מה יותר שווה ANTEC 380 WATT OR ENERMAX 350 WATT? דעתכם חשובה - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יותר שווה ANTEC 380 WATT OR ENERMAX 350 WATT? דעתכם חשובה

asili

Recommended Posts

אישית ? ואולי זה ישמע דבילי לחלוטין ? אני לא אוהב חברה שלא מחדשת כלום, ואפילו מחקה, הנה הדוגמא עעם הספקים החדשים שהוסיפו עוד מאורר לספק, אחרי המון זמן שלאנרמקס יש את הדבר, וגם הגימיק של 380W...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חייב... חייב לענות אתה גם כשאתה ממש לא צריך, משהו ;D טוב נו מילא...

.....זה שזה נפוץ יותר באמת לא אומר כלום.....

לאנטק יש שם הרבה יותר טוב מלאנרמקס באופן כללי, אבל זה לא אמר כלום זה בדיוק כמו לומר שצריך לקנות כי הם יותר נפוצים מAMD - את זה אני לא אמר ואני מבקש שלא תנסה להכניס דברים לפה שלי שאני לא אמר. רוצה לשמוע משהו? בנוגע ל5 וולט וגם 3.3 ספק הקבר במחשב המשני שלי שולט. יש לו רייל 5 של 4.90 ורייל של 3.3 של 3.45. השאלה זה כמה הרייל הזה יציב לעורך זמן, לאחר חצי שעה של שימוש, לאחר שעה של שימוש, לאחר יום שלם של שימוש, ולאחר העלאת מהירות המעבד והאפיק כי זה מתחיל לרדת ברגע שאתה מתחיל להעלות את אלה המתחים מתחילים לרדת. <............> אני גם מציע שלא תשווה בכל בין ספק של 550 וואט לספק של 430 ואט, כי בד"כ ספק עם ריילים חזקים יותר הוא ספק עם WATT גבוה יותר, למרות שאי אפשר להראות על קשר ישיר בין שני הדברים הללו.
ראשית דבר לגבי השכיחות: אם לא שמת לב בתגובה שלי (המקורית) הסכמתי איתך (הנה הדגשתי את זה) לגבי התגובה שלך המקורית ("וזה לא אמר כלום") שזה באמת לא אומר כלום... אז עכשיו אתה בא לי לשכנע את המשוכנע?

שנית: אתה נותן לי דוגמאות של מתח (גם לא מזהירות במיוחד) בעוד אני מדבר איתך על עובדות (ספק') של זרם. אני מדבר בשוטים ואתה עונה לי בעקרבים.

דבר שלישי ואחרון לגבי המקטע הזה - לגבי ההשוואה בין הדירוגים השונים. באמת מעניינת אותי השיטה הנלוזה הנוכחית שלהם לדירוג ההספק שעובדתית לא עומדת במבחן המציאות מול ספק "חלש" בהרבה, דירוגית...

מי אמר ש TT טובים? לא דובים ולא יער - יש להם רק מוצר אחד משובח ביותר, הוולקנו 7+ (שלדעתי עדיף! על ה ax7 והמבין יבין). חוץ מזה הקריסטל שלהם (לכ.מסך/צ'יפסט) סביר+. אין להם שום מוצר נורמאלי אחר למען האמת, וגם הסינקים האלה לזיכרון לא נותנים כלום, ואני צנצנת אם הם יעלו את המהירות ביותר מ 5 מ"ה, וגם זה לא...., אבל הם יפים :) .
מי אמר שTT טובים? כמעט כל בן אדם פה בפורום, כולל אותך(אם אני זוכר נכון) ועוד כמה אנשים מצוות האתר, שכל פעם שהייתי אמר שTT הם לא משהו ולא נחשבים, היו אמרים שזה לא נכון וכי הם מספקים פתרונות שקטים שנותנים יחס/עלות/רעש מעולים. מה שהם לא ציינו שTT מציינם רעש נמוך מאוד ביחס לCFM גבוה מאוד בכל המוצרים, ובכל מקום ברשת אמרים שהמוצרים שלהם הם OVER-RATED! רק בפורום האלה המשיכו להגן עליהם, וניסו להסביר לי שאני טועה. אנשים התחילו להבין את הטעות שלהם לא מזמן.
איזה עשב לקחת עכשיו? מתי אני אמרתי ש TT טובים, הה? מתי!? אני חושב שזו אולי הפעם הראשונה שאמרתי את זה בכלל. ובכלל לא היה להם שום HSF נורמאלי עד ה 7 (+-) וטוב בכלל זה רק ה 7+ (שוב, מעולה!). זהו. (בסדר, קוב, גם הקריסטל) שוב, מעולם לא אמרתי שהם אפילו בסדר, תבדוק אותי, נסה..

