אריק זאבי חוזר עם מדליית ארד! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אריק זאבי חוזר עם מדליית ארד!

R0ck

Recommended Posts

מה בעסה ציפו לשתי מדליות זהב לפחות עוד כמה כסף ועוד כמה ערד אתה לא יודע שישראלים תמיד מנפחים ציפיות ובסוף מתבעסים.

אריק לא איכזב! הוא היה בדרך לזהב גם הקרב שהוא הפסיד היה קרוב מאוד לניצחון שלו הוא הוביל לאורך כול הקרב.

אישית אני לא חושב שאפשר לראות בזה אכזבה המדינה בקושי השקיעה בו שקל הוא עשה את זה בעצמו ובעזרת המאמן שלו לדעתי חוץ מכרטיס טיסה ליוון המדינה לא עשתה כלום ואחרי זה מבקרים אותו ואת הספורטיאים האחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את לא יכולה להפיל את כל האשמה על המדינה, אנחנו גם המדינה היחידה שצריכה להשקיע את רוב התקציב שלה בביטחון ולוחמה בטרור....

הלוואי הלוואי שהיה לנו תקציב לתת לספורטאים, אבל יש סדר עדיפויות, ומה לעשות שעדיף לתת אוכל לרעבים ולהשקיע בתשתיות מאשר לפתח איזה שחיין....

ממש לא, זה לא כאילו זה בחירה אם ורד בורוכובסקי תקבל עוד תקצוב או שמשפחה תמות ברעב...

נראה לכם שחסר דרכים להשקיע בספורט ובאטלטיקה ? במקום שכל הכסף מהטוטו ילך לליגה המסריחה והעלובה שלנו בכדורגל צריך לתת הרבה יותר לענפים אחרים!

אפשר לעשות פה יורוליג ולשפץ כל יומיים את יד אליהו אבל אי אפשר לשלוח משלחת אולימפית בכבוד ? והכי אני שונא שהתקשורת מתלוננת בפני ספורטאים, אם הם נתנו הכל אי אפשר לבוא אליהם בשום טענה ! זאת כל כך חוצפה, במיוחד שזה מקצועות של יחידים כמו סייף וכמו ג'ודו ועוד המון ועוד תחשבו איזה תקצוב עלוב הם מקבלים, זה נס שיש לנו בכלל מדליות.

לאריק... אין מה לומר, פשוט גבר וג'ודאי ענק ! ממש כיף לראות אותו בתחרות ועוד יותר כיף שהוא זוכה אני אישית מאמין שהוא יכול בכיף לקחת זהב ואני מקווה שעוד נראה אותו באולימפיאדה הבאה ובעוד תחרויות אחרות, כל הFUCKING כבוד ! :D ;D ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לכם שחסר דרכים להשקיע בספורט ובאטלטיקה ? במקום שכל הכסף מהטוטו ילך לליגה המסריחה והעלובה שלנו בכדורגל צריך לתת הרבה יותר לענפים אחרים!

אפשר לעשות פה יורוליג ולשפץ כל יומיים את יד אליהו אבל אי אפשר לשלוח משלחת אולימפית בכבוד ?

זה הכל ענין של היצע וביקוש....

כל משחק כדורגל של מכבי\הפועל חיפה\ת"א או בית"ר ירושלים מגיעים עשרות אלפי אוהדים.

לסיף...... לא כך כך...

את השאר תבין לבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אל תזכיר סיף, מה העיתונאית עשו (מילא המאמן שאמר "בזיון" שגם זה מגעיל) לבחורה המסכנה שתקעו לה מיקרופון בפרצוף ושאלו שאלות מרגיזות עד שהביאו אותה למצב של דמעות.

אבל עזבו את זה, אריק מלך אתונה, מלך ישראל!

116443-18.jpg

איזה מלך ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...