מהירות או נפח? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהירות או נפח?

yonni

איזה הרד דיסק יותר טוב בשבילי כרגע?  

169 הצבעות

1. 1. איזה הרד דיסק יותר טוב בשבילי כרגע?

• עוד 80GB ב- RAID0
    • עוד 160GB SATA
    • הצעה אחרת, תכתבו

Recommended Posts

חבר שלי קנה 200 גיגה מקסטור והוא כבר כמעט מלא חחחח רק עוד 20 גיגה בערך חחחח :lol: :lol: :lol:

הכל פורנו, מסע בידיוני-כל הפרקים של מסע בין כוכבים כל הסדרות,משחקים,תוכנות,וינדוס,סרטי אקשן... :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי קנה 200 גיגה מקסטור והוא כבר כמעט מלא חחחח רק עוד 20 גיגה בערך חחחח  :lol: :lol: :lol:

הכל פורנו, מסע בידיוני-כל הפרקים של מסע בין כוכבים כל הסדרות,משחקים,תוכנות,וינדוס,סרטי אקשן...  :lol: :lol: :lol:

בשביל זה יש צורב .

אגב הוא לא מכיר את השיטה

רואים-מוחקים?

בדרך הזאת הוא הולך לקנות עוד הרבה כוננים.

רק מוזיקה משאירים על המחשב באופן קבוע כי סרחון להכניס דיסק של למחשב כדי לשמוע -שואה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר מכיר חחחח אבל הוא אוהב את זה ככה בן אדם שרוט חחח יש לו כבר שני כוננים של 40 מלאים ועוד אחד של 80 מלא בסרטים בלבד!!

אולי גם אני יעשה את זה כי ככה המידע נישמק הכי טוב והכי הרבה זמן!! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר מכיר חחחח אבל הוא אוהב את זה ככה בן אדם שרוט חחח יש לו כבר שני כוננים של 40 מלאים ועוד אחד של 80 מלא בסרטים בלבד!!

אולי גם אני יעשה את זה כי ככה המידע נישמק הכי טוב והכי הרבה זמן!!  :xyxthumbs:

בהצלחה...

אז אתה ממלא את הכונן מנתק אותו ושומר כמו דיסקים? או שאתה קונה בקרי הרחבה של IDE או S-ATA?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא היה ממלא ממלא אחרי זה משחק רואה שהוא הוריד ואחרי זה ניתק שם בצד קנה חדש... :lol: :lol: :lol:

אולי אני יישה ככהא בל אל יודע אם שווה... אבל לפחות ככה המידע ישמר יותר זמן ממה שהוא נישמר אל דיסקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה סיגייט :

1. יש לי שניים כאלו והם מאוד שקטים ואני מעריך ששקט יקר לך מאוד כשאתה עורך סרטים ואולי אתה משאיר את המחשב בלילה להרכיב לך את הסרט ואתה רוצה לישון תוך כדי .

2. לחברים שלי נדפקו דיסקים של על ימין ועל שמאל והאופציה הטובה לדעתי היא (ומקסטור הוא טרקטור)

3. כמו שהחבר'ה אמרו פה וזה פלוס משמעותי במיוחד : 5 שנות אחריות !!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...