Smart CaseFan II or Smart Case Fan Blue Led ! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Smart CaseFan II or Smart Case Fan Blue Led !

Tov_Tov

Recommended Posts

אוקיי אז ככה אני קונה את ההיטסינק הבא SLK948U ואני רוצה מאורר שמתאים לו בינתיים הזמנתי את

Smart Case Fan Blue Led 9cm מפנדה 

ואז פתאום שמתי לב למאורר הזה Smart CaseFanII

השוותי בין שני המאוררים ונוכחתי לדעת ש Smart CaseFan II הרבה יותר טוב הן מבחינת ביצועים והן מבחינת דציבלים מה Smart Case Fan Blue Led אבל רק שמדובר בהשוואה של שני מאוררים בגודל 9ס"מ ב ס8"מ אין ממש הבדל .

וכל הקטע שאני רוצה 9ס"מ, אבל שמתי לב שאין את Smart FanII במלאי בגודל 9 ס"מ אלא רק ב 8 ס"מ אז זה בעייתי אבל חשבתי שאולי יש להם את זה והם פשוט לא מפרסמים האם זה יכול להיות ? ( בכל מקרה אני יתקשר מחר לברר ).

השאלה שלי בעצם האם כדאי לי לקנות את ה SmartFan II במקרה שיש את ה 9 ס"מ במלאי או להשאר עם הSmart Case Fan Blue Led  שהוא יספק אותי גם עם אני יעשה OC רציני למעבד וישמור על טמפרטורה נמוכה וינצל במלוא היכולת את ה SLK948u !

או שבכלל עדיף לי גם לקחת את הSmart CaseFan II 8cm מאשר את הSmart Case Fan Blue Led 9cm ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שענית כבר על התשובה, SF2 יותר דחיפת אוויר פחות דציבלים.

אבל עדיין אם יש לך חלון ואתה תממש את הלד שיש לSF עם הלד להציע אז למה לא ללכת עליו , מה גם ש90 מ"מ אמור לתת יותר אוויר ופחות כמות רעש (SF2 רועש יחסית).

בכל אופן, שניהם יניסו תוצאות מעולות.

תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני מניח שאתה צודק ואכן יש לי חלון

אבל מה שמעצבן אותי הוא שעם אתה משווה את SF2 9cm לעומת ה BLUE LED 9cm ה SF2 לוקח אבל ממש לוקח מכל הבחינות !!!

גם גבוה ב 24 CFM גם גבוה ב500 RPM וגם יותר שקט :\ אוף אבל הבעייה היא שאין אותו כנראה לפנדה איזה באסה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...