norton anti virus 2002 מעצבן אותי מאוד! - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

norton anti virus 2002 מעצבן אותי מאוד!

ONKYO

Recommended Posts

שום זיהוי תוכנה לא חוקית ושום שטות אחרת

אלא אם כן אתה עובד בסימנטק או בטוח במאה אחוז במה שאתה אומר, ואפילו אם כן, אין שום סיבה לזלזל ולקרוא לדברים שאנשים אחרים אומרים שטויות.

אני דווקא לא מסכים עם התיאוריה שלך כי לדעתי יש לי את הגרסא הכי עדכנית, אבל בכל זאתאני כנראה אתקין מדיסק של חבר.

א. לפעמים יש צורך לומר את האמת בפרצוף כדי שאנשים יחשבו לפני שהם מדברים ואם אין להם מושג כדאי שלא יאמרו כלום כדי לא לעשות יותר נזק מאשר תועלת - סייג לחוכמה שתיקה.

ב. אני בטוח במה שאני אומר מכיוון שכפי שניסיתי להבהיר אני מדבר מנסיון.

ג. נתקלתי באותה תופעה גם בפורומים אחרים באתרים בחו"ל ואנשים נוספים נתנו את אותה התשובה שאני נתתי.

ד. לא זלזלתי אישית באף אדם כשאמרתי שטויות זה היה figure of speech (מטבע לשון) כך שאין צורך להיעלב ולקחת דברים אישית. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא לא מסכים עם התיאוריה שלך כי לדעתי יש לי את הגרסא הכי עדכנית, אבל בכל זאתאני כנראה אתקין מדיסק של חבר.

האמת שאני חושב שאתה צודק.

לפי מספר הגירסה שלך יש לך גירסה זהה לשלי וזאת הגירסה האחרונה ששוחררה.

ודרך אגב הגירסה הזאת שוחררה עם norton security 2002 ובאה לתקן באגים שנתגלו בגירסה ששוחררה עם norton system works 2002 שיצאה כמה חודשים טובים לפניה ולא עובדת עם norton security 2002.

בכל מקרה אצלי אין את הבעיה ואני משתמש באותה גירסה זהה לשלך.

ואני מציע שתבדוק שוב את ההצעה שלי הזאת:

יש לסימנטק Knowledge Base מעולה אני מציע שתרשמו את הבעיות שלכם עם המוצרים שלה בכתובת הזאת (לסמן ב-V את Knowledge Base) ואולי תמצאו פיתרון לבעיה

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול שזה בגלל ששלי זה stand alone ושלכם זה יחד עם תוכנה אחרת של נורטון.

והסתכלתי באתר של סימנטק ולא מצאתי תשובה ואני לא אשלח להם אימייל ששואל למה הגרסה הלא חוקית שלי לא מעדכנת את עצמה כמו שצריך :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...