עזרה בקניית צורב DVD - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקניית צורב DVD

Alduin

Recommended Posts

שוב לא לעניין.

אין בעיות קשות של מדיות. כולם מסתדרים מצויין, במיוחד אם בודקים נסיון של אחרים.

DARK MIND לא אמר שהוא לא רוצה להחליף. להיפך הוא רוצה להחליף אבל היות ואוטוטו ה NEC בארץ הוא יחכה קצת וירוויח.

פלקסטור - מיץ עגבניות. אין לו כמעט שום יתרון פרקטי חוץ מצריבת ה CD והמחיר שלו מנופח בצורה לא  סבירה. זה ממש לא ליגה אחרת. פלקסטור הקטנים בחיים לא יכולים להתחרות בעלויות של חברות הענק כמו LG, NEC, PIONEER. הם מנסים ללכת על הליין של האיכות ולמצב שונה את המוצר, כדי להצדיק את העלויות הגבוהות שלהם אבל ללא הצלחה מי יודע מה כי רוב האנשים לא מטומטמים ולא רוצים להוציא כסף מבלי לקבל כלום. ואת ה LG לא הייתי מחליף בפלקסטור כי אין לו DVDRAM ואין לו DL.

קרא את זה למשל:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=79753.msg682892#msg682892

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב. איך מישהו אמר.. המהירות מהשטן. למה לרוץ ולקנות משהו כל כך לא "סגור" עם בעיות קשות של מדיות וכו'..?

זה משפט נכון אבל הוא מאוד מסוכן, כשרציתי לקנות מחשב לפני 3 שנים מרוב הover-אינפורמציה שקיבלתי מהZONE קרה שחיכיתי וחיכיתי, כל פעם בא דבר חדש ובמקומו דבר חדש ובסוף נדחתה הקניה בשנה. אני מקווה שעד שהNEC יגיע לארץ במחיר הגיוני לא יצוץ עוד משהו שיגרום לנו להתחרט

גם לי יש את אותו TEAC ישן וטוב..

זה הצורב הכי טוב בעולם! יש לי אותו כבר 5 שנים והוא עדיין מתקתק דיסקים ללא בעיות. אז מה אם זה לוקח 10 דקות, באותו זמן אני גולש ומצ'וטט כמו שאני עושה בגלישה רגילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ל CD FREAKS ביקורת על ה 108. או שקראת את הבקורת על ה 107 או שקראת במקום אחר.

זה הצורב הכי טוב בעולם! יש לי אותו כבר 5 שנים והוא עדיין מתקתק דיסקים ללא בעיות. אז מה אם זה לוקח 10 דקות, באותו זמן אני גולש ומצ'וטט כמו שאני עושה בגלישה רגילה

אז מה הלחץ? כשימות, או כשיצאו DL או X8 במחירים סבירים תקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי דקות ארוכות של קריאה בפורום ובאינטרט, ודיונים של יותר מ10 דקות הוחלט לחכות ל3500A של NEC!!!

ואנשים למה ללכלך על פלקסטור. זה שהם תוקעים מחירים שגורמים לך לחשוב שאתה קונה לא מוריד מהאיכות שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.newegg.com/app/ViewProduct.asp?Submit=BROWSE&manufactory=1623&DEPA=0&order=PRICE&InnerCata=5

תרדו בלינק הזה עד למטה יש 3 סוגים של ה-LG

מה ההבדל בין הראשון לשני??

השישי ההבדל ברור שהוא הצבע אבל מה בין הראשון לשני..

יש הבדל לפי מה שכתוב במהירות קריאת CD אבל לא נראה לי הגיוני כי זה ההבדל היחיד שמצאתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ל CD FREAKS ביקורת על ה 108. או שקראת את הבקורת על ה 107 או שקראת במקום אחר.

אז מה הלחץ? כשימות, או כשיצאו DL או X8 במחירים סבירים תקנה.

עדיין... יש גבול לכל תעלול וכל קאלב ביג'יומו

הצורב שירת אותי מצויין אבל רוצים להתחדש, לגבות את כל השירים מאז 99' על דיסק אחד ולראות במסך גדול ולא רק בעזרת הTV OUT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...