מחפש תוכנה להצגת טמפ' של המעבד שהיתה לי בדיסק שבא עם הלוח אם GA-7VKML - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש תוכנה להצגת טמפ' של המעבד שהיתה לי בדיסק שבא עם הלוח אם GA-7VKML

ed1

Recommended Posts

נדמה לי שאפשר היה לשנות איתה גם מתח של המעבד?!

יש לי בעיית חום עם מעבד 1700+ Thoroughbred שיושב על הלוח אם הזה בביוס הוא מראה 45 מעלות בסנדרה 71 במצב מנוחה

איך אפשר להוריד את המתח למעבד, הוא ב-1.728 ונדמה לי שמספיק 1.5 כי אין אוברקלוקינג?

בביוס החץ לא יורד ל-VCORE. מה עושים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי עם כמה תוכנות וזה 71 במנוחה. בביוס ברור שזה יהיה נמוך כי אין עומס של מערכת הפעלה

המתח בביוס גם נמוך יותר, רק 1.6V

בכל אופן, אפשר או לא לשנות את המתח ואיך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון המחשב שאין לחץ על המעבד כי עדיין עובר בו מתח בכל מקרה הייתי בודק בשיטה הכי פשוטה ...שם יד על הסינק ובמקרה הכי גרוע מרעןן את המישחה הטרמית שלך ...לפי סוג המעבד זה אני מניח שעבר זמן מאז שעשית את זלאחרונה.

בכל מקרה .. הטמפרטורות הן די גבוהות אם הן 71 אבל תעשה חיפוש בדף הבית של יצרן לוח האם ותמצא את התוכנה שאתה מחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מצב שההבדל בין הביוס למה שהתוכנות מראות יהיה 26 מעלות, אלה אם יש איזה ישום "שתוקע" את המעבד...

תסתכל ב-"מהנל המשימות" ותבדוק על כמה "תהליך לא פעיל" כאשר אתה לא מפעיל שום ישומים חוץ מאלה שעובדים תמיד ברקע.זה צריך לשאוף ל-100 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאני בודק שאין ישום שתוקע על 100%

ומשחה החלפתי לפני כמה ימים.

את האתר של היצרן חרשתי ולא מצאתי, בגלל זה אני מבקש עזרה ממי שיש לו את הדיסק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה דיסק?

איזו תוכנה אתה מחפש?אם זה TUNE או משהו כזה של החברה אתה יכול להוריד מהאתר שלהם.

בכל מקרה ב- AIDA32 השתמשת? אתה בטוח שאתה לא מתבלבל בין צלזיוס לפרנהיט...

תצרף תמונה זה לא הגיוני מה שאתה אומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון ל EastTune4, אז אתה יכול להוריד אותה מהאתר שלהם. היא מיועדת לביצוע OC בלוחות של , ובנוסף להצגת הטמפרטורות, אפשר לשנות שם גם מתחים ומהירות FSB.

אם אתה מתכוון לGigabyte Utility Manager, שרק מציגה טמפרטורות ומתחים - לא מצאתי באתר שלהם, אבל למזלי יש לי אותה על הדיסק שקיבלתי עם הלוח. אם תרצה - אני אוכל לשלוח לך אותה ב e-mail או לשים אותה על אתר כלשהו כדי שתוכל להוריד אותה ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי דווקא מקרים של הפרשים כאלה בטמפ' בין ה- לתוכנה (MBM שהרצתי על איזה לוח או משהו מעפן כזה)

גם אני נבהלתי כשראיתי מעל 70 מעלות - אבל ההיטסינק היה פושר (כן, נגעתי בו... בזהירות...).

והגרוטאה (סלרון 600) בשימוש יומיומי גם היום !

כנראה יש איזה סוג מסויים של חיישן שמבלבל תוכנות כאלה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם שלחת הודעה דרך המערכת של הפורום, אז לא קיבלתי שום דבר .

היי, smalul, יש לך 0 הודעות, 0 מהן חדשות.

בכל מקרה, אני מקווה שזאת התוכנה שרצית. חיפשתי אותה באתר של אבל פשוט היא לא קיימת. בנוסף, כמו שכתבתי לך, יש להם גירסה חדשה יותר (שחבר שלי קיבל עם הלוח שלו) שפשוט לא מציגה את הטמפרטורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...