להשקיע ב X-800 או ב R9800 PRO ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להשקיע ב X-800 או ב R9800 PRO ?

Tov_Tov

Recommended Posts

טוב תראו אחרי מחשב רבה אבל באמת רבה התחלתי לחשוב על לקנות את ה X-800 XT

איך שהו בחול :\

ולהביא אותו לארץ כי בחול הוא עולה כבערך 2000 +-

עכשיו השאלה האם באמת כדאי לי לקנות את הכרטיס מסך הזה או שאני יקנה את 9800 PRO !

כי אני ממש מפחד שבמשחקים כמו Hl2 ו CS:SOURCE אני בכלל אפילו לא יוכל לשים את זה על HIGH ולקבל את המקסימום מהמשחקים וזה מה חשבתי שאני יקבל

אני לא רוצה לשחק CS SOURCE על HIGH אבל עם 40-30 FPS

זה מה שמדאיג אותי :\  אז מה נראה לך שבאמת ככה זה יהיה מה שציינתי למעלה ?

30-40 FPS במשחקים האלה ?

מפחיד אותי שבסופו של דבר אני יצטרך לשחק כל משחק חדש על MEDIUM או LOW ואלה בכלל לא היו הציפיות שלי :(

אני קונה מחשב חדש כדי שכל  המשחקים ירוצו לי על HIGH ולא רק שירוצו על HIGH גם ירוצו טוב ועכשיו אני קצת מתחיל לקבל ספקות לגבי ה9800 ואני מפחד שהוא לא יעשה תעבודה מה אתם חושבים ?

דרך אגב זה המחשב שאני קונה עם זה עוזר לכם להחליט לגבי האם זה ירוץ טוב או לא

AMD Athlon64 3200+ Newcastle 2200/Thermalright SLK-948U + Tt Smart fan led

Epox 8KDA3J nForce3

A-DATA Vitesta 1024MB PC4000 DDR500mhz

הערה:

אני יותר נוטה לקנות את ה 9800 מבחינה כספית אבל...

נ.ב ההודעה נערכה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים - הסיכויים שלך למצוא X800XT או בארץ או בחו"ל הם מאוד קלושים!!! ל- ATi יש בעיה בייצור ועד כה נמכרו פחות מ-50 כרטיסים בעולם!

2. נגמר ליבואן של כל ה- 9800 PRO שלו ויגיעו אליו רק בעוד חודשיים.

3. לדעתי לא שווה ללכת על הדור החדש של ATI. אם אתה מתכוון לקנות כרטיס מהדור החדש תלך רק על , ואם יש לך את ה-2500 שקל תקנה את ה- GT והוא יספיק לך להרבה זמן עם מערכת כמו שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל בררתי בקשר לR9800 PRO וזה שטויות מה שאתה אומר אני יכול לקנות אותו עכשיו עם אני רוצה !

וגם בקשר ל XT זה שטויות בכל אתר של חול אני מוצא את ה XT שלא נדבר על אתרים מהארץ !

וזה גם לא הייתה השאלה שלי בכלל !!!

השאלה שלי היא האם עם 9800 PRO אני יצליח לשחק במשחקים כמו HL2, CS :Source, FarCry בHIGH ועדיין לקבל משחק חלק וFPS גבוה !

שזה בעצם היא כל המטרה של המחשב שאני קונה אז רציתי לדעת עם ה 9800 יספיק לי למשחקים האלה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לעוד שנה אני יקנה כרטיס מסך חדש, פשוט אני קצת תקוע עם כסף עכשיו אבל כמובן שעם זה היה כל כך חשוב להחליף את

הכרטיס הייתי מנסה להשיג תכסף איך שהו בכל מקרה

אז אתם אומרים שמשחקים כמו HL2 ירוצו לי על HIGH ? וגם יעבדו טוב ? עם R9800 ?

בעוד שנה עם אני יראה שהכרטיס מתחיל לקרטע אני יחליף אותו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אמרתי שה- 9800 PRO נגמר בארץ!!! אתה דיברת על 9800 PRO של MSI אז אמרתי וזה בדוק שה- 9800 PRO של MSI נגמר בארץ ויגיע רק בעוד חודשיים!

פנדה מציעה את הכרטיס למכירה אבל יקח לך מלא זמן עד שזה יגיע אליך כי אין לה את זה במלאי והיא צריכה להזמין את זה מחו"ל! ויש מחסור קשה ב- X800XT!

המה ציטו מ - The Inquirer:

"The majority of ATI partners cannot get any of thoee cards since the yields are still not good and the quantities are small. The same rule applies for retail stores - they cannot get something that is not available.

We have confirmation that at least one of ATI's partners shipped some quantities but in a very tiny quantity."

"XT Platinums are a different story - they're very hard to get but still in better shape then X800XTs. The real quantities will come, believe or not, in September"

מפה זה לקוח!

http://www.theinquirer.net/?article=17808

אם יש משהו שאני שונא זה אנשים שלא קוראים עד הסוף וממהרים להסיק מסקנות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...