מה יותר שווה ANTEC 380 WATT OR ENERMAX 350 WATT? דעתכם חשובה - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יותר שווה ANTEC 380 WATT OR ENERMAX 350 WATT? דעתכם חשובה

asili

Recommended Posts

אני רומה להחליף את ספק 300 הוואט הפשוט שלי למשהו יותר מאסיבי

כי כפי שאתם יכולים לראות בחתימה יש לי הרבה התקנים :)

השאלה היא מה יותר שווה מבחינת מחיר\ביצועים?

והאם תוספת של 30 וואט היא משמעותית?

אם החלפת ספק תוכל להוריד את הטמפ של המארז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח PrototypE.rev.3

האנטק מספק "ביצועים" ב380 הואט האלה שבאו לתת תשובה לאנרמקס 430 . וכן , לך על האנטק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

אתה יודע טוב מאוד שמפרטים זה לא הכל . ברגע של אמת , ועומס אמיתי , תבדוק מי יקרוס ראשון , ואז תחזור אלינו . אנטק 300 היה לי , והיה לי אנרמקס 350 , ועכשיו יש לי 430 . בעומס כבד הצניחות שלו מאוד קריטיות , ואני לא נתקלתי בשום מקום על בעיות האלה באנטק . מצד שני , האנרמקס כן יותר טוב לעבודה רגילה , כי הוא יותר יציב מהאנטק בתנאים נורמליים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

תפתח את הMBM , תראה את הקו ה5 וולט שלך , הוא בערך על 4.93 , 4.96 רוב הזמן . תאמץ את המעבד שלך , תראה אותו יורד ל4.89 . אצלך זה לא כזה קריטי , מעבד של אינטל , צריכה לא ממש גבוהה . קח מעבד אותו תדר של , תאמץ אותו , אתה תראה ירידה ל4.84 , 4.82 . תעשה למעבד שלך אוורקלוק , אתה תראה את זה :

עם עוד קצת סחיטה , אתה יורד מתחת ל4.7 , ובום ! המחשב מפעיל את עצמו מחדש . הסיבלות של אנטק במקרים האלה יותר גבוה .

עוד דבר , ה12 וולט שלך עולה בהתאם , ונהיה מסוכן לרכיבי ה12 וולט שלך , ואז אתה צריך לחשוב על ההרד דיסק שלך , שלא ישרף לך , ועל כל שאר הדברים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...