cloncd שווה לתח.... - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

cloncd שווה לתח....

ybe

Recommended Posts

...ת.

אני משתמש בclonyxl לזיהוי הגנות והגדרת הצריבה ובcloncd על מנת לצרוב.בנוסף במדיה של TDKx16 וצורב plextor x24 כשניסיתי לצרוב עותק גיבוי(ממשחקים שקניתי במיטב כספי) את medal of honor ו-empire erth הצריבה הסתיימה בהצלחה.

אבל נסיון להפעיל את המשחקים תמיד נכשל רק כשמחליפים לדיסק המקורי המשחק "מסכים" לפעול.

מהצצה מהירה פורום clone cd מסתבר שהרשימה של תוכנות שcloncd לא מצליחה לצרוב היא ארוכה בהרבה יותר.

המסקנה , צריך למצוא תוכנה שבאמת צורבת דיסקים המוגנים בהגנות מודרניות, יש המלצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה בגלל זה לא הצלחתי לצרוב גיבוי לדיסק מקורי (באמת!!) של הסימס בחופשה חשבתי שההגנה בהתחלה היא סקטורים פגומים אבל זה לא ממש שום ניסיון צריבה לא צלח :( יש מספר סידורי בטבעת הפנימית של הדיסק ועוד טבעת ריקה של"שטח מת" מה זאת ההגנה הזאת ואני חשבתי שיש פאק בתוכנה או בצורב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אתה בדיוק תגיד שקלון סידי שווה לתחת?

קלוןסידי זו תוכנה מעולה ששירתה ומשרתת עדיין אלפי צורבים. בערך בשנה האחרונה כמעט כל משחק יוצא כאשר הוא מוגן ב SD2, שזו שיטת הגנה מאוד מסובכת שפיתחו עם שיתוף פעולה של יצרני הצורבים. פרסמתי כמה לינקים מעניינים לנושא הזה לא מזמן.

אז אולי אם ההגנות הכי הכי חדשות היא כרגע לא מסתדרת, גם אף תוכנה אחרת לא.

דבר יפה >:(.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באנגלית?

למה באיזה שפה הוא היה קודם?

Revision History

Version 3.3.4.1 3 January 2002

והגרסה האחורנה שוחררה לפני 4 חודשים.

ClonyXXL לא קלון סידי :bash: יש תמיכה בשפות אבל הגרסא הראשית היא בגרמנית התוכנה קלוני זאת תוכנה שעובדת עם קלון סידי היא סורקת תכולת קבצים של דיסק מגלה את ההגנה ואוטומטית מארגנת את האפשרויות בקלון סידי ככה שיהיה אפשר להעתיק את הדיסק המוגן

והגרסא החדשה יצאה לא מזמן ובאנגלית כמעט מלאה פה ושם יש גרמנית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CloneCD זאת תוכנה מעולה !

תתפלא אם תנסה לעשות איתה קפה אתה לא תצליח !

זה לא הופך אותה לחרא ! זה הופך אולי את מי שמנסה !

אכן כמו שאמרו פה לפני מדבור בטכנולוגיה חדשה שעדיין לא נפרצה, זה רק עניין של זמן.

בקיצור תרגיע את עצמך, אם היא לא צורב הכל זה לא אומר שהיא חרא.

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחקים שציינת מוגנים ב sd2.5.xx שעדיין אין לא פיתרון באף תוכנת צריבה, הפתרון היחיד הוא בקראק.

יאיר

למיטב ידעתי הצורב של מסוגל להתמודד עם safedisk 2.5 צריך פשוט מאוד להשתמש ב settings הנכונים ב clonecd.

לי יש צורב כזה ואני כן הצלחתי ליצור עותק של MOHAA ו red alert ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אולי אם ההגנות הכי הכי חדשות היא כרגע לא מסתדרת, גם אף תוכנה אחרת לא.

דבר יפה >:(.

טוב , אני חוזר בי, הצלחתי לצרוב באמצעות cloncd 3.3.4.1 עותק גיבוי מהמשחק medal of honor!!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...