אבל אם אתה מתעקש אז יש להם מוצרים טובים על קצה המזלג (מעט מאוד). אני אמנה לך אותם: 6cu+ הישן, הטוב והמרעיש (בגירסה הנורמאלית), 7+ המעולה!!! (ו 7 הנורמאלי, בסדר קוב גם קריסטל).

זה בדיוק מה שאמרתי לאנשים על כוננים של מאקסטור ולגבי סדרת ה60GXP של <......(מסכים)......(מסכים)......(מסכים)......>.
אני לא חושב שאיי פעם תפסת (או תתפוס, למען הסר ספק) אותי מגן על בטעות (6 הרדיסקים קבורים שם) וגם על מקסטור לא הגנתי (להפך, אני תמיד נגד 133, אנשים כמעט ואינם מבינים מה ולמה זה לצערי). לעומת זאת הייתי פה הראשון שהגן על ווסטרן בפוסט מספטמבר, וזאת עוד בשלהי עידן צייד המכשפות שעשו להם על לא עוול בכפם, ורק פה (בארץ, ואני שמח שהיה לי חלק בסופו של זה). כשאתה יודע מי היה האשם האמיתי באי-ביצוע הrecall שלהם...
ועכשיו בנוגע לENERMAX, שמעתי על מקרה אחד של ספק שלהם עם בעיות אמינות, בנוסף לאנטק יש שם יותר טוב בכל הנוגע לאמינות של הספקים שלהם. אני לא אמר שאנרמקס לא אמינים, אני רק אמר שלאנטק יש יותר נסיון בתחום כי הם פשוט יותר זמן בתחום הזה.
נו אז? שמעת על מקרה אחד..., אתה יודע בדיוק מה זה אומר (כלום), שם טוב ונסיון הם לא ערובה לאיכות ואפילו לא להצלחה ואתה צריך כבר לדעת את זה (אם לא אז אני אביא דוגמאות).
אני רק רוצה לומר שמכל הסיפור הזה, בסופו של דבר אם הייתי צריך ספק היום הייתי הולך על ספק של אנרמקס ולא של אנטק, כי לדעתי ההבדלים בין הספקים הם מינורים מאוד וזה ברור כמו שמש באור היום. אם כבר ההבדל הוא בין שתי החברות האלה לספקי קבר, וזה ברור כי הספקים האלה הרבה יותר אמינים מכל ספק קבר אחר.
;D ברור, שמח שיש כיוון לאנר'.

אגב, אני לא פוסל את האנטק, שגם היא חברה מעולה לדעתי - אפילו יש לה קלפים מנצחים בבניים של בין ה 350 ל 430 של האנר' אבל ה 350 של אנר' (בנמוך, אם אפשר לקרא לזה כך) מנצח וה 430 של האנר' בגבוה מנצח גם הוא.

יום טוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית ? ואולי זה ישמע דבילי לחלוטין ? אני לא אוהב חברה שלא מחדשת כלום, ואפילו מחקה, הנה הדוגמא עעם הספקים החדשים שהוסיפו עוד מאורר לספק, אחרי המון זמן שלאנרמקס יש את הדבר, וגם הגימיק של 380W...

לא צריך כ"כ הרבה דעות כשיש לך כ"כ הרבה עובדות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה.. ה- tsunami virgo 350watt עושה המון רעש.. מישהו יודע איזה ספק כח הוא כמה שיותר שקט?

בשביל מי שלא עושה overclocking ואין לו הרבה כרטיסים במחשב, איזה ספק כח מומלץ אם הוא רוצה שקט? תודה..

דווקא התסונאמי שקט מאוד, ובלי קשר זה חרא של מארז.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה.. ה- tsunami virgo 350watt עושה המון רעש.. מישהו יודע איזה ספק כח הוא כמה שיותר שקט?

בשביל מי שלא עושה overclocking ואין לו הרבה כרטיסים במחשב, איזה ספק כח מומלץ אם הוא רוצה שקט? תודה..

דווקא התסונאמי שקט מאוד, ובלי קשר זה חרא של מארז.

