

___

___

___

תהדק את הברגים עד שאתה מרגיש מעצור ואז חצי סיבוב להידוק סופי (אם אתה מהדק יותר מידיי חזק זה יכול לגרום נזק לPCB שיכול לגרום גם לארטיפקטים)

לבסוף תראה במו עינייך שהוא יושב על הליבה חופף וישר בכל היקפו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ניקיתי טוב טוב עד שהליבה הבריקה.....שמתי פסים עליה וכשניסיתי על הגוף קצת התפקשש לי אז פטוש מרחתי את זה ושמתי בסהכ כמות נדיבה.....

ועכשיו זה יותר טוב, אני יכול ,לראשונה, לגעת בכרטיס מסך....אבל הזיכרות די רותחים ואני חושב שבגללם הכרטיס עדיין חם מאוד....

איפה אני יכול להסיג סינקים לזיכרונות מישהוא יודע?

ועוד משהוא.......כשיחקתי הוא פתאום הציג חירבוש שלם על המסך........

והכרטיס עדיין חם!!!!!!!ברמה הגבוהה!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שאתה לא מרכיב טוב את הגוף או שאין מגע טוב בין הליבה לבסיס.

אני ממליץ לך לתת למישהו שיודע להרכיב טוב את הקירור לפני שהוא באמת יתחיל לחרבש לך תמיד (אפילו במסך הפתיחה של הביוס)

(הכרטיסיסם של ATI ממש רגישים לעיקומים , לחץ יתר על הליבה , מגע לקוי על הליבה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לנסר סינקים לזכרונות מספק כוח ישן של מחשב או מגופי קירור של ..

אתה יכול לראות מה שעשיתי לכרטיס שלי  ;)http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=79013.0

יש לי גוף חדש שאינ רוצה לשים על המעבד אבל אני לא יודע איך להוריד את הנוכחי......

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך את שניי המוטות הלבנים, אותם תקפל לצד השני ואז התופסנים השחורים בתחתית הגוף ישחתררו, תמשוך אותם החוצה והסינק יוצא , לאחר מכן קח מסור ותנסר ל8 חלקים ואתה יודע מה ההמשך ;D ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עכשיו הרכבתי לשלי (FX 5900XT) את הNV Silencer 3.

אין לי דרך לבדוק טמפרטורות, אבל עכשיו הכרטיס נותן לי להגיע לOC יותר גבוה.

--> מה שאומר שהקירור הזה שווה משהו ...  ;)

לגבי הקירור של הזיכרונות:

בNV שלי, הזכרונות מקוררים רק על ידי סינק פשוט של ה-NV ללא מאוורר מכיוון שכל המערכת שלו בנויה בעיקר לליבה, ולכן זה טבעי שהם יהיו יותר חמים.

בכל אופן הכרטיס לא אמור להיות לוהט, במיוחד לא יותר מהסינק המקורי.

חיברת את החשמל של המאוורר?

-לא שמים "כמות נדיבה" של משחה טרמית. תסתכל במדריכים של האתר לגבי מריחת משחה טרמית.אני דווקא שמתי את ה Silver 5, ואין עים זה שום בעיה.

כמו שהזכירו כולם לפני - אל תשחק יותר מידי בניסיונות שווא.

חבל על הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עכשיו הרכבתי לשלי (FX 5900XT) את הNV Silencer 3.

אין לי דרך לבדוק טמפרטורות, אבל עכשיו הכרטיס נותן לי להגיע לOC יותר גבוה.

--> מה שאומר שהקירור הזה שווה משהו ...  ;)

לגבי הקירור של הזיכרונות:

בNV שלי, הזכרונות מקוררים רק על ידי סינק פשוט של ה-NV ללא מאוורר מכיוון שכל המערכת שלו בנויה בעיקר לליבה, ולכן זה טבעי שהם יהיו יותר חמים.

בכל אופן הכרטיס לא אמור להיות לוהט, במיוחד לא יותר מהסינק המקורי.

חיברת את החשמל של המאוורר?

-לא שמים "כמות נדיבה" של משחה טרמית. תסתכל במדריכים של האתר לגבי מריחת משחה טרמית.אני דווקא שמתי את ה Silver 5, ואין עים זה שום בעיה.

כמו שהזכירו כולם לפני - אל תשחק יותר מידי בניסיונות שווא.

חבל על הכרטיס.

טוב תודה.....אבל האקטיק סילבר מוליך חשמל לא?

אני רוצה משחה טובה לקירור של מעבד ואלי למרוח מחדש בכרטיס פעם אחרונה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לכרטיס שלי (חתימה) יש מד טמפרטורה ! המארז שלי די חם - בIDLE 34C ובמאמץ מגיע גם ל41C בקיצוניות...הכרטיס באיידל ב47-49 מעלות ובמאמץ מגיע ל67C בערך...הכרטיס בOC לULTRA תמיד...וגם שמתי את הסינקים הקטנים שקיבלתי עם הלוח על הצ'יפים של הזכרונות של הכרטיס מסך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הצלחתי לקרר את הכרטיס (Gainward FX5900XT) שלי טיפה יותר טוב עם ה3 NV Silencer

במנוחה הוא עומד על 36 ובמאמץ על 52, כל מה שנשאר לעשות זה VoltMod קטן לכרטיס ואני מקווה להגיע עם הליבה ל 510~530

בקשר לזיכרונות, קראתי איפשהו שהעלאת מתח ל AGP בביוס מעלה את המתח לזיכרונות ומאפשרת גבוה יותר(אני יחפש לינק לאשכול שקראתי בו את זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...