אולי אתה מכיר את ה-300watt ולא 350watt ? ה-350 עושה המון רעש.... בכל אופן בחזרה לשאלה

המקורית, מבין הספקים שאתם מדברים עליהם, האם הם שקטים ? איזה מהם הכי שקט ? תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנרמקס שקט מאוד, אני מכיר את שניהם (350 ו 430), את האנטק לא שמעתי אבל אני משער שהם גם שקטים, בטסונאמי דווקא אני מכיר את ה 350 (לא ידעתי שיש 300 שלהם בכלל) והם לא רועשים בכלל, אפילו פחות מזה (המאוורר מסתובב לאט יחסית, וגם יוצאת כמות מורגשת של חום), אולי אצלך ספציפית משהוא לא בסדר? (או אולי אני כבר לא זוכר נכון...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנרמקס שקט מאוד, אני מכיר את שניהם (350 ו 430), את האנטק לא שמעתי אבל אני משער שהם גם שקטים, בטסונאמי דווקא אני מכיר את ה 350 (לא ידעתי שיש 300 שלהם בכלל) והם לא רועשים בכלל, אפילו פחות מזה (המאוורר מסתובב לאט יחסית, וגם יוצאת כמות מורגשת של חום), אולי אצלך ספציפית משהוא לא בסדר? (או אולי אני כבר לא זוכר נכון...)

לא שאני פחות מבולבל ממה שהייתי קודם.. אבל תודה על התשובה בכל זאת:) אולי מכל המאוררים שאתם מוסיפים כבר

התרגלתם לרעש.. ככה שאני לא בטוח מה הכוונה שלך בשקט - בכל אופן יחסית למחשבים ישנים יותר ה-350watt הזה

מאוד לא שקט.. אם שבאמת יש בעיה ספציפית - יש איזו דרך לבדוק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחפש בנרות - ספציפיקציה של כמות\אורך הכבלים של ה- 380 Watt!

למישהו יש את הספק והוא יכול לבדוק ולהגיד לי, פליייז? ::)

אני יודע שהאנרמקס מכיל המון כבלים ארוכים, ולכן הוא מתאים למארז גדול.

המארז שלי הוא בינוני ומטה (Evergreat), ולכן אני מעדיף כבלים יחסית קצרים, ולא יותר מדי כבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם צודקים.. אני מתנצל.. אחרי שפתחתי את המחשב אני שם לב שמה שעושה את

הרעש זה לא הספק כח אלה המאורר על המעבד.... סליחה:)

דרך אגב למשהו יש אולי הצעה בשבילי: כאשר המארז פתוח הטמפרטורה של

המעבד והלוח אם היא 10 מעלות פחות (xp2000 & a7v333 ) - אני קראתי

שהחיישנים של קצת מגזימים אבל בכל זאת.. אני מקבל למעבד 60 עד 67

מעלות שהמארז סגור, ו- 47 עד 57 מעלות שהמארז פתוח.. וללוח 32 עד 45 מעלות

שהמארז סגור, ו- 30-35 מעלות שהמארז פתוח......... אני לא כל כך רוצה להשאיר

את המארז פתוח כי המחשב הוא בשביל אח שלי הקטן....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי קצת נתונים על הANTEC:

אורך הכבל הראשי של הATX הוא 50CM

אורך הכבלים לכוננים 25CM

יש 7 מחברים גדולים ושניים קטנים, בנוסף לאלו יש עוד שני מחברים עבור מאווררי 12V שבהם רק ה12V מחובר והספק שולט על המתח בשביל בקרת מהירות.

יש מחבר 12V ללוחות P4 ויש מחבר AUX עבור לוחות של שרתים.

ועוד אחד לסיום מחבר ללוח האם עבור קריאת מהירות המאוורר.

הכבל הראשי של הATX נמצא בריתמה כמו בENNERMAX . המאוורר התחתי שקוף ויש גריל מוזהב. כנראה ששני החברות קונות מאותו הייצרן :) כמו ששתיהן קונות את המארזים שלהן מאותה חברה (CHEIFTEC) .

בקשר ל"חידושים וחיקויים": ספק עם 2 מאווררים מוגדר כבר בסטנדרט ATX די הרבה זמן, ועד לא מזמן היה לי ספק של MACASE עם שני מאווררים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

האם ספקי האנרמס 350 מגיעים עם כפתור ויסות מהירות כמו שרואים באתר החברה ?

לא נראה לי, שים לב שלאותו דגם יש מספר תתי דגמים שונים...

בנוגע לספקים החדשים של , אפשר לומר עליהם בפירוש לא. הם פשוט ספקים כאובים. קראתי כמעט כל ת'רד אפשרי בamdmb ובsharkyforums זה פשוט זוועה מה שהולך עם הספקים האלה. הריילים שלהם פשוט דפוